Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 05.06.24 
Автомобили
   >> Citroen
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Фабричното радио на Xantia  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано03.02.03 12:38



При мен то е Blaupunkt RDS 4030 с управление на волана. Но понеже книжката към него е на италиански и не мога да се оправя с него. Значи проблемите ми са няколко (те наистина са си мои - предполагам че радиото си е наред )
1. Kато му подам от входа за CD сигнал (или с касетка) то се превключва на този режим но след известно време се превкл. на радио
2. като е на радио и му дам търсене (напред или назад) прескача някои станции - спира на тях за секунда но после продължава да търси
3. Не знам как да запомня станциите.

Та въпроса ми е дали може да се намери спец по итал. (малко вероятно) или линк за англ. версия на ръководството. Или поне за тези въпроси ако някой знае от опит да сподели

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Фабричното радио на Xantiaнови [re: ArthurDent]  
АвторDavidov (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 12:46



Имам книжка на немски. В нея пише всичко. Ако ти свърши някаква работа ще ти я дам. А ако искаш можем да се видим и да се опитаме да го настроим.



Тема Re: Фабричното радио на Xantiaнови [re: Davidov]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано03.02.03 13:39



Ами то и немския ми е на нивото на италянския но поне може да се намерят хора дето го разбират
А за виждане няма проблеми, дори мисля да съм вече от редовните на срещите

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Re: Фабричното радио на Xantiaнови [re: ArthurDent]  
Авторdavidov (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 15:36



Ако искаш ми се обади 048901234.



Тема Re: Фабричното радио на Xantiaнови [re: ArthurDent]  
Автор чичoвoтo (любознателен)
Публикувано03.02.03 16:54



Имам колежка, дето е превеждала на италианския посланик (т.е. чатка го тоя език ), не като мене - "О, соле мио", "Дуо гранде джелатте", "Чао", 'Нумеро ди камера" и още десетина такива
Ама тя нещо ще да пие, така че кажи дали ти се дава и колко страници е текста.

Veni, vidi, vici!


Тема Re: Фабричното радио на Xantiaнови [re: чичoвoтo]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано04.02.03 13:05



Грация
Засега открих че жената на един приятел е учила итал. и ще видим какво е научила. Но ако не се справи ще кажеш какво пие колежката (само да не е Чивас Регал ). А текста 2-3 странички - кой бутон за какво е и как действа.

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.