Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 18.04.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема запознанствонови  
Автор moliv4e (тънкопишещо)
Публикувано07.05.07 16:02



здравейте
аз съм приятелка на момиче инвалид
тя иска да се запознае с инвалид от другия пол с цел любов и съвместно съжителство а защо не и брак:)
понеже тя е доста срамежлива(пък аз по отворена:)
реших аз да и потърся гадже:)
можете да се свързавете с мен по мейла step77@abv.bg
след това ще общуваме онлайн чрез чат.
Единствено изискване е мъжете да бъдат сериозни.



Тема Re: запознанствонови [re: moliv4e]  
Автор choki19 (непознат)
Публикувано08.05.07 08:29



А защо твоята приятелка търси точно само мъж "инвалид"? Ние специална група ли сме и само по между си ли имаме право да общуваме,да се обичаме?А любовта не идва ли свободно без да я контролираш и без да пита другия от какъв цвят,възраст,религия или физическо състояние е?



Тема Re: запознанствонови [re: choki19]  
Автор moliv4e (тънкопишещо)
Публикувано08.05.07 16:14



ами по простата причина връзката да бъде равносилна
и кантара да бъде с изравнени везни....
един действителен пример ще ти дам а ти си прави извода сама
момиче което е сакато в краката и в ръцете се влюбва в момче което ходи
момчето отговоря на чувствата и със следното изказване
"бях влюбен в теб но не исках да те направя затворник в къщата си"
колкото и да ни се иска да вярваме в тезата че любовта няма граници
все пак съществува реалността а тя е точно такава...саката


права си че любовта идва без да пита другия какъв е,дали е грозен беден или инвалид но ние се съобразяваме с тези изисквания и правим своя избор вземайки решения с който живеем цял живот



Тема Re: запознанствонови [re: moliv4e]  
Автор choki19 (непознат)
Публикувано08.05.07 18:28



Ами много хора имат връзка и добри семейства със здрав човек,а клипа на "шаранче" гледала ли си го,защо в другите държави мислят различно от нас?
Говоря така защото в момента преживявам много голяма болка именно заради чувствата си към здрав мъж!
Беше ми колега,много силни чувства изпитвах,обожавах го!След няколко години в които работехме заедно реших да му кажа и....стана трагедия,поне за мен!
Той спря да ми говори,направи всичко възможно да се махна от там и да нямам никакъв контакт с него.Аз знаех,че той няма същите чувства,но реших,че има право да знае,а и аз да ги извадя на бял свят.Нищо не исках само разбиране и уважение,но постъпиха много жестоко с мен!
Сега ми остана само ужасната болка и отчаянието,не мога да бъда с един мъж единствено поради това,че е като мен,разбираш ли?Ако не го обичам,(а това не мога да си го наложа към някого пак по тази причина) никога няма да съм с никого.Ужасявам се,че от много години съм сама,че не съм изпитвала нормалните човешки радости от това някой да е с теб,да те обича,от секса....Но не мога ако не обичам,по добре да умра !А и болката от случилото се с колегата е още много,много силна!
Затова говоря така и извинявай,ако съм засегнала някого от вас!



Тема Re: запознанствонови [re: moliv4e]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано08.05.07 22:22



Кажи на приятелката си да спре да се автодискриминира и да търси сред всички мъце, а не само сред инвалидите. Колко ще е пълноценна връзката й с когото и да е зависи само от нейната личност и личността на мъжа, а не от това кой колко крака има...



Тема Re: запознанствонови [re: Aминa]  
Автор moliv4e (тънкопишещо)
Публикувано09.05.07 10:43



хм,абе аз пуснах темата за мъже пък то само жени се накацаха....
май вие двете също имат нужда от гаджета,че виждам имате много
свободно време за губене в тези тъпи форуми
пак повтарям темата е за мъже..ако нямате пишки по добре не пишете в нея
само ми я пълните с глупости





Тема Re: запознанствонови [re: choki19]  
Автор ddms (регистриран)
Публикувано09.05.07 17:43



Твоят колега никак, ама никак не заслужава вниманието ти. Щом сте работили заедно и не те е оценил като личност, не си струва да се тормозиш. Помни, че ще дойде ден да съжалява!
А ти не се безспокой - народът го е казал: "За всеки влак си има пътници!"

Каквото ми мислиш, да те стига! Каквото ти мисля, да ме стига!


Тема Re: запознанствонови [re: moliv4e]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано09.05.07 18:37



Аз съм омъжена, за неинвалид. Що ми се струва, че не си това, за което се представяш?!



Тема Re: запознанствонови [re: Aминa]  
Автор yourstruly1985 (непознат )
Публикувано09.05.07 18:57



ех, подозрения...
С това онлайн общуване може човек да лудне, само си мисли абе аз с Мила ли разговарям или с някой загорял моряк. А и висенето пред компа също... Накрая някои си казват-абе аз ли съм или не съм, и тогава се почва с едни инжекции... ама не си струва, не са шак толкова готини.



Тема Сама ще си изтрия поста, но първо...нови [re: moliv4e]  
Автор elie (мама за двама)
Публикувано09.05.07 22:21



.....по отношение на коментара свързан с накацалите жени и разни други работи. Мога да кажа само....М.А.И.Н.А.Т.А.Т.И. Ако бях с такова увреждане и с такава приятелка....е щах да съм само с такова увреждане. И определено не с такава приятелка.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.