Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 11.05.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Само за самотни инвалиди!нови  
Автор пoMOЩ (сърдечна)
Публикувано11.07.05 18:05



Инвалид съм, но се обслужвам и придвижвам сама. На пръв поглед не ми личи, че имам ограничения. Проблемите ми са циркулаторни....
Готова съм да помагам на инвалид НЕ срещу заплащане, а от човещина. (В която все още вярвам!)
Имам компютърни, психологически и медицински знания и опит (но не съм лекар). Мога да помагам и нещо в домакинството, но е желателно да не е много изморително и свързано с вдигане на тежко.
Мога да отделя време през 2 дена, защото трябва да се грижа и за моите потребности.

Заменям доверие за егоизъм...Но никой не ми го иска и никой не си го дава...


Тема Re: Само за самотни инвалиди!нови [re: пoMOЩ]  
Автордopa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 21:51



вие от кой град сте .имате ли ник skype.



Тема Живея в София.нови [re: дopa]  
Автор пoMOЩ (сърдечна)
Публикувано11.07.05 23:51



Имам ник в Скайпа, но е по-добре да ми пишете на посочената поща в акаунта ми тук, защото рядко съм в Скайпа.

Заменям доверие за егоизъм...Но никой не ми го иска и никой не си го дава...


Тема Re: Само за самотни инвалиди!нови [re: дopa]  
Автор JXL (непознат )
Публикувано12.07.05 17:04



Аз по принцип съм внимателен към подобни обяви за "безвъзмездна помощ"... Както се казва, безплатен обяд няма.



Тема Re: Само за самотни инвалиди! [re: JXL]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано12.07.05 20:54



При инвалидите има безплатен обяд.....
...та дори и безплатна закуска
Но разбира се умния човек подлага всичко на проверка




Тема Състраданието ви е чуждонови [re: rimti]  
Автор пoMOЩ (сърдечна)
Публикувано13.07.05 09:13



Личи си, че не сте страдали! Не сте изпитвали какво е да няма кой да ти отвори вратата, да няма кой да ти донесе чаша вода БЕЗПЛАТНО.
А това - да постои някой при тебе за две ободрителни думи като си болен, е много повече от ПАРИ! Но за жалост, такива като вас са го превърнали само в ПАРИ - закуска, обяд, вечеря - в преносния и в буквалния им смисъл.

Плащала съм си да дойде някой да поседи при мене, защото съм била твърде много сама! Страдала съм твърде много, за да развия състрадание!!!
И само заради това съм готова да дам от моето добро някому....
Е, подложете го на изпитание. Но при вас със сигурност няма да дойда! Не кандидатствам за работа или за наследник!

Заменям доверие за егоизъм...Но никой не ми го иска и никой не си го дава...


Тема Re: Състраданието ви е чуждонови [re: пoMOЩ]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано13.07.05 15:02



Искаш да си говорим за страдиния ли драга....аз нямам такова намерение ...да хленча и да се оплаквам по форумите...Благодаря...нямам нужда от това.
И не става дума за състрадание а за това че се навъдиха всякакви мошеници и простаци та дори и от обществото на инвалидите.
А такива дето се правят на майки Терези...знаеш ли колко ги има...ама от вътре дявол и половина.
Иначе всички са състрадателни и разбират човешката болка, ама на инвалида не му трябва това, ако не си го разбрала сега ти го казвам.
И по спокойно не се впрягай толково...ние не коментираме конкретно теб...а като цяло.
Ама ти много лично го прие та чак ни заплашваш ...."Но при вас със сигурност няма да дойда! "....нямаше нужда от това



Тема Българинът е твърдоглав и като умира дори!нови [re: пoMOЩ]  
Автор3дpaв (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 00:24



Редактирано от abettor на 14.07.05 07:33.



Тема Re: Българинът е твърдоглав и като умира дори!нови [re: 3дpaв]  
Автор JXL (непознат )
Публикувано14.07.05 04:25



Смятам, че бележката на "здрав" е обидна не само към мен, но и към останалите хора с увреждания в този форум.



Тема не се връзвай на простацинови [re: JXL]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано14.07.05 13:07



важното е да ти е гот....а като него да го д...т




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.