Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 18.04.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Крачни Протези моля прегледайте  
Автор nikolaygenchev (непознат )
Публикувано26.03.06 22:33



Добър вечер,

Дядо ми му ампутираха крака преди 4 месеца над коляното,и сега ще му търсим протеза,но ако има някой който може да ми помогне със информация относно къде се правят протезите,знам че са в горна баня,но доколкото чувам там били много тежки и неудобни,има ли частници,и дали имат сайтове или телефони ако някой знае моля много да ми помогне и да ми даде информация.
Благодаря,прекланям се пред вашата смелост и кураж да водите един пълноценен живот!



Тема леко с преклона....нови [re: nikolaygenchev]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано27.03.06 13:16



че се случват изненади
Шегата на страна, хай бе колеги помагайте на момчето,стига сте спали.
Пък ако се включат и "Баш шефовете" Маймуната и Абетора в помоща
ще е добре



Тема Re: Крачни Протези моля прегледайтенови [re: nikolaygenchev]  
Авторdriver (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 00:56



http://www.ottobock.de/de/tgpat/products/leg_prosthesis

дайте E-MAIL за да Ви изпратя повече информация за възможностите за протезиране с модулни протези в България и в Германия



Тема Re: Крачни Протези моля прегледайтенови [re: driver]  
Автор nikolaygenchev (непознат )
Публикувано28.03.06 21:40



nikolaygenchev@abv.bg

Driver ще ви бъда много благодарен ако ми изпратите помощна информация за протезирането.Благодаря много!!!

Редактирано от nikolaygenchev на 28.03.06 21:42.



Тема Re: Крачни Протези моля прегледайтенови [re: nikolaygenchev]  
Автор Dinely (непознат)
Публикувано29.03.06 09:10



От 11 години сьм с протеза на Оtto bock и сьм много доволен, с малки забележки.Изработиха я на Павлово гр.София,но сега до колкото знам са се преместили на ново място.Тьрси шефа на ортопедията в Горна баня,др.Иванов той ги изработва с материали на Оtto bock.Е верно че режат глави,но в сравнение с тези бьлгарските са много леки и удобни.Имам 2 Горнобански но не мога да мина и 5 метра с тях.Не спазват никакви размери и накрая се получава един кютук,тежьк,неудобен,изпада нямам думи,но хората там са виновни само на половината понеже технологията е от втората световна ,ама и те не си дават много зор за качеството.Като за без пари толкова.
Опитах се да се свьржа с ottobock с имеили,хората са много любезни,отговарят на минутата но като разбраха че ми трябва ново копито, ми препратиха телефона на някаква докторка в София ,която се явява техен дестрибутор.Едва от нея разбрах колко струва това което искам,а отобохците не казват ,а нямат и прайслист в интернет.
Та на вьпроса, преди 11 години ,мойта подколянна,титанова струваше 2600 DM, а на един приятел ,бедрена 3200 DM.Сега вероятно цените са сьщите но в евро.

Редактирано от Dinely на 29.03.06 15:06.



Тема Re: Крачни Протези моля прегледайтенови [re: Dinely]  
АвторDoctor (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 14:46



Уважаеми dinely,
То верно, че ние докторите опираме пешкира (най-често с основание), но в случая сте АБСОЛЮТНО И НА ЕДРО несправедлив.
Няма никаква причина, да не съм Ви дала телефона си, защото това ми е работата - да консултирам пациенти и постоянно да бъда във връзка с тях и на тяхно разположение.
Ако по някаква причина не сте получили и-мейла, който Ви изпратих, то моля да бъда извинена.
Докторката



Тема Re: Крачни Протези моля прегледайтенови [re: Doctor]  
Автор Dinely (непознат)
Публикувано29.03.06 15:31



Уважаема Doctor,моля да ме извините ако сьм ви засегнал с писанията си,но едва сега разбирам че сте ми изпратили телефон за врьзка.Стават грешки за което още ведньж мойто най сериозно извинение.Разбрах че сте консултант а не дестрибутор,като се извинявам и за тази грешка.



Тема Re: Крачни Протези моля прегледайтенови [re: driver]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 16:18



моля, пишете ми къде консултира тази DOCTOR и къде могат да се поръчат протези с материали на немската фирма
ivelina@pulsar.bg



Тема Re: Крачни Протези моля прегледайтенови [re: питaщ]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано17.05.06 21:53



Др. Данчева в момента е в Германия, чакаме я да се върне скоро. Не знам дали е редно да пусна телефона и имейла и тук, но ще и пратя вашия, а тя ще ви отговори!

Correlation is not causation



Тема Modular-Prosthesisнови [re: питaщ]  
Авторdoctor (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 18:07



http://www.ottobock.de/de/tgpat/products/leg_prosthesis



Тема Re: Крачни Протези моля прегледайтенови [re: nikolaygenchev]  
Автор strangebrew (непозната)
Публикувано02.12.06 18:50



Здравейте! Не знам дали е правилно да вдигам стара тема, но понеже пуснах първо търсачката, реших, че е по-добре да го направя, за да не пишете едно и също нещо втори път.


Баща ми е с надколянна ампутация от февруари т.г. и най-после (след почти 9 месеца излекувахме декубитусите) има направление за протезиране. Каква е процедурата в Горна баня? По телефона разбрах само, че всеки момент ще приключат ремонта и ще може да има придружител по време на престоя. Какво се прави от постъпване в клиниката до изписването? След поставянето на протезата има ли период на рехабилитация или адаптация в клиниката в Горна Баня, и възможно ли е това да се извърши и в друга рехаб клиника, тъй като не сме в София и по ред причини, стига да е възможно, би било по-лесно да се организират нещата на място (в нашия случай Русе). Още един организационен въпрос: заедно с писмото от социални грижи ми дадоха и протоколи за чорапи, рола и т.н. - тях предварително ли да поръчвам или на място в София?
За съжаление, тук коментирате, че качеството на протезите в Горна баня е незадоволително - какви са алтернативите? Възможно ли е разсрочено плащане на протезите на Ото Бок, например?
Много въпроси станаха, извинете...


There is always something to look forward to, unless you are looking backwards.

Тема Re: Крачни Протези моля прегледайтенови [re: Aминa]  
Автор myrchak (непознат )
Публикувано09.12.08 10:57



ПРивет! моя емейл е myrchak@abv.bg -по отношение на протеза надколянна





Тема Re: Крачни Протези моля прегледайтенови [re: strangebrew]  
Автор ceconovabvbg (непознат)
Публикувано12.03.15 14:45



Горна Баня не вършат работа-на приказки са щедри,но реалността е съвсем друга-Отто Бок е най-добрият вариант за протезиране




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.