Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Отново за протезите на Ото Бок???  
Автор bainedko (непознат )
Публикувано17.08.07 22:59



Здравейте понеже не мога да испратя имейл/не знам защо/на "Вип"+ а виждам,че някой все пак пише тук/за,което му благодаря/ искам да попитам за някакви ориентировъчни цени и предложения за моят проблем.Та става въпрос за ампутация на горен крайник на 10,12 см. под лакътя цени за козметични и миоелектрични протези,ако може.Благодаря Ви.



Тема Re: Отново за протезите на Ото Бок???нови [re: bainedko]  
Автор todork (непознат )
Публикувано19.08.07 16:09



Най добре да отидете на място:
http://vipplus-mtl.com/index.php?go=contact
Лекарският преглед там ще изясни какъв диапазон протези са подходящи за индиведуалните ви особености, а разговорът на живо - ваши специфични предпочитания и финансови възможности.
Успех!



Тема Re: Отново за протезите на Ото Бок???нови [re: todork]  
Автор bainedko (непознат )
Публикувано21.08.07 02:42



Така де,но съм от провинцията и търся все пак нещо да ме заинтересува а то пак нищо.Ще се наложи да уча чужди езици!



Тема Re: Отново за протезите на Ото Бок???нови [re: bainedko]  
Автор todork (непознат )
Публикувано21.08.07 23:04



Можете да се обадите по телефоните, посочени в страницата. Доколкото знам, шеф на фирмата е доц. Иванов, който обикновено отива в офиса след 17:00 ч., но вероятно всеки, който вдигне телефона, ще може да ви насочи към компетентен за вашия случай човек.



Тема Re: Отново за протезите на Ото Бок???нови [re: bainedko]  
Автор driverx4 ()
Публикувано22.08.07 02:05



Работилницата е в отпуск до края на август.
Мога да Ви дам подробна информация за протезите, както и за цените тук и в Германия.
Обадете ми се на мейла.



Тема Re: Отново за протезите на Ото Бок???нови [re: driverx4]  
Автор bainedko (непознат )
Публикувано26.08.07 20:54



Driverx4 писах ти отдавна на имейла,но явно и ти почиваш,ако нещо не си получил писмото ще оставя тук моя имейл за теб и всеки,който може да помогне:bainedko@abv.bg.Поздрави.



Тема Re: Отново за протезите на Ото Бок???нови [re: bainedko]  
Автор bainedko (непознат )
Публикувано10.09.07 09:59



Благодаря на driverx4,че ми прати телефоните си на имейла ми,но от поста и разбрах,че ще ми прати цени за протези аз и по телефон не мога да кажа повече от това,което съм написал а без цени няма как да се ориентирам за поръчка,така,че по-добре да пишат хора,които са се блъскали по фирми и имат впечатления относно цени и качество.Благодаря на всеки,който може да помогне.



Тема Re: Отново за протезите на Ото Бок???нови [re: bainedko]  
Автор mq (непознат )
Публикувано11.09.07 17:54



Аз работя с Доц.Иванов!Които се интересува може да ми пише на qzq@abv.bg.



Тема ТЪПИТЕ ШЕГИЧКИ НА gzg@abv.bgнови [re: mq]  
Автор driverx4 ()
Публикувано11.09.07 18:39



АНОНИМНИЯТ ЖОРО ГАДЖЕВ, КОЙТО СЕ КРИЕ ЗАД gzg@abv.bg (виж линка http://www.street.bg/users/zoom_dexter/?action=whoami )
НЕ РАБОТИ С ДОЦ. ИВАНОВ !!!
СИГУРНО ВЪПРОСНИЯТ GZG (съкратено от ГЪЗ отпред назад и отзад напред) ВЪОБЩЕ НИКЪДЕ НЕ РАБОТИ, ЗАЩОТО ТАКИВА МАЛОУМНИЦИ, КОИТО СИ ПРАВЯТ ТЪПИ ШЕГИ СЪС СЕРИОЗНИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ХОРАТА НИКОЙ НЕ БИ ВЗЕЛ НА РАБОТА !!!



Тема Re: Отново за протезите на Ото Бок???нови [re: bainedko]  
Автор bainedko (непознат )
Публикувано11.09.07 21:17



driverx4 не ми харесва тона ти както и,че не си държиш на обещанието,ако може да помогне човекът,защо не и има ли значение за нас инвалидите кой с кого работи?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.