Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:36 26.04.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Общуване...  
Автор l_Valid (достатъчно)
Публикувано20.11.07 14:31



Ако някой знае сайтове, в които хора с увреждания могат да общуват по различни теми, нека ги сподели. Не става въпрос само за запознаства с цел флирт, а и за приятелство, обратна връзка, подкрепа, пък дори и реална взаимопомощ.
Все пак, само страдащият може да разбере друг страдащ.
Народът е казал:
"Здрав на болен и сит на гладен не вярват."
"Не питай пътило, а патило..."

Срок на валидност - определен само от Бога...


Тема Re: Общуване...нови [re: l_Valid]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано28.11.07 18:16




Успех!



Тема Re: Общуване...нови [re: l_Valid]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано13.12.07 20:48



Тук си имате клуб.
С малко повече желание и доверие това място би могло да стане уютен кът на доверие, приятелски чувства и взаимопомощ.
Защо не се получава при вас?
Учудена съм!



Тема Re: Общуване...нови [re: lumixx]  
Автор Magas (Джедай)
Публикувано07.03.10 16:14



Аз също



Бъди такъв какъвто си

Тема Re: Общуване...нови [re: lumixx]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано09.03.10 17:53



Не се получава защото всички питат- къде да намеря хора с увреждания за приятелство? Всички търсят приятелството взаимопомощта и подкрепата другаде. А клубът би могъл да бъде добро място, от нас зависи. Оставяйте скайп или имейли тук. От кой град е питащия, няма ли там дневни центрове или други места където се събират хора с увреждания ей тъй на раздумка или рехабилитация? Във Варна например знам че има един на ул. Преслав Мога да се интересувам подробно и да пиша. Освен това в Бавел баня, Поморие всяка година ходят хора на почивка. Начини има много стига човек да иска. Успех желая.



Тема Re: Общуване...нови [re: _belladonna_]  
Автор Magas (Джедай)
Публикувано11.03.10 11:59



Най-накрая видях един който мисли като мен,тези фетишизираните не са добре с мозъка а и съвсем не трябва да се огпаничават неискам да кажа,че овредените не са хора но тепрекалиха стоя фетиш към ампутации овредени крайници и.т.н.

Бъди такъв какъвто си


Тема Re: Общуване...нови [re: Magas]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано12.03.10 09:46



Прави ми впечатление, че клуба залита в две крайности. Едната е някакво нездраво влечение и теми, които така поставени, по скоро обиждат, отколкото да са признак на толерантност. Имаше поредица от постове, в които се търсеше жена с ампутация...това е идиотско. Това не може да бъде критерий за връзка.
Другата крайност е отчаян зов за помощ, ако мога така да обобщя. Човешко е човек да търси помощ, но мисля че ако не си помогнеш сам, няма кой друг. В началото влизах често тук, но вече не ми е комфортно някак.Негативизъм и сарказам , това виждам клуба. Успех желая на всички и кураж!



Тема Re: Общуване...нови [re: _belladonna_]  
Автор Magas (Джедай)
Публикувано12.03.10 19:34



Точно това казвах между другото моята поща е Magas_1988@abv.bg

Бъди такъв какъвто си

Редактирано от Magas на 12.03.10 19:35.



Тема Re: Общуване...нови [re: _belladonna_]  
Автор genovevМодератор (оня с коня)
Публикувано19.03.10 21:40



Аз съм модератор тук сравнително отскоро. Работата ми има отношение към хора с увреждания, вътрешно и емоционално съм ангажиран с техните проблеми, макар самият аз не се водя "човек с увреждане" (впрочем този термин, макар че е по-толерантен от "инвалид", не ми харесва).
Та искам да подчертая, че ако има някакви проблеми с клуба (при все че аз от 3-4 месеца не виждам активност, камо ли проблеми), пишете ми бележка.



Тема Re: Общуване...нови [re: genovev]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано20.03.10 21:21



Благодаря за отзивчивостта. Така е, няма активност. И на фона на това като се изцъкли някоя тема "търся жена с ампутация " или подобна направо се вбесявам. Звучи ми като подигравка.



Тема Re: Общуване...нови [re: _belladonna_]  
Автор Magas (Джедай)
Публикувано30.03.10 21:58



А между другото@ _belladonna_ от кой град си аз съм от Стара Загора

Бъди такъв какъвто си<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Magas на 30.03.10 22:02.</EM></FONT></P>

Редактирано от Magas на 30.03.10 22:04.



Тема Re: Общуване...нови [re: Magas]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано01.04.10 19:13



От Варна съм





Тема Re: Общуване...нови [re: _belladonna_]  
Автор Magas (Джедай)
Публикувано05.04.10 21:14



Искаш,ли да си пишем

?

Бъди такъв какъвто си

Тема Re: Общуване...нови [re: _belladonna_]  
Автор Пътyвaщия (ще се върна)
Публикувано16.08.10 23:35



И аз съм от Варна, ама освен за чат, за друго не ставам (а и там съм на моменти - понякога много яко мълча).



Skype: femix75



Тема Re: Общуване...нови [re: Пътyвaщия]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано27.09.10 15:30



Не е добре така да представяш себе си. Знам че е от скромност, но тя отдавна не краси човека, по скоро обратното. Момчета/ отговарям и на Магас/ благодаря ви, но аз пък за чат никак не ставам, защото просто нямам време.
Ей отдавна не съм влизала в клуба, пък то се оказа че имало интерес.



Тема В Страданието ...нови [re: l_Valid]  
Автор Bai Bradyr (ентусиаст)
Публикувано17.01.13 22:41



В страданието едни стават по-добри, а други по-лоши (има и такива), в крайна сметка всичко опира до разума и неговото развитие.

В тази връзка прочетете Виртуалната Нереалност, Догматичните Матрици, Мисловни Матрици, Еволюция на представите и др. статии на Сфера.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.