Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:29 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Търся жена с ампутация  
АвторA. (Нерегистриран)
Публикувано17.07.05 16:41



Бих желал да се запозная с приятна и чаровна дама до 35 години, която да е с крупна ампутация на крак или ръка, или частична ампутация (пръсти). Цел - сериозна връзка!
Повече информация за мен, и контакт: amputee@abv.bg

Моля, бъдете над нещата. Приемете обявата сериозно.



Тема Re: И азнови [re: A.]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 13:06



И аз, братче, търся, ама няма никакъв шанс. Срамуват се момичетата.
За съжаление са прави, щото виж колко са консервативни хората тук.
Остава само да ходимнасам-натам, да керизим и да се правим на идиоти, като видим някоя от "нашите", да я спирами и уж случайнож да питаме колко е часът и къде е точно еди-коя си улица.
Ще си стоиш на "нулата" при отговорите, за голямо съжаление.
Хайде и аз ще си дам и-мейла, ама няма файда.
nikimot@lycos.com



Тема Re: Търся жена с ампутациянови [re: A.]  
Автор Ex,чaдo (непознат )
Публикувано09.08.05 21:50



Чадо като те гледкам КВО пишеш май мозъкът ти е ампутиран???????Скапано ти и предложението и ГАДНО!!!!!НАПРАВО МЕ Е ГНУС ОТ ТЕБ



Тема Re: Търся жена с ампутациянови [re: A.]  
Авторccc (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 16:06




Явно няма жени по твоя вкус, откачалко.



Тема Re: Търся жена с ампутациянови [re: ccc]  
Авторядocaн (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 00:49



Е, защо го обиждаш сега, човека... не го познаваш. То ако да харесаш някоя жена с ампутация е толко ужасно, ти все едно казваш че тези жени никой не трябва да ги харесва и не трябва да имат право на щастие... по-полека. плюс това тоя пост е от сума време...



Тема Re: Търся жена с ампутациянови [re: A.]  
Авторgargamela (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 13:23



Приятелю,не им обръщай внимание.И на твоята улица ще изгрее слънцето.Преди много време и аз се омъжих за човек ито с 2протези/под колянна и над/.И ето ,чеси живеем.Така ,че не се отчаивай/на ме всичко си е на място/.А го желай силно и то ще дойде.Желая ти уапех.



Тема Re: Търся жена с ампутациянови [re: gargamela]  
Автор JXL (-/-)
Публикувано26.02.06 23:11



Вижте, по-добре се насочете към клуб "Психология и Психотерапия" и не ни занимавайте с глупости. Учудвам се защо толкова активните иначе модератори не изтриват този пост???
На всички е ясно че това е откровена гнусотия.
Сега веднага ще креснат някои "здрави", че и тези хора трябвало да бъдат обичани и че едва ли не са ангелите на любовта.
Аз също харесвам момиче, което има увреждане, но я харесвам заради самата нея, а не заради увреждането и. Предполагам, че тя има същите чувства и отношение към мен, въпреки моето увреждане. Така че не ми излизайте с този номер... Хората с увреждания имат физически проблеми... те не са малоумни.



Тема Re: Търся жена с ампутациянови [re: JXL]  
Авторrarpraнтюa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 10:21



Ей, отворко, откъде накъде смяташ, че твоето мнение е правилното, а другите трябва да се трият!
Така, както някой може да харесва жена с големи гърди, друг може да харесва жена с ампутация !
А трети пък може да харесва презрените от теб малоумни, т.е. хората с ментални увреждания.




Тема ало, модераторите???нови [re: rarpraнтюa]  
Автор JXL (-/-)
Публикувано27.02.06 12:04



Модераторите, някакъв коментар?



Тема Re: Търся жена с ампутациянови [re: ядocaн]  
Авторsolidaren (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 02:47



общо взето солидарен с мнението на ядосан. Извън пряката тема, тоя " ампути" мненията му потънаха вдънземи , а сега някъв откачен го издирил специално за да го овика . басси тъпотията!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.