Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Анкета № 1  
Автор AHKETA (грижовна)
Публикувано03.01.05 02:49



На мен не ми харесват безумията, които стават в този клуб.
Нова година е и всички трябва да сме по-добри и да си помагаме.
Прочетох внимателно всички изписани мнения и си позволявам да ви предложа две анкети. Моля ви гласувайте само в анкетата и не я проваляйте с безмислени заяждания. Това се отнася особенно до abetor, Sapiens, Gotin и Един.


Искате ли в клуба да има модератор, за да спрат тези безумия?
да
не
да но само ако модератор не е някой от скандалджиите в клуба
няма да отговоря защото анкетата е анонимна
друго



Благодаря на участниците

Тема Re: Анкета № 1нови [re: AHKETA]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 11:14



Анкетата не само че е анонимна, но и предложилият я е анонимен. Вероятно е един от мераклиите за модератор. Не гласувайте в нея.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Идеята е чудесна!нови [re: AHKETA]  
Автор Znak (Удивен)
Публикувано03.01.05 11:22



Идеята е чудесна!
Ако тя е възможна за осъществяване, това трябва стане колкото се може по-скоро!
Не ви ли боли, когато виждате как този хубав клуб се превръща лека - полека на метла, която измита редовните посетители?

Errare humanum est !


Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Znak]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 11:24



Аз също съм редовен посетител и ще бъда изметен заедно с другите и тебе включително, ако някой от новопристигналите словоблудници успее да стане модератор.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Eдин]  
Автор минaвaщa (open-minded)
Публикувано03.01.05 11:47



И аз мисля,че идеята е добра, учудващо и за мен самата, като се има предвид отношението ми към модерирането в клубовете. Но всяко търпение си има граници,моето също. Не казвам,че от анкетата ще има резултат,но ми се иска все пак да разбера дали в нея ще се включат хората,които имат какво да дадат на този клуб.
А ти Един в момента прекалено много се притесняваш за себе си за да си обективен. Все пак си мисля,че основния проблем не е дали ти или аз ще останем в този клуб, а дали той пак ще се превърне в това,което беше преди.



We will someday cross the
Rainbow Bridge together




Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Eдин]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано03.01.05 12:02



И защо си мислиш, че ще бъдеш изметен?
Ако не се заяждаш с никого, няма как да те изметат. Ако не правиш забележки, които да дразнят и ако не провокираш - също.



Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: минaвaщa]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 12:05



Няма да се превърне в това, което беше преди. Природен закон. Просто забрави. Клубът с модератор няма да е същия, дори модераторът да е най-свестния човек, който може да се намери. Без модератор пак няма да е същия -- словоблудците се настървяват все повече и повече от отпора, който срещат. А историята е показала колко клуба са били превзети и скапани оттакива като тях.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Jennifer]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 12:12



Какво значи анонимен? Та тук всички са
анонимни. Това, че си регистриран, не те
прави по-малко анонимен. И защо се
страхувате от модератор? И по-кой начин
той би могъл да прогони желаещите да
пишат и четат в този клуб?



Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Eдин]  
Авторбypkaнчe (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 12:12



ти не беше ли онзи, който призоваваше през лятото да не храним троловете, за да изчезнат сами, измрели от глад?

сега анонимни тролове няма, но ти храниш ли, храниш... себе си! защото си ТРОЛ №3!

да, клуб без модератор е различен от клуб с модератор.

също както клуб без теб и още трима шизофреници е различен от клуба, в който вие си проявявате маниакалността и словесните диарии!

аз лично ще преживея твоята липса.



Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Eдин]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано03.01.05 12:16



Който не пише глупости и не се заяжда не би трябвало да има повод за страх от модератор.

Значи твоето мнение е да няма мод. ОК.
Мисля, че е по-добре да оставим хората да преценят и да се изкажат, а не да правим предизборни агитки и мероприятия.
Така е най-разумно.

Хайде да се въздържаме повечко ОСОБЕНО в тази нажежена обстановка.
Съгласен ли си с мен?



Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Jennifer]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 12:19



Никой няма да ме измете за това, че съм казал какво всъщност представлява Цептер

Аз ще си тръгна сам най-вероятно, както и много други, когато някой със страст в модерирането започне да си развява байрака наоколо. Това някой да се дразни от нечии забележки е нормално. Ти се дразниш от моите, аз -- от твоите. Постави се на мястото на един модератор и се опитай да решиш проблема с дразнененто безпристрастно и ще видиш колко е трудно и колко грешки могат да бъдат направени.

