Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 13.05.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кои сме ниенови [re: Eди]  
Автор choki12 (непознат)
Публикувано01.08.06 18:03



Ами Х не е различен от нас,той си е болен,ама истински в душата си е болен,а на такива мястото им е вън!Не мога ли да отговоря,да бе.
Аз не мисля,че съм паразит,имам дете и образование въпреки увреждането си.А че съм ги стресирала с външния си вид,ама този Х красавец ли е?
За чукането(другите хора му казват секс),аз щях да го поканя на среща за да си поговорим за некачественото чукане,ама...щеше май да ми призлее от такъв екземпляр!
А за агресивното поведение,а Вие как смеете с него да слагате под общ знаменател всички!
Благодаря на майката с детето с увреждане,на човека живеещ в Германия и на "Амина",май те разбират за какво иде реч!



Тема Re: Кои сме ниенови [re: choki12]  
АвторEди (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 18:48



Не съм тук за да споря с вас.
Вие имате проблеми и си мислех, че мога по някъкъв начин да ви съчувствувам и съдействувам.
Сега ми е ясно, че трябва да стоя настрана и да наблюдавам внимателно.
Може и мен да ме наречеш "болен",макар да нямам такива проблеми като вас.
Може би затова проявявам някакво подсъзнателно съчувствие, а може и да е комплекс за вина.
Въобще не прави капитал от това, че имаш дете-циганите имат много деца, които продават за пари и за органите им.
Пилетата и кравите също имат деца, които са много сладки.
И с образованито не се хвали, защото имам един комшия който е напълно сляп, но е с висше образование, което въобще не използува, защото никой не му дава работа.
Въобще тази работа с децата и тяхното количество е обратно пропорционално на съзнанието, ако мога да се изразя по ясно.
Пиша ти ги тези работи,макар да не зная защо ти ги пиша.
Усещам отношението ти и то не е позитивно.
Благодариш на майката с увреденото дете, а не благодариш за това, което ти пиша.Ти диференцираш, а не аз.
Както и да е!
Не ми се пише повече тук и едва ли ще се обадя пак.
Със здраве!
Извинявай ако с нещо съм се изразил не както трябва.



Тема Re: Кои сме ниенови [re: choki12]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано01.08.06 19:06



Научила съм се да приемам увреждането си, а за всички останали правя усилие да се чувстват удобно около мен. Никога не се сърдя на въпроси, отговарям им и разяснявам трудностите и различията си. Омъжена съм за човек без увреждане, но единственият, който не ме приема, е свекърва ми. Явно за нея съм половин жена, която не може да и поднесе така желаното "собствено" внуче. Тя може да върви на майната си, не се оставям да ме мачкат. Работя и кой знае, може би плащам повечко данъци от Х.



Бойкот на КК "Труд"

Тема Re: Кои сме ниенови [re: Eди]  
Автор choki12 (непознат)
Публикувано02.08.06 16:00



Влязох туки изразих мнението си защото исках да предизвикам дискусия,а и защото наистина ми писна!Писна ми,като стане въпрос за хора с увреждане,да се говори само за закони,помощи,колко били направили някои си за нас!А ние какво искаме,желаем,мечтаем,обичаме?Някой изобщо пита ли ни,чува ли че освен сакати под общ знаменател(според тях),сме и хора,всеки за себе си.Имаме оделен от другия живот,страдания,мечти.Казвате,че дискриминацията,отхвърлянето идват от незнаенето,ами хайде да питаме де,да бъдем питани и ние също да питаме!
Как се придвижваш,как се обличаш,как се храниш,как домакинстваш,как се веселиш,как обичаш,как правиш любов....
Познава ли ни някой,узнае ли що е това човек с увреждане,заразно ли е,ако се свърже с него?Какво сте виждали написано в пресата или книги например,ами телевизията,как ни представя,какво виждат,разбират другите за нас?



Тема Re: Кои сме ниенови [re: choki12]  
Автор choki12 (непознат)
Публикувано04.08.06 10:57



Страхотно,някой задава човешки въпроси,не свързани с някой закон или помощ и се млъква!
Хайде разкажете нещо,дайте предложение,съвет?Според Вас човек само с очите си ли харесва някого и ако е така човек с увреждане може ли да е обест на желание у някого?Ето ви пак въпрос,хайде де кажете нещо!



Тема Re: Кои сме ниенови [re: Aминa]  
Автор ddms (непознат )
Публикувано06.08.06 09:38



Мислиш ли, че ако хей така изведнъж стане чудо и ти оздравееш, свекърва ти ще те заобича повече? Едва ли!!! През годините, в които боледувам, успях да преценя кои са истинските ми приятели, кои са истинки човечните хора. На тях отдавам цялата си любов, признателност и уважение. Останалите просто не заслужават внимание!...
Разбрах, че хората преценяват някого точно такъв, какъвто е като личност - ни повече, ни по-малко. Ако си отворен към света, и той ще бъде отворен към теб!





Тема Re: Кои сме ниенови [re: Craig]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.08.06 23:19






_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.