Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 20.09.24 
Автомобили
   >> Citroen
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Дами  
Автор Minavasht (случайно)
Публикувано18.12.02 14:10



Абе що няма дами в клуба ... не че не сме женени ... ама така за цвят
или няма дами каращи Citroen



Тема Re: Даминови [re: Minavasht]  
Автор чичoвoтo (любознателен)
Публикувано19.12.02 11:17



Абе за имането има, аз поне познавам две (едната е жена ми, другата ми е колежка). Ама кажи ми честно, очакваш ли някоя жена да вземе да се интересува от подробности за колата си, та как се поддръжа, недай си боже как се сменя крушка на таблото
Виж, в клуба за готварски рецепти сигурно има жени.....
Иначе, не че имам нещо против жените, даже напротив.
И аз ще се радвам да имаме някоя "членка"



Тема Re: Даминови [re: чичoвoтo]  
Автор Minavasht (случайно)
Публикувано19.12.02 11:56



Зависи си от жената, аз познавам жени които в дамската си чанта носят отверка
А в клуба за готварски рецепти и аз членувам ... т.е. това значи ли че не разбирам от коли

Но ми хрумва че ако сме клуб целящ да популяризира марката Ситроен то "членките" са подходящата и необходима членска маса която трябва да бъде спечелена (убедена, повалена, ти др.) за делото на марксизма и ленинизма ... oppps ... пак взех да рецитирам грешна реч



Тема Re: Даминови [re: Minavasht]  
Автор Kompresso® (Kompressor :))
Публикувано19.12.02 14:15



Абе жени на магистралата колкото искаш.Даже не са претенциозни за колата.Стига да е по-широчка отзаде.Който иска мога да му услужа с ХМ-а.Отзад е като стая в Студентски град

Усмихни се на живота за да ти се усмихне и той


Тема Re: Даминови [re: Kompresso®]  
Автор Wesel (Vesel)
Публикувано19.12.02 15:50



Ако и наема е като за стая в студентски град го наемам за 2+ години (плащам веднага в брой )

Весел ден от Весел



Тема Re: Даминови [re: Minavasht]  
Авторmimonche (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 17:46



Zdrawejte!
E kato pitate za dami - ej me na. Karam Citroen ZX 1.4i ot godina i sywsem na skoro wi otkrih.
Tykmo se 4udeh kak da se pokava i gledam dnes tyrsite dami.
Drugo.........
Do skoro, nadqwam se, 4e kato si organizirate pak sre6ta i az 6te moga da dojda. Ne sym wyob6te ekspert, no pyk imam ogromnoto velanie da byda.
Weseli praznici i karajte wnimatelno
mimonche



Тема Re: Даминови [re: mimonche]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано20.12.02 09:28



с удоволствие ще те викаме и тебе, всъщност четеш за сбирките и идваш, всички са поканени. А знаеш ли за сайта - http://citroen.index.bg/index.htm

Кофти, кофти ама гот!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.