Освен това, виж къде са най-много гласовете за начина на избор на модератор -- не ти ли се струва малко неестествено някой от клуба да иска да му назначават служебно модератор?!

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: бypkaнчe]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 12:20



Посочи някоя от моите маниакалности и словесни диарии да я разгледаме обективно. Празни обвинения всеки може да хвърля.

При това рецептата ми за троловете проработи. Само дето някои от тях си облизаха раните и дойдоха да търсят отмъщение. Няма рай на земята и и 999 модератора да докараш пак няма да могат да го направят.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?

Редактирано от Eдин на 03.01.05 12:21.



Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Jennifer]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 12:22



Аз страх от модератор нямам. Мъчно ми е за клуба.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Анкета № 1нови [re: AHKETA]  
АвторAлo (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 12:23



fucla въобще не е прочела още за какво става дума, така че не пускайте анкети в които се споменава нейното име.



Тема Молбанови [re: Eдин]  
Автор Znak (Удивен)
Публикувано03.01.05 12:34



Здравей Един,
Най-искрено те моля, успокой се и остави хората сами да си вземат решение. Вероятно всички са разбрали твоята позиция по въпроса.

Всеки има право да изкаже своето мнение, а ти по този начин им влияеш.
Моля за извинение, че се намесих.

Errare humanum est !


Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Eдин]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано03.01.05 12:41



Не, ти не каза какво е Цептер, а каза че съм тъпа, защото съм си го купила, в което е съществената разлика.
И не беше само тъпа, и още мноооооооого други неща, но няма да се ровим сега.
Минало-заминало.

Друга разлика.
Аз не съм правила забележки на НИКОГО, освен на теб и на Сапиенс. Това е било в отговор на ваши забележки. МНОГО СЪЩЕСТВЕНА РАЗЛИКА.
Винаги е важно кой е започнал.
Впрочем забележки и обиди от вас не съм отнасяла само аз, така че има много хора, на които им е ясно за какво става въпрос.



Тема Re: Молбанови [re: Znak]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 12:43



Ако не беше написал онази тирада (два пъти -- копирана е и в клуб "Въпроси и отговори"), въртяща се около две определени личности, едната от които е моята и удобно пропускаща словоблудеца абетор, бих могъл да си помисля, че разбираш за какво става дума и че мислиш нашироко. Когато се взема решение, всеки заинтересуван или имащ да каже нещо по въпроса, има право да се изказва и да влияе на другите. Какво лошо намираш в това?

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Молбанови [re: Eдин]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано03.01.05 12:50



Добре, хайде като разумни хора да изясним един основен въпрос.
Проблемът в момента е около това дали да има, или да няма модератор. Така ли е?
Ти каза, че НЕ СИ СЪГЛАСЕН. Обоснова се. До тук добре.

Аз казах, каквото мисля (ако е интересно за някого). До тук добре.

Какво обсъждаме повече. Всичко, казано от тук нататък идва вповече.
Нека да се изкажат и другите и да се реши. Така е най-демократично.
Останалото води до нови разправии.

На когото наистина му пука какво ще се случи, би трябвало да запази спокойствие. Не е ли така?



Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Jennifer]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 12:56



Би ли цитирала съобщението, където съм казал, че "си тъпа"?! Не слагай думи в устата ми. Такива мисли се появяват в главата ти, като четеш съобщенията ми, защото си мнителна и самомнителна, но не ми казвай, че съм ги писал тези неща. Това са инсинуации. Обиди не съм отправял към никого, включително и към тебе. Не си криви душата. Виж, често използвам ирония и понякога сарказъм, но обиди -- не.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?

Редактирано от Eдин на 03.01.05 12:58.



Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Eдин]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано03.01.05 14:33



Опитах се да открия цитати, но търсачката не работи.
Ако толкова искаш цитати, потърси сам. Всичко си стои в архива.

Ако за теб иронията и сарказмът са допустими в общуването, за мен и за повечето хора не са допустим. Така че дали говорим за директни обиди, ирония, сарказъм или заяждане, разликата не е голяма. Те всички нарушават добрия тон.

Допускам, че с дъщеря си не говориш, използвайки ирония и сарказъм.



Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Jennifer]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 14:41



Използвам ирония и сарказъм рядко, винаги когато някой си ги изпроси с надуване или самохвалство, например. Ако ше слагаме първите извън рамките на добрия тон, ще трябва да сложим и вторите. Но най добре да не го правим, защото тогава ще трябва да се изпразни не само клуба, а и всички места, на които се срещат хора, за да си поприказват и обменят информация.

Разбира се, ирония и сарказъм използвам и с дъщеря си, както и тя с мене, но никой от нас не се връзва, а приема шегата с усмивка. Ти се връзваш и тогава излизаш от рамките на добрия тон. Между другото, спомни си колко яко се озъби, като ти казах, че в моята микровълнова фурна може да се слага метал -- то не беше ирония, не беше сарказъм, ами направо си беше писък на една наранена душа

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?

Редактирано от Eдин на 03.01.05 14:44.



Тема Единнови [re: Eдин]  
Автор anaili (samoten)
Публикувано03.01.05 14:48



Не е ли наистина време да спреш
Каза ти се - всички разбрахме тезата ти - погледни твоето име е в половината от постингите


И аз съм за модератор



Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Eдин]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано03.01.05 14:51



Върни се да препрочетеш темата и да си припомниш случая.

Иронията и сарказмът не са равностойни на шега. Ако си позволяваш такова общуване с детето си, не вярвам да си го позволяваш с шефовете си и висшестоящите. Но това си е твой избор в живота.

Въпросът е че тук аз не го намирам за уместно и съм ти го казала най-директно, с което съм улеснила общуването ни. Т.е. не съм те оставила да гадаеш това харесва ли ми или не, а съм ти поднесла всичко в прав текст. ОБАЧЕ ТИ НЕ СИ СЕ СЪОБРАЗИЛ С ТОВА.

На твоята дъщеря ти иронията ти може да и харесва, но на мен - не.
Щом на мен не ми харесва, очаквай че има и други хора, на които също не им харесва.



Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Jennifer]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 14:55



Позволявам си го и с тях в удобни моменти. Ти не ги намираш за уместни, когато са насочени към теб. Самата ти си си позволявала да ги използваш безпардонно. Позволявала си си още да използваш и груб тон в отговор, вместо кротко да обясниш, че не ти е приятно. Оказва се, че се опитваш да налагаш двоен стандарт. Не бива да си позволяваш с другите това, което не искаш да получаваш от тях.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Eдин]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано03.01.05 15:02



МОЖЕ ЛИ ДА ПРЕСТАНЕШ ПОНЕ ВЕДНЪЖ????

Никоя от темите не е изтрита, при желание всеки може да провери дали това, което твърдиш е ВЯРНО.

Хайде вече да изчакаме мненията на другите хора.
Нещо против?



Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Jennifer]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 15:12



Разбира се, че е вярно. Защо ми е да си кривя душата?! Ако толкова държиш на добрия тон, защо не се придържаш самата ти към него?!

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?

Редактирано от Eдин на 03.01.05 15:13.



Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Eдин]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано03.01.05 15:22



Не участвам в интригите и провокациите ти!
Сори!




Тема Re: Идеята е чудесна!нови [re: Jennifer]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 15:44



И слава богу. Ако и ти се пишеш интригантка, клубът ще остане без последната си нежна душа.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?

Редактирано от Eдин на 03.01.05 16:18.



Тема По 4удесна организационна идеа неманови [re: Eдин]  
АвторKuma Liska (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 16:11



Дано скоро се реши проблема с модераторите 4е то този клуб заприли4а на kennel (по4ивна станция за ку4ета) в които 3-4 така са се разлаяли 4е не оставят останалите да си се наслаждават на по4ивката. Особено ...Едни...Готини...Сапиенси
Дано "Многоуважаемия" Един не ме срафа отново 4е използвам 4 вместо ч и 6 вместо ш. На мен така си ми харесва. Тои оби4а да показва кои кои е на вси4ки новопристигнали в клубовете(не само този). Да не би да се поотпуснат де...



Тема Хоп и тази..нови [re: AHKETA]  
Автор Sapiens-s-s (човек)
Публикувано03.01.05 16:21





"Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупака само за да умре..."


Тема Re: Анкета № 1нови [re: Eдин]  
Автор мнoroцвeтнa (дъга)
Публикувано03.01.05 16:25



stiga si spekuliral.
ti sashto si anonimen ili iskash da ni se predstavish - ime, rojdenna data , cv - lichno i profesionalno + snimka



Тема Re: Анкета № 1нови [re: мнoroцвeтнa]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 16:26



Анонимен съм, но съм един и си имам профил, който е вързан за всичко, написано от мен в клубовете. А АНКЕТА и това си няма -- може да е всеки друг. Ти май рядко влизаш тук. Да не би да си булката на адвокатина?

