Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:50 19.04.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Осиновяване от хора с уврежданенови  
Автор socialen_rabotnik (минаващ)
Публикувано02.08.06 07:25



Смятате ли,че има интерес хора с увреждания да могат да осиновят дете? И обратно дали хора без увреждане,биха осиновили дете с увреждане? Имате ли такива примери.Как ви се струва процедурата?



Тема Re: Осиновяване от хора с уврежданенови [re: socialen_rabotnik]  
Автор elie (мама за двама)
Публикувано03.08.06 02:55



socialen_rabotnik, много те моля, би ли дал малко разяснение или линк към такова по отношение на двете процедури. Освен това, има ли някаква особенност при положение, че семейство, имащо едно дете с увреждане би желало да осинови друго. Мисля, че това е от значение, особенно, когато увреждането на собственото дете се дължи на генетични причини и семейството се страхува да има второ.



Тема Re: Осиновяване от хора с уврежданенови [re: elie]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано03.08.06 13:33



Този аспект и мен ме интересува... Ще осиновя, поради риск да предам синдрома си на дете от моя яйцеклетка. Социален работник, Киро ще се навие ли да има такъв клуб? Ако не, дай да помогнем с нещо, да го убедим?

Бойкот на КК "Труд"


Тема Re: Осиновяване от хора с уврежданенови [re: socialen_rabotnik]  
Автор elie (мама за двама)
Публикувано03.08.06 13:52



Макар и встрани от основната тема, ще използвам случая да кажа, че съвсем случайно открих този клуб и то половин година след като се регистрирах в дир. Доста трудно се открива, дори ако имаш за цел да го намериш.....



Тема Re: Осиновяване от хора с уврежданенови [re: elie]  
АвторEди (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 21:13



Абе вие наред ли сте?
Искате детето , което ще "осиновите", да се срамува от вас ли?
Рано или късно това ще стане!
Защо трябва да правите някой нещастен ,каквоже да си помислите за това!
Не стига че имате нужда от грижа, ами искате да създадете допълнително грижа!
Вие искате да бъдете като другите, но това не е възможно, колкото и да го искате!
Имам двама такива комшии, едната е вече на 45 години, направо е ужас, мъка за родителите и, дори майката и умре скоро, а баща и 85 годишен се грижи за нея, защото тя не може сама!
Може би и трябва дете, което освен да се срамува от нея, да се грижи за нея!
Вие мислите ли въобще, какво ще му е на детето?
Май не ви интересува, като чета!
Няма да пиша за другия комшия, щото не е нужно,мисля това за достатъчно.



Тема Re: Осиновяване от хора с увреждане [re: socialen_rabotnik]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 23:18



Редактирано от Maймyнa™ на 04.08.06 14:58.



Тема Re: Осиновяване от хора с уврежданенови [re: Eди]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано04.08.06 01:58



Никак не ни интересува това, което пишеш. Ни-как. Подозирам, че макар и с увреждане съм по-образована от теб, печеля повече пари, имам повече приятели и ще бъда по-добър родител.

Миришеш ми яко на комплекси, на недоволство от живота. Трябва да си някакъв наистина гнусен полу-човек, за да обиждаш най-уязвимите. Надявам се глупостите, които пишеш, те карат да се чувстваш голям мъж с голяма пишка, та да не сме те търпяли напразно.

Бойкот на КК "Труд"


Тема Re: Осиновяване от хора с уврежданенови [re: Aминa]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 08:13



Редактирано от Maймyнa™ на 04.08.06 14:59.



Тема Re: Осиновяване от хора с увреждане [re: elie]  
Автор socialen_rabotnik (минаващ)
Публикувано04.08.06 13:54



Няма особеност. Разбира се,ще е важно как семейството се грижи за детето си с увреждане. Това говори много за технитя родителски капацитет и възможността да осиновят дете.



Тема Всяка жаба да си знае гьола !нови [re: Aминa]  
Автор aлerpoвивaчe (непознат )
Публикувано04.08.06 20:23



Евала сестро Амина ! Тоя плазмодий явно няма пред кого другиго да се пъчи, ама като няма кой да му слуша крякането, ще си цопне обратно в гьола.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.