Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Анкета № 1нови [re: Eдин]  
Автор мнoroцвeтнa (дъга)
Публикувано03.01.05 16:25



stiga si spekuliral.
ti sashto si anonimen ili iskash da ni se predstavish - ime, rojdenna data , cv - lichno i profesionalno + snimka



Тема Re: Анкета № 1нови [re: мнoroцвeтнa]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 16:26



Анонимен съм, но съм един и си имам профил, който е вързан за всичко, написано от мен в клубовете. А АНКЕТА и това си няма -- може да е всеки друг. Ти май рядко влизаш тук. Да не би да си булката на адвокатина?

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?

Редактирано от Eдин на 03.01.05 16:27.



Тема Може и аз да съм..нови [re: Eдин]  
Автор Sapiens-s-s (човек)
Публикувано03.01.05 16:31





"Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупака само за да умре..."


Тема Re: Анкета № 1нови [re: Eдин]  
Автор мнoroцвeтнa (дъга)
Публикувано03.01.05 16:39



otkade da znaem dali ne pishesh i pod drugi profili
a pod imeto Edin dostatachno "dobre " si se predstavil
razvali kluba



Тема Re: Анкета № 1нови [re: мнoroцвeтнa]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 16:40



А ти какво знаеш за този клуб, че констатира, че аз съм го развалил?! Не съм те срещал нещо наоколо.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Психо..нови [re: Eдин]  
Автор Sapiens-s-s (По-добрия)
Публикувано03.01.05 16:48



..има много хора, които четат редовно без да пишат. Има и Едни хора, които много пишат, вместо да се кротнат!

На първите им писна от разни своеволия и поискаха малко ред. Ще спреш да си разиграваш коня - скоро!



"Мъдрецът да го духа, за да се самоусъвършенства, Един само за кеф..."


Тема Re: Анкета № 1нови [re: AHKETA]  
Автор Go-Tin (човек)
Публикувано03.01.05 16:53



Явно анонимният създател на анкетата не е съвсем наясно със ситуацията Sapiens - Gotin, затова слага всички в един кюп.
Искам да се знае от всички, че настоящият Sapiens е просто един крадец и самозванец.
И че той се появи в момента ( а това никак не е трудно да се провери ), в който аз освободих този ник и приех новия, този с който съм в момента - Gotin.

Т.е., самозванецът Sapiens, включително и със сигнатурата ми, се появи от 1.01.2005 г., тогава, когато приех ника Gotin.
За клуба той е един регистриран трол, като изключим факта, че е самозванец.
Не желая да преча на свободното изразяване на мненията на членовете на клуба, които са предимно интелигентни и умни хора, но желая с тази анкета да се заеме човек от клуба, който познава проблемите му, а не самозванец, като настоящия Sapiens.
При предишния "напън" на Abettor и групичката около него пак се получиха същите неща - анонимни анкети, анонимни нападки, анонимни попълзновения, анонимни, но затова пък напълно конкретни апетити за модераторствуване.
Пак изневиделица се появиха хора, които никога не са участвали в живота на клуба, че и с претенции...
Мислете!
Лесно се слагат белезници на ръцете, трудно се махат.
И се махат от този, у когото е ключът...
Не ми се вярва да сте толкова доверчиви, за да оставите ключа в ръцете на групичката на Abettor.

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Редактирано от Go-Tin на 03.01.05 16:58.



Тема Готин си Гого..нови [re: Go-Tin]  
Автор Sapiens-s-s (По-добрия)
Публикувано03.01.05 16:56



..Кефиш мЪ!

"Мъдрецът да го духа, за да се самоусъвършенства, Един само за кеф..."


Тема Да го духа..нови [re: AHKETA]  
Автор Sapiens-s-s (По-добрия)
Публикувано03.01.05 17:53



..бъдещия модератор!

"Мъдрецът да го духа, за да се самоусъвършенства, Един само за кеф..."


Тема Re: Анкета № 1нови [re: AHKETA]  
Автор Stefanie (непозната)
Публикувано03.01.05 18:34



Мисля, че е крайно време в клуба да се въдвори ред. Колкото и да не ни се иска, ще трябва да си изберем модератор, който да прекрати порочната практика в почти всяка тема да се развихря скандал.
Но вместо анонимни анкети, в които всеки може да си гласува колкото пъти иска, нека всеки клубар си напише мнението и дано не се злоупотребява с нерегистрираните никове. Все пак, това е в интерес на клуба. Ако ситуацията не се промени, все повече хора ще си отиват, отвратени оттук.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.