Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:48 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема oтносно фирма  
Авторmerian (Нерегистриран)
Публикувано27.12.05 22:00



Здравейте всички,които посещавате този клуб!Аз сам инвалид и съм от провинцията.Проблема ми е следния:Преди известно време инвалидите от нашия град се обособиха в самостоятелно сдружение с нестопанска цел,като за председател на сдружението бе избран човек,който е първа група инвалид с право на чужда помощ.И сега някой е казал на този човек,че ако разберат от НОИ или от социални грижи,ще му отнемат помощите и пенсията и ще оспорват решението на ТЕЛК,или с една дума дума няма право да е председател.Ако някой има отговор на въпроса,моля да ни помогне!



Тема Според тебнови [re: merian]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.12.05 22:28



фирма и сдружение с нестопанска цел едно и също ли е?





--

_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.

Редактирано от holi_day на 27.12.05 22:34.



Тема Re: Според тебнови [re: holi_day]  
Авторmerian (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 00:06



Bldgodarq



Тема Re: oтносно фирманови [re: merian]  
Авторdriver (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 00:15



Няма никакви забрани за инвалидите дори и 100 % с чужда помощ за работа, заемани длъжности, собствен бизнес, работа в организации с нестопанска цел и т.н. Аз самият съм инвалид 100 % с чужда помощ и работя.



Тема Re: oтносно фирманови [re: driver]  
Автормepиaн (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 13:03



И аз така мисля,но не съм сигурна и затова потърсих помощ.А този човек наистина много се притеснява,защото както ви писах сме от провинцията и ако хората от тези институции могат да сторят нещо,то те ще го направят при първия удобен момент.Просто при нас нещата са още по зле и по отношение на работа и по това как обществото ни възприема,ако въобще ни имат за хора!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.