Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 18.05.24 
Автомобили
   >> Citroen
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ХМ Struva li si?нови  
АвторKatia (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 00:10



Искам да си купя голяма кола с повече място и екстри. А не разполагам с пари за Mercedes или BMW. ХМ се предлагат на доста изгодни цени за такъв клас автомобил. Струва ли си? Или са толкова евтини в сравнение с подобни коли застото създават проблеми? Кой двигател е най-добър?

Мерси!



Тема Re: ХМ Struva li si?нови [re: Katia]  
Автор stanetzz ((не)познат)
Публикувано11.04.02 00:55



Преди известно време и аз зададох този въпрос в клуба.Виж мненията на:



учение и труд,жизнерадост и дръзновение !!!

Тема Re: ХМ Struva li si? [re: Katia]  
АвторKompressor (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 13:12



Zdravei,imam Citroen XM 2.0 turbo CT `93,karam go veche 5 meseca i iskam da ti kaja che kolata e perfektna.Estestveno e malko po-osobena ot drugite koli samo zaradi hidravlikata no ako se poddurja navreme niama da imash nikakvi problemi.Istina e che ako vzemesh niakoia stara i nepoddurjana bangia vinagi she imash problemi nezavisimo dali e Citroen ili Mercedes.Iskam da te otkrehna i na drugo - mnogo ot chastite za Citroen vuv firmenia magazin na Avtomotor corporacia sa dosta skupi za razlika ot tezi v magazinite na Peugeot,taka che ako ti triabvat chasti mojesh da si gi kupuvash ot Sofia frans auto na dosta po-tunki ceni.Naprimer Suedinitel komplekt za XM v citroen e 470lv,a v peugeot e 290lv.Pochti vsichki chasti za peugeot 605 stavat za XM,tui kato kakto e iasno peugeot i citroen izpolzvat ednakvi komponenti.Moga da ti kaja che XM e edna napulno praktichna za Bulgaria kola,pulna s ekstri i super udobna.Kato razhod ne e poveche ot druga kola s podoben dvigatel,moiata gori okolo 12 gradsko i 8 izvungradsko,kato se ima predvid che kolata e 2 litra,143 konski sili - turbo.Za primer she ti kaja che imam priateli s BMW-ta 316 i 318 koito goriat 11 gradsko.Koito ti kazva che goriat po-malko te luje.Neka da ne govorim gluposti che koito ima XM samo leji pod kolata i tem podobni tapotii koito prochetoh vav foruma.Nikoia kola ne e zastrahovana ot povredi i problemi,taka che ako se poddurja dobre niama da imash iadove.Ohhhh aide che se umorih,ako iskash druga informacia mojesh da mi pishesh na kompressor2000@abv.bg
Chao i uspeh



Тема Re: ХМ Struva li si?нови [re: Katia]  
Автор 3aн Шин (Шампион)
Публикувано11.04.02 20:11



На правилен път си!Това е много добър автомобил.Имам такъв от 2 години-никакви проблеми.Лукса и екстрите не можеж да получиш от никоя друга кола от този клас и на тази цена.Не се колебай и си вземи ХМ.Той в някой отношения е по-добър и от С-5.
Успех!

Бъди бърз и директен


Тема Re: ХМ Struva li si?нови [re: Katia]  
Авторtester (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 18:12



imam go ot 1 godina. dovolen sym. Beshe karan v bulgaria pone 2 godinni i poslednata godina ne beshe poddyrjan - biaha go zanemarili mnogo i si obrah plodovete - no wse pak go wzeh na po niska cena. Preporychvam ti turbo disel (ako ne si lubitel na prahosmukachkite ) . Gledaj da e ako moje sled `93 . Ne ostaviaj kolata za remont pri Plamen ot Kurilo . Zastrahovaj ia pylno kasko che e pylno s nenormalni narkomani i/ili ia dryj na parking...mngo otkachalki vyrviat po ulicite. Ako si wzemesh XM shte pridobiesh zavisimost kym modela - taka che vnimavaj - posle niama da ti se siada w druga kola



Тема Re: ХМ Struva li si?нови [re: tester]  
АвторKompressor (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 11:54



Tova za pristrastiavaneto e absolutno verno:) Iaz sum taka



Тема Re: ХМ Struva li si?нови [re: Katia]  
Авторsiemesoanic (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 13:22



Един път свикнеш ли да го управляваш, ще усетиш големите предимства на ХМ-а. На завой е нормално центробежната сила да те "изхвърли" на вън, при ХМ-а ненатоварените колела, от вътрешната страна на завоя, се прибират нагоре и колата поляга на тази страна, което я прави изключително стабилна. Да не говорим за ХМ-ите след 1994г.-1995г., които са с Hydroactivе-2. Там натоварената външна страна се втвърдява и купето спрямо пътя остава хоризонтално. За останалите екстри може да се говори много...
Внимание! Все пак не е толкова евтин за поддръжка (ако се пазарува от АМКорпорация, което е препоръчително), в сравнение с ВХ, но парите си струват. И още нещо - от този клас коли по-евтини части имат опелите (OMEGA) и фордовете (SCORPIO), но и сравнение не може да става между тях и ХМ-а!!!
Късмет!



Тема Re: ХМ Struva li si?нови [re: Katia]  
АвторAscona (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 16:57



Struva si mnogo, ama ti da ia karash, a niakoi drug da ti ia poddarja.



Тема Re:В новия брой на Авто Пазар...нови [re: Katia]  
Автор stanetzz (станец™)
Публикувано22.04.02 18:07



Още за ХМ на



учение и труд,жизнерадост и дръзновение !!!

Тема Re: ХМ Struva li si?нови [re: Ascona]  
Автор the_rider (член)
Публикувано23.04.02 17:41



Е да, не е като Асконата, по-добре се чувстваш докато я ремонтираш отколкото като я караш




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.