Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:24 16.04.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема чухте ли за новия геноцит над инвалидите  
Авторaleksa (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 17:28



Когато си закопуваме нова кола няма да плащаме ДДС, а при закопуването на стара кола ще го плащаме.Също така който работи ще получава пари за бензин ,а неработещите нали се сещате..........Мисля ,че това е поредната бесмислица на правителството към нас.Не стига ,че сме с малки пенсий,а сега ни обричат и на домашен затвор.Защото не мисля,че някой само с пенсия ще може да си купи крака/кола/.И имам едно предложение към нашите "мили"управници- да ни направят по една клетка в зоологическата градина/хем ще я попълним/.Ще си търсим спонсори за осиновяване и така няма да им тежим, а и няма как да се чудят от какво да ни лишават.НО трябва да им кажем на господата ,че така не се влиза в европейския съюз,че ние имаме права всички еднакво както работещи/много ми е интересно колко са/и неработещи.И Ви казвам чесно почвам да съжалявам ,че съм българка и живея в България.



Тема Re: чухте ли за новия геноцит над инвалидитенови [re: aleksa]  
Автор JXL (-/-)
Публикувано03.05.06 01:26



А не ли без ДДС за употребяван автомобил и с ДДС за нов? Може и аз да не съм разбрал... А за ДДС върху помощните средства - просто не мога да си го обясня - това са някакви жълти стотинки за бюджета, а толкова проблеми ще създаде на хората с увреждания.



Тема Re: чухте ли за новия геноцит над инвалидитенови [re: aleksa]  
Авторddms (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 13:42



Не знам правилно ли чух, че за да си внесеш кола от вън, трябвало да докажеш, че работиш и ти е необходима. Да, но коли се полагат на хората, които са пенсионирани без право на работа. Тогава?!?

Че на кой, ако не на хората, които не могат да се движат самостоятелно, е задължително необходимо транспортно средство, с което да са мобилни? Лесно им е на здравите ...




Тема Re: чухте ли за новия геноцит над инвалидитенови [re: ddms]  
Авторalersa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 17:07



Знам,че на всички нас е необходим автомобола и затова реших да ви информирам.Това не значи ,че като не работиш ,не ти трябва.Знам ,че това което ни се случва идва от нашите действия,защото много хора си продаваха правото за кола,но те намаше да го правят ако пенсийките ни не бяха толкова мизарни.И това е пак по вина на шибаното ни правителство.Защото с мизерните си пенсий едвам оцеляваме.И затова са решили да плащаме митото на внасяните стари коли.А и ако сме калитковци и закупената на старо кола почва да се разваля ден през ден и какво правиме тогава?.Гледам много научно пуполярни филми и даваха за едно африканско село което се занимаваше с лов на китове,а и е посещавано от много туристи.Сувенирите за тези туристи се изработвали от инвалидите на това племе.Направете разлика между това село от третия свят и нас уж от ..............ама и аз не замм вече от каде сме..............




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.