Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:26 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема diplomna rabota  
Авторbetsy (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 10:17



здравейте,
пиша дипломна работа на тема "Културната визия на обществото към хората с увреждания"
И понеже в изследването си имам интервю, ще се радвам ако някои от вас иска да го попълни. Мога да го пратя на e-mail и свободно да се напишат отговорите.
Интервюто е анонимно и колкото повече споделяте, толкова по добре.

Не ми остава почти никакво време до крайния срок. Нядявам се, че ще се отзовете на молбата ми.
А и интервюто е интересно!



Тема Re: diplomna rabotaнови [re: betsy]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано08.06.05 12:11



А каква е гаранцията, че не искаш просто пикантерийки? Имаш ли нещо против да ми кажеш името си, факултетния си номер и за кой университет и в кой факултет учиш? Ще се разходя до съответната факултетна канцелария и ще поискам да видя завереното копие на дипломното ти задание. Ако това е наистина така тогава нямам нищо против да ти дам интервю. Ще ти го дам обаче само на живо - гледайки те в очите, но и ти ще трябва да погледнеш в моите. Ако ти стиска давай, но ако си измамничка просто се махай по-далече.
пп. Ако това, което си написала е истина не би трябвало да реагираш на думата измамничка.

Нет свободньiх падений с вьiсот, но зато
есть свобода раскрьiть парашут!!!


Тема Re: diplomna rabotaнови [re: Snape For Ever]  
Авторbetsy (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 13:55



Нямам нищо против да ти дам фак. ми номер, както и името, нито пък да се срещна с теб. Само едно нещо не разбирам- на кой ще му трябва просто ей така да измисли такава глупост и да си пише тук разни въображаеми неща.
Както и да е! Дай ми мейл-а ти и ще ти пратя информация, за да ме "провериш".



Тема Re: diplomna rabotaнови [re: betsy]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано08.06.05 21:19



В профила ми има имейл - ползвай го. Затова е написан там. След това съм готов да отговоря на всичките ти въпроси ако желаеш, но очи в очи.
пп. Не се шегувам. Абсолютно сериозен съм.

Нет свободньiх падений с вьiсот, но зато
есть свобода раскрьiть парашут!!!


Тема Re: diplomna rabotaнови [re: betsy]  
Авторпcиxoлor (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 02:11



здравей, аз писал дипломна работа на подобна тема, остави някакъв email и ще ти пиша



Тема Re: diplomna rabotaнови [re: пcиxoлor]  
Авторпcиxoлor (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 02:19



забравих само да добавя, че е добре предварително да поемаш ангажимента за неприкосновеност на личните данни на участвалите в изследването ти, когато търсиш участници



Тема Re: diplomna rabotaнови [re: пcиxoлor]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано10.06.05 12:49



Не знам защо, но нямам чувството, че нещата са истински - до момента не съм получил на имейла си това, което ми беше обещано. При това положение съм в правото си да си задам въпроса дали Бетси наистина е това за което се представя.
Съжалявам Бетси, но ще ти проваля нещата тук ако не докажеш, че наистина си това, което твърдиш. В същност вече съм ти ги провалил, защото съмнението вече е посято а хората с увреждания (а бе не може ли просто да си кажем инвалидите) са недоверчиви към всякакви доброжелатели и проучвания, защото не са видяли добро от подобни неща. Поне не и тези, които аз познавам.

Нет свободньiх падений с вьiсот, но зато
есть свобода раскрьiть парашут!!!


Тема Re: diplomna rabotaнови [re: Snape For Ever]  
Авторbetsy (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 13:42



до Snape for ever: Значи не съм свободна по цял ден да стоя на PC-to. Майла ти го пращам сега. Това, което ме дразни у теб обаче е, че се държиш надменно. Да, пиша дипломна работа, ходя и в Центъра за независим живот.
Намерила съм си 2-ма души за интервю и те вече са ми дали.
Както казах- интервюто е анонимно; отделно въпросите не са задълбочаващи, защото темата е за "Културната визия на обществото към хората с увреждания". (А ти си най-голямото доказателство за недоверието и не мога да разбера ,защо ми пишеш ако имам смелост да се срещна очи в очи с теб и да те погледна в очите). Ккакто и да е , ей сега ти пращам майл.

до Психолог: майла ми е irena.pisareva@gmail.com. Ще се радвам да ми пишеш. Много ще ми помогнеш. Благодаря ти, че се отзова. Ще чакам с нетърпение майл.



Тема Re: diplomna rabotaнови [re: betsy]  
Автор Snape For Ever (Storyteller)
Публикувано10.06.05 13:55



Това може и да е така, но онзи ден, когато си писахме ти трябваха пет минути за да ми драснеш един имейл. Сега реагираш, но реагираш след отявлена провокация от моя страна - кажи ми какво да си мисля? Нищо лично, но имам чувството, че не познаваш добре психологията и най-вече недоверчивостта на някои от тези, които имат членски права за този клуб.
пп. И недей да ме обвиняваш в надменност - не съм ти дал повод.

Нет свободньiх падений с вьiсот, но зато
есть свобода раскрьiть парашут!!!


Тема Re: diplomna rabotaнови [re: Snape For Ever]  
Авторbetsy (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 14:42



След твоето " .....в профила ми има майл, ползвай го", случайно нещо да съм ти отговаряла.
Днес видях това, както и твоя профил и ти написах майл. Само не си търси поводи да се обиждаш и не бъди толкова мнителен. Поне това го знам от психологията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.