Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re:Защо си натрапвате проблемите?нови [re: X]  
АвторЧOBEK (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 21:14



Виж сега човече - ти може да си мислиш така и това е твое право - но със злоба не се постига нищо хубаво. Това мислене ми изглежда познато - и аз мисля по сходен начин. Аз съм инвалид, който обаче не се чувства такъв - работещ човек съм и не се давам така лесно - не е редно да се нахвърляш така върху болните хора - просто е твърде гадно. Вярно е че мисленето и чувствата на човека предизвикват болест но с тази злоба внимавай. Вероятно си добър човек, просто се изказа за да излееш нерви и яд. Ако желаеш излей го по друг начин - набий възглавница, счупи чаша и т.н. начини много. Така няма да нараниш човек. С много лека ръка нараняваш хората. Бъди разумен. Бъди здрав и щастлив - от това по-хубаво няма.



Тема Re: ЧЕСТИТО 20 % ДДС !!!нови [re: aлerpoвивaчe]  
АвторЧOBEK (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 21:19



А вие хора недейте така. И вие господа и госпожи инвалиди - докъде ще я докараме ако се хулим и обиждаме така. В края на краищата всеки си носи кръста а със злоба нищо не се постига - само болка - още болка. Живеем в красива страна с нередовни управници - защо не си насочим ума към нещо градивно - например как да сменим законно цялата клика която ни управлява?

Немой с лошо. Бъдете добри!



Тема Re: ЧЕСТИТО 20 % ДДС !!!нови [re: ЧOBEK]  
АвторEди (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 16:46



Те няма да те разберат.
Заслепени са от това, което са и не признават чуждо и различно мнение!
Аз едва сега видях това, което ме е смущавало без да усетя.
Те се мъчат да бъдат приети от здравите, но когато здрав им зададе неудобни въпроси, те го изгонват, заплашват, нагрубяват.
Това са същите ТЕ, които не могат без здравите и без техните грижи за тях.
Вече дори не се възмущавам.
Претръпнах.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.