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?

Редактирано от Eдин на 03.01.05 16:27.



Тема Може и аз да съм..нови [re: Eдин]  
Автор Sapiens-s-s (човек)
Публикувано03.01.05 16:31





"Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупака само за да умре..."


Тема Re: Анкета № 1нови [re: Eдин]  
Автор мнoroцвeтнa (дъга)
Публикувано03.01.05 16:39



otkade da znaem dali ne pishesh i pod drugi profili
a pod imeto Edin dostatachno "dobre " si se predstavil
razvali kluba



Тема Re: Анкета № 1нови [re: мнoroцвeтнa]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 16:40



А ти какво знаеш за този клуб, че констатира, че аз съм го развалил?! Не съм те срещал нещо наоколо.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Психо..нови [re: Eдин]  
Автор Sapiens-s-s (По-добрия)
Публикувано03.01.05 16:48



..има много хора, които четат редовно без да пишат. Има и Едни хора, които много пишат, вместо да се кротнат!

На първите им писна от разни своеволия и поискаха малко ред. Ще спреш да си разиграваш коня - скоро!



"Мъдрецът да го духа, за да се самоусъвършенства, Един само за кеф..."


Тема Re: Анкета № 1нови [re: AHKETA]  
Автор Go-Tin (човек)
Публикувано03.01.05 16:53



Явно анонимният създател на анкетата не е съвсем наясно със ситуацията Sapiens - Gotin, затова слага всички в един кюп.
Искам да се знае от всички, че настоящият Sapiens е просто един крадец и самозванец.
И че той се появи в момента ( а това никак не е трудно да се провери ), в който аз освободих този ник и приех новия, този с който съм в момента - Gotin.

Т.е., самозванецът Sapiens, включително и със сигнатурата ми, се появи от 1.01.2005 г., тогава, когато приех ника Gotin.
За клуба той е един регистриран трол, като изключим факта, че е самозванец.
Не желая да преча на свободното изразяване на мненията на членовете на клуба, които са предимно интелигентни и умни хора, но желая с тази анкета да се заеме човек от клуба, който познава проблемите му, а не самозванец, като настоящия Sapiens.
При предишния "напън" на Abettor и групичката около него пак се получиха същите неща - анонимни анкети, анонимни нападки, анонимни попълзновения, анонимни, но затова пък напълно конкретни апетити за модераторствуване.
Пак изневиделица се появиха хора, които никога не са участвали в живота на клуба, че и с претенции...
Мислете!
Лесно се слагат белезници на ръцете, трудно се махат.
И се махат от този, у когото е ключът...
Не ми се вярва да сте толкова доверчиви, за да оставите ключа в ръцете на групичката на Abettor.

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Редактирано от Go-Tin на 03.01.05 16:58.



Тема Готин си Гого..нови [re: Go-Tin]  
Автор Sapiens-s-s (По-добрия)
Публикувано03.01.05 16:56



..Кефиш мЪ!

"Мъдрецът да го духа, за да се самоусъвършенства, Един само за кеф..."


Тема Да го духа..нови [re: AHKETA]  
Автор Sapiens-s-s (По-добрия)
Публикувано03.01.05 17:53



..бъдещия модератор!

"Мъдрецът да го духа, за да се самоусъвършенства, Един само за кеф..."


Тема Re: Анкета № 1нови [re: AHKETA]  
Автор Stefanie (непозната)
Публикувано03.01.05 18:34



Мисля, че е крайно време в клуба да се въдвори ред. Колкото и да не ни се иска, ще трябва да си изберем модератор, който да прекрати порочната практика в почти всяка тема да се развихря скандал.
Но вместо анонимни анкети, в които всеки може да си гласува колкото пъти иска, нека всеки клубар си напише мнението и дано не се злоупотребява с нерегистрираните никове. Все пак, това е в интерес на клуба. Ако ситуацията не се промени, все повече хора ще си отиват, отвратени оттук.





Тема Stefanie,нови [re: Stefanie]  
АвторПoд пpиkpитиe (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 18:37



Виж си личните бележки, моля.



Тема Re: Анкета № 1нови [re: Stefanie]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано03.01.05 18:37



1. Защо смяташ, че във всяка тема се развихря скандал?

2. Скандалджиите са ясни. Толкова ли не могат да се владеят клубарите, та да не им обръщат внимание? Защо винаги трябва да се държим като овце и да си търсим пастир?

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re:Това си е периодично явление...нови [re: AHKETA]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано03.01.05 19:31



както ветераните тук го знаят.

Лично аз предпочитам клуба без модератор защото предполагам че на тролчетата ще им омръзне ако се игнорират и те ще се изпарят...до следващия път

И един въпрос - бихте ли ми обяснили каква е причината някой да иска да е модератор, освен може би комплекс на малоценност?

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!


Тема Re:Това си е периодично явление...нови [re: Mitre]  
Автор Go-Tin (човек)
Публикувано03.01.05 19:55



Има, патологична мания за величие.
Която твърде често върви ръка за ръка с комплекса за малоценност.

"Неназованите неща не променят смисъла си"


Тема Верно си Готин..нови [re: Go-Tin]  
Автор Sapiens-s-s (По-добрия)
Публикувано03.01.05 21:37





"Мъдрецът да го духа, за да се самоусъвършенства, Един само за кеф..."


Тема Re: Анкета № 1нови [re: AHKETA]  
Автор lPA (член)
Публикувано03.01.05 23:16



Искам модератор - някой от старите участници в клуба.
Искам и явно гласуване, не анонимно.



Тема Аз към кои съм?нови [re: lPA]  
Автор Sapiens-s-s (По-добрия)
Публикувано03.01.05 23:18




Стар или..млад?

"Мъдрецът го духа, за да се самоусъвършенства, Един само за кеф..."


Тема Хоп - готово!нови [re: AHKETA]  
Автор Sapiens-s-s (По-добрия)
Публикувано03.01.05 23:32



Чуствам се, като Din-Din

"Мъдрецът го духа, за да се самоусъвършенства, Един само за кеф..."


Тема Re: Анкета № 1нови [re: AHKETA]  
Автор Sapiens-s-s (По-добрия)
Публикувано03.01.05 23:44



Бахтазкриванива

"Мъдрецът го духа, за да се самоусъвършенства, Един само за кеф..."


Тема Re: Анкета № 1нови [re: AHKETA]  
АвторSapiens-s-s-s-s-s-s-s-s-s-s-s- (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 00:00



И да го духат и Едни и Други!



Тема Re: Анкета № 1нови [re: AHKETA]  
Авторп (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 00:46



]



Тема Re: Аз към кои съм?нови [re: Sapiens-s-s]  
Автор lPA (член)
Публикувано04.01.05 02:53



Възрастта не ме вълнува, стига да е между приключила тинейджърска и ненастъпила старческа деменция.



Тема Re: Аз към кои съм?нови [re: lPA]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано04.01.05 02:57



Да отговаряш на словоблудци също е безотговорно дело. Не знам наясно ли си на кого точно отговаряш.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Аз към кои съм?нови [re: Eдин]  
Автор Elinceto ()
Публикувано04.01.05 03:00



Тя пише със затворени очи!



Тема Re: Аз към кои съм?нови [re: Eдин]  
Автор lPA (член)
Публикувано04.01.05 03:08



А ти след всичко, което си изписал днес, имаш ли даже представа какво говориш.



Тема Re: Аз към кои съм?нови [re: Elinceto]  
Автор lPA (член)
Публикувано04.01.05 03:11



Какво искаш да кажеш - че твоите са широко отворени ли.



Тема Re: Аз към кои съм?нови [re: lPA]  
Автор Elinceto ()
Публикувано04.01.05 03:13



да,винаги



Тема Re: Аз към кои съм?нови [re: Elinceto]  
Автор lPA (член)
Публикувано04.01.05 03:18



И насън, и наяве, може би.



Тема Re: Аз към кои съм?нови [re: lPA]  
Автор Elinceto ()
Публикувано04.01.05 03:22



samo kogato ima slunce



Тема Re: Аз към кои съм?нови [re: lPA]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано04.01.05 03:34



Разбира се. Всичко, което съм изписал е абсолютно консистентно и целите ми са ясни на всички. Те са две:

1. Да не допусна клубът да стане модериран. Искам да знам, че съм в един клуб със зрели и отговорни хора, които сами могат да се контролират.

2