Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не се лъжете да гласуватенови [re: Jennifer]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 12:38



Добре де. Сапиенс и Дженифър се сдърпаха. Ако искаш -- Сапиенс се сдърпа с Дженифър. В случая няма значение. Важното е, че накрая Абетор довтаса като акула, усетила капчица кръв.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Ot leko obyrkanataнови [re: Eдин]  
Автор anaili (samoten)
Публикувано03.01.05 14:56



anaili, леко объркана от кашата с никовете и достатъчно честолюбива, за да се хване на въдицата с отърването на клуба от Sapiens-s-s и Един

Не съм против конкретни имена а против тона




Тема Re: Ot leko obyrkanataнови [re: anaili]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 14:58



Искаш да кажеш, че не си била объркана, а просто си чакала удобен момент да се обадиш, за да се опиташ да се отървеш от някои неудобства

Приеми, че хората идват в клуба с различни цели, но докато се спазва добрия тон, няма нужда да се оплакваме. Има хора, които са по-честолюбиви и лесно се засягат. Има други, които търсят информация и съвет и ги намират. Има други, които търсят признание и го намират. Има трети, които са многознайковци и дразнят честолюбивите, но помагат на много други с информация и уточнения. Има и други, които влизат, за да размахват пръст. Други пък обичат да се пошегуват от време на време с недъзите на другите, а понякога и със собствените си недъзи. Нито една от изброените групи по принцип не нарушава добрия тон. Клубът не е твой, мой, на Дженифър или на някой друг, за да се опитваме да го подреждаме както на нас ни харесва. Той е обществено място и трябва да бъдем толерантни към другите, които искат да бъдат в него. Има си мирни и кротки начини за всеки да се справи в своето малко обкръжение с това, което не му харесва. Ето примерът с хората, които влизат, за да внасят смут и нарушават систематично добрия тон. Ако не им се обръща внимание, те бързо губят интерес.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?

Редактирано от Eдин на 03.01.05 15:08.



Тема Re: Ot leko obyrkanataнови [re: Eдин]  
Автор anaili (samoten)
Публикувано03.01.05 15:01



Неудобствата са повече от ясни за всички
и са неудобства за всички

Защо въпреки всичко някои се прави че не разбира незнам



Тема Re: Ot leko obyrkanataнови [re: anaili]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 15:09



Я ги артикулирай тези неудобства и ги напиши тук да ги видим какви са. Ама честно! Защото за теб аз например много добре знам какво всъщност те човърка, но някак си не върви да го огласяваш в натура пред всички.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?

Редактирано от Eдин на 03.01.05 15:10.



Тема Re: Ot leko obyrkanataнови [re: Eдин]  
Автор anaili (samoten)
Публикувано03.01.05 18:39



Edno wreme kato deca si kazwahme w podobni sluchai - Za gluhite nambanata ne bie 2 pyti


Az kazah



weche



Тема Re: Ot leko obyrkanataнови [re: anaili]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 18:40



Не се измъквай. Досега никога не си се престрашавала да напишеш какво ти убива в обувката.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Не се лъжете да гласуватенови [re: Eдин]  
Автор lPA (член)
Публикувано04.01.05 09:01



Като гледам, май само на теб, не ти се иска да се избере модератор.



Тема Re: Не се лъжете да гласуватенови [re: lPA]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано04.01.05 11:30



Какво лошо има в това? И сам войнът е войн

Аз стоя твърдо на позицията си и имам достатъчно основания да я заемам. Смятам, че от двете възможности с или без модератор втората е по-малкото зло. При предишни два опита да се въведе модератор в клуба съм се обосновал надълго и нашироко и спокойствието, което настъпваше след неуспешната офанзива за избор на модератор, е доказателство, че имам право.

Казвам "офанзива за избор на модератор", защото такива процеси винаги се подбуждат чрез създаване на смут от едни и същи хора, чиито цели за някои са прозрачни, но други успяват да се заблудят и да се понесат по течението -- в този конкретен случай визирам abettor и лъже-Sapiens-s-s. Такива хора се хранят от страховете, завистта, нетолерантността и куп други негативни чувства на другите. Все някой трябва да им дава отпор.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Не се лъжете да гласуватенови [re: Eдин]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано04.01.05 11:36



При предишни два опита да се въведе модератор в клуба съм се обосновал надълго и нашироко и спокойствието, което настъпваше след неуспешната офанзива за избор на модератор, е доказателство, че имам право.

Неуспешна е, защото се напускаха 100 теми за избор на модератор.
Сега има тема за явно гласуване на IPA, дано най-после се реши този проблем, защото вече пловината теми в този клуб нямат нищо общо с готвене и рецепти.

Винаги ще има някой, който да не е доволен, важното е повечето да са доволни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.