Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Не се лъжете да гласуватенови  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 11:22



Анкетите са некоректно поставени от анонимен автор. Някой се опитва да завземе клуба. Потърпете малко и всички ще млъкнат. Дженифър пак ще подскача от време на време, zaiadliv пак ще се опитва да възпитава и всява ред, аз пак ще поправям правописа на забравящите български език от време на време, сапиенс пак ще дава полезни съвети и рецепти и ще дразни другите с менторския си тон, поли пак ще пуска шарени картинки... -- но какво лошо има във всичко това?!

Ако ще гласувате, гласувайте "друго" и "няма да гласувам, защото анкетата е анонимна". Всички останали решения тук трябва да се вземат с явно гласуване от регистрирани и познати участници в клуба в отворено обсъждане. В анкетите, поставени по този начин може да гласува всеки регистриран потребител, а всеки заинтересуван може да си създаде колкото иска профила, за да гласува с тях това, което му изнася.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Не се лъжете да гласуватенови [re: Eдин]  
Автор минaвaщa (open-minded)
Публикувано03.01.05 11:41



Един, не мислиш ли,че ти както обикновено преминаваш някои граници. Не ти се представям,защото съм убедена,че след дискусиите ,които съм ималa с теб не си ме забравил.Твърде дълго се изживяваш като алфата и омегата на този клуб и заради теб и друг (който сега няма да споменавам,защото е некоректно щом не присъства в темата) клуба се превърна основно в поле за изява на Вас двамата. Не мисля ,че има причина ,която ти дава основание да правиш декларации като горната и да си позволяваш да манипулираш мнението на хората четящи или пишещи тук. Аз от доста време съм от четящите и не защото така искам.Дали анкетата е анонимна или не,няма значение- не се предлагат имена , само се прави допитване и в това няма нищо некоректно.Ако ти си против просто гласувай, но да настройваш за или против не мисля,че ти прилича.
Аз за пръв път ще гласувам за една от опциите,защото си мисля,че идва момент в който на човек му се налага от 2 злини да избере по-малката.И да ти призная мисля,че от това дали ще има модератор в този клуб ще пострадат само хора,които имат своите си основания да са против. Конфликтът в този клуб винаги се е съсредоточавал върху едни и същи хора. Няма да се намесвам в излишни полемики,т.е това е единствено ми мнение по въпроса.И силно се надявам този път нещо да се промени!



We will someday cross the
Rainbow Bridge together




Тема Re: Не се лъжете да гласуватенови [re: Eдин]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано03.01.05 11:48



Колко пъти да ви кажа да не ми споменавате ника! Не ви закачам, не ме закачайте! Това е!

Но всяко зло за добро. Така поне личи кой ВИНАГИ ЗАПОЧВА ПЪРВИ.



Тема Re: Не се лъжете да гласуватенови [re: минaвaщa]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 12:01



Няколко пъти писах снощи, че модератор няма начин да се избере така, че да се елиминира възможността някой да се натресе в тази позиция просто поради това, че модераторството му е хоби. Не усещаш ли схемата от лятаото малко променена.

1. Дженифър се сдърпа със Сапиенс
2. Довтаса zaiadliv

Дотук нищо ново под слънцето -- нещата щяха да поутихнат в две теми за няколко дни.

3. В един момент обаче се появи abettor и започна да налива масло в огъня
4. Когато уж повечето решиха малко да успокоят топката, той продължи да ръчка.
5. После топката се търкулна, abettor и с-ие се погрижиха от това, че Sapiens-s-s си е сменил прякора да направят чудесна каша, която обърка целия клуб
6. И ето -- господата abettor и с-ие викат за модератор. Подкрепят ги Znak (с още недоизяснени интереси, но определено избягващ да коментира просташкото държание на аbettor) и anaili, леко объркана от кашата с никовете и достатъчно честолюбива, за да се хване на въдицата с отърването на клуба от Sapiens-s-s и Един
7. Последното отърване на клуба от Sapiens-s-s и Един е гвоздеят в програмата на словоблудците -- почти всички забравят какво се е случило преди няколко дни, кой словоблудства, а се га вика за модератор, и че Един се е обаждал само 2-3 пъти добронамерено в предколедните кавги и оттогава с пот на челото се мъчи да предотварти вакханалията на словоблудците.

Освен това забравяш, че в анонимна анкета от този род лицето X например може да дойде и да пусне 10, например, гласа с различни профили, създадени от самия него.

Забелязвам също така, че за една нощ си смени мнението по въпроса. Интересно какви са твоите си основания за това

Моите основания са, че не искам гастрольори да модерират клуба. Знам колко ще е трудно да се избере свестен модератор и смятам, че при големият риск да се избере недостоен човек, не си струва усилията.

Това, че конфликтът в клуба се съсредоточава върху едни и същи хора, е съвсем нормално. Обикновено на прицел са тези, които пишат най-често и знаят най-много. Такава е по принцип съдбата на такива хора. Забележи, обаче, кой лае най-много срещу тях -- хора, които почти не пишат по основната тема на клуба. Модераторът няма да реши този проблем.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Не се лъжете да гласуватенови [re: Eдин]  
Автор минaвaщa (open-minded)
Публикувано03.01.05 12:17



Нарушавам си думата,пиша за втори път заради

В отговор на:

Забелязвам също така, че за една нощ си смени мнението по въпроса. Интересно какви са твоите си основания за това



На мен времето в което не пиша вече в този клуб по причини,които и ти знаеш ми се стори вечност, не зная защо на теб ти изглежда като една нощ?Както казах, не подлежа на убеждаване,оставям обясненията ти за някой ,който иска да ги прочете. Аз съм възрастен човек и мога да прецевам самa ситуациите, не искам някой да ги пречупва през собствената си призма.Съжалявам,че пиша за втори път наистина не искам да участвам в спор!


We will someday cross the
Rainbow Bridge together




Тема Re: Не се лъжете да гласуватенови [re: Eдин]  
АвторAlou (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 12:24



fucla въобще не е прочела още за какво става дума, така че не пускайте анкети в които се споменава нейното име.



Тема Re: Не се лъжете да гласуватенови [re: минaвaщa]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 12:25



Ти просто си твърдоглава и не искаш да видиш какво става. Не ми казвай, че си следила целият описан от мен процес, защото няма да ти повярвам. Ако си направиш труда да го проследиш, може и да си промениш мнението -- знам, че никак не си глупава и си обективна.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Не се лъжете да гласуватенови [re: Alou]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 12:25



Не пускаме. Благодаря за забележката.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Не се лъжете да гласуватенови [re: минaвaщa]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 12:32



Обвиняваш ме в манипулиране на мнението. Дъли пък някъде не съм те настъпил по опашката?! Не е коректно да хвърляш такива обвинения. Съжалявам, но съм пределно обективен. Настройвам против анкетата и против други подобни анкети. Поне да я беше пуснала ти или някой друг познат клубар -- а то -- абсолютно анонимен човек, сменил прякора си достатъчно бързо след това.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Не се лъжете да гласуватенови [re: Eдин]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано03.01.05 12:36



Дженифър се сдърпа със Сапиенс

Слава богу, има архив. Всеки може сам да се убеди до колко това е вярно.
Аз разчитам на това, за да се изясни недуразумението в това твърдение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.