Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 16.06.24 
Автомобили
   >> Citroen
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся тампон двигател за CX 81г.нови  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.01 11:22



Търся тампон двигател за Citroen CX 2500 кубика, Diesel, 81г. Проверих в централата на Citroen, но вече не го внасят. Трябва да го търся от някоя морга или пък от друг собственик.



Тема Re: Търся тампон двигател за CX 81г.нови [re: Eвa]  
Автор CX ()
Публикувано13.08.01 14:27



Иди пак в Автомотор. Внасят го, но трябва да се поръча. Струва около 110лв. Централния офис обаче е в ремонт, не се сещам друг къде има. Има един на петте кьошета, ама май и той не бачка.
На старо е рисковано точно тампон за двигателя да купуваш според мен, защото колата от която ще го вземеш ще е минимум на 10 години, та и повече най вероятно.
Успех!

Само безделниците никога не грешат


Тема Re: Търся тампон двигател за CX 81г.нови [re: CX]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 14:10



Ми, пак питах... Касае се за тампона, който стои странично на скоростната кутия. В Ситроен ми обясниха, че вече не го внасят. А си прав, че втора употреба такъв може да даде проблем. Иначе се извинявам за неточността, аз този за 110 вече го купих, остана само другия. Той е в к-т планка. И там стана издънката. Сега може би ми остава да търся заместител от друг модел.



Тема Re: Търся тампон двигател за CX 81г.нови [re: Eвa]  
Автор CX ()
Публикувано21.08.01 11:51



Преди няколко месеца един познат си купи и двата, в Автомотор казаха, че поне още година две могат да се поръчват всички тампони по мотора за CX, а след това вече не, защото не знам какво си...
Знам ли... Дано намериш читав.

Само безделниците никога не грешат


Тема Re: Възможно ли е да се намери аналогнови [re: CX]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 12:11



Възможно ли е да се намери аналог от друг модел на Ситроен. В момента това се пробвам да открия...?



Тема Re: Възможно ли е да се намери аналог [re: Eвa]  
Автор CX ()
Публикувано23.08.01 13:55



Да ти кажа, съмнявам се. По мое наблюдение французите доста успешно се справят със задачата да намалят взаимно заменяемите части в различните модели до минимум
Става въпрос за друг модел Ситроен, де. Иначе май на всички СХ-ове тампоните са им еднакви.
А тъй и тъй сме на тази тема, да знаеш някой да продава нафтова помпа за CX 25 D, 1979год.?

Между другото, повтарям се, ама питай пак в Автомотор не можеш ли да го поръчаш.
Само безделниците никога не грешат

Редактирано от CX на 23.08.01 13:57.



Тема Имам вътрешен човек там, но не ставанови [re: CX]  
АвторEвa (Нерегистриран)
Публикувано24.08.01 11:56



Имам вътрешен човек там, но не става... но пак ще питам. Може с тампона на място нещо да направя. Благодаря ти.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.