Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 20.06.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 4OVE4NOSTTA KATO DARнови  
Авторprosto 4ovek (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 14:56



OB6TESTVOTO NE PRIEMA TAKIVA KATO NAS ...INVALIDI KOITO VSEKIDNEVNO SE BORQT S ETNI4ESKO-MORALNI I BITOVI PROBLEMI,NO NIE VSQ4ESKI USTOQVAME I SE BORIME ZA ISTINSKITE NE6TA V JIVOTA.RADVAME SE NA TOVA KOETO IMAME,NA TOVA DA BADE6 4OVE4NA S TEZI KOITO NE TE GLEDAT KATO 4OVEK...STIGNALA SAM DO EDNO ZAKLU4ENIE:
"4E NIE NE SME INVALIDI,INVALIDI SA TEZI KOITO NQMAT DU6A"
pOVQRVAITE MI IMA MNOGO TAKIVA HORA ZA SAJELENIE,MOJE BI ZATOVA O6TE NEMOJEM DA SE OPRAVIM V IKONOMI4ESKO POLITI4ESKO RAVNI6TE!!!



Тема Re: 4OVE4NOSTTA KATO DARнови [re: prosto 4ovek]  
АвторPetar1974 (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 18:02



Съгласен съм с теб. За съжаление е така. Ако имаш връзки живееш охолно, ако ли нямаш свиваш се. Но човек е такъв, какъвто се е родил. И трябва да изживее живота си по най-целесъобразния за него начин, стига да не вреди на другите. САМО, ЧЕ ПОЛИТИЦИТЕ ТОВА ПРАВЯТ ВРЕДЯТ НА ДРУГИТЕ, А САМО НА ОТДЕЛНИ КРЪГОВЕ ПОМАГАТ. ОБЩЕСТВОТО НИ СЕ РАЗЛАГА! А ПЪК НИЕ ГЛАСОПОДАВАТЕЛИТЕ МЪЛЧИМ - ЕТО ТОВА НИ Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА:
М Ъ Л Ч А Н И Е Т О!
Трябва не за 4тири години, а за срок, зависещ от народа и от приноса за благосъстоянието на собствения народ да се избират политиците!!!!!!!
Те не правят нищо за нас /хората с увреждания/ САМО НИ ЗАБЛУЖДАВАТ!
Каква е тази пенсия от 70-80 лева. При този стандарт на живот пенсията и то минималната трябва да е около 200 лв. за да е добре човек.



Тема Re: 4OVE4NOSTTA KATO DARнови [re: Petar1974]  
АвторRey (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 18:48



Трудно е да накараме хората да ни разберат и да ни приемат такива, каквито сме. Чак когато им дойде на главата , тогава разбират много неща и че ние с нищо не сме по различни от другите хора. Разликата е само във физически аспект. Но кой /от тях/ ти се замисля? От личен опит ще ви кажа, че в началото не те приемат /мисля че ги плаши всичко с което не са се сблъсквали и не е "общоприета" норма . А когато /Чак когато успея да разчупя преградата/ споделят, че ние не би трябвало да се наричаме с тази дума "инвалид", и ние сме си все същите като тях , мечтите ни са едни и същи, очакванията ни...
Всъщност запитвам се дали ако не ни се бяха случвали тези неща щяхме да станем такива "човеци" каквито сме?



Тема Re: 4OVE4NOSTTA KATO DARнови [re: prosto 4ovek]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано23.11.05 22:54



Дрън -дрън та пляс
кви са тия неща ...
утру ще ви пиша, че сега се боря с едно мерло
......борбата е безмилостна жестока
Ама я се стегнете, кви са тия бръщолевения кво е тва чудо



Тези които обичат препятствията,винаги се стремят към почти не постижими неща


Тема Re: 4OVE4NOSTTA KATO DARнови [re: rimti]  
АвторПeтъp1974 (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 13:56



Ама вие обичате препятствията. Добре. И аз също ги обичам. Защо мислите че това са бръщолевения? Здравите се обединяват в партий, а нащта ако се създаде трябва да е единна. Трябва смело да отстояваме идейте си. Искате ли да станем приятели? Моя e-mail e: leonsio@gyuvetch.bg.



Тема Виш ся Пешо:)нови [re: Пeтъp1974]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано24.11.05 15:12



не искам да те засегна
но с мен трудно се става приятел
А относно темата която сте започнали да си обсъждате
тримацата с Rey и prosto chovek по мое мнение
това са празни приказки.
Само недоволствате и едва ли не хленчите
Откак се мотам из този клуб не съм видяла някой да кеже какво е направил
но да се оплкават.....ооооооо това всички го можете.
На думи и слова всички сте силни но на действия сте пас
Еееее??? как намя да са бръщолевения и празни приказки

Тези които обичат препятствията,винаги се стремят към почти не постижими неща


Тема Re: Виш ся Пешо:)нови [re: rimti]  
АвторPROSTO 4OVEK (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 20:05



Kakvo BEZDU6IE VIJDAM OT IZKAZVANIQTA......"QVNO NEMOJETE DA PREVAZMOGNETE TOVA KOETO STE I OT UTNO6ENIETO NA OB6TESTVOTO KAM VAS.KAKTO SE DARJITE S SEBEPODOBNITE PO SADBA TAKA SE DARJITE I S OSTANALITE V SOCIUMA
EEEEEE AZ 6TE VI DAM EDIN PRIMER KAK 4OVEK S SILNA VOLQ MOJE DA PRESKO4I VSI4KI TEZI PREPIQDSTVIQ ZA KOITO TOLKOVA MNOGO MI Q SPOMENAVATE!!!
AZ SAM EDNO 22 GODI6NO MOMI4E KOETO PREDI DVE GODINI KATOSTROFIRVAM I STANAH INVALID/DA VMETNA -PREDI SAM BILA DOBROVOLEZ KAM ORGANIZACIQ PODPOMAGA6TA HORATA S UVREJDANIQ/
V NA4ALOTO ME OBZE DEPRESIQTA U4AQNIETO..JELAEH DA SE SAMOBIQ NE ISKAH DA SE GLEDAM V OGLEDALOTO....
NO EDIN DEN PROSTO SI KAZAH TAKAVA MI E SADBATA NQMA DA SE PREDAM
TRAGNAH S TOVA da preotkriq sebe si otnovo,povqrvate mi trudno be6e,zapo4nah fizioterapiq,u4eh se da hodq kato malkite bebeta,mejdu vremenno praveh drugi ne6ta ot sorta risuvah ,pusah raboteh i .t.n..povqrvah v sebe si,povqrvah 4e 4e malko ili mnogo nie ne sme invalidi,prosto saznanieto i fizi4eskoto ni sastoqnie ni pravqt invalidi
AZ VQRVAM 4E VSEKI OT NAS MOJE DA GO NAPRAVI STIGA DA GO POJELAE...
A TEZI KOITO VIKAT BRA6TOLEVICI SA TOVA
ZNA4I NEZNAQT KAK DA MINAT PREZ TQH


P.S PRODALJAVAM DA SE U4A NA MALKITE NE6TA!!!A VIE MOJETE LI??????



Тема не си просто човекнови [re: PROSTO 4OVEK]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано24.11.05 22:52



Ти си специален човек....както всеки един
Може би съм ти подействала като провокация...нямах това намерение
".....A TEZI KOITO VIKAT BRA6TOLEVICI SA TOVA
ZNA4I NEZNAQT KAK DA MINAT PREZ TQH ..."бих преминала през нещо друго,
но през бращолевиници ако ми е възможно ще ги заобиколя
пък и малка си затова се учиш на малките неща
ние големите се учим на големи
Радвам се за теб че си борбено момиче...и така трябва
просто не гледай така сериозно на живота....повече усмивки


Тези които обичат препятствията,винаги се стремят към почти не постижими неща


Тема Re: 4OVE4NOSTTA KATO DARнови [re: prosto 4ovek]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано25.11.05 21:59



Можеше да го напишеш на кирилица и с малки букви...


Welcome to the real world

Тема Re: Виш ся Пешо:)нови [re: PROSTO 4OVEK]  
Автор Fry (непознат )
Публикувано27.11.05 14:23



Не е вярно че обществото не приема хората с увреждания.. ето ити си била DOBROVOLEZ KAM ORGANIZACIQ PODPOMAGA6TA HORATA S UVREJDANIQ/
А иначе отделни индивиди има всякакви! Не преставам да се изумявам!!! И за да не задълбая във философии, ще отбележа че изясняването и опростяването са мн. важни, а драмата е избежна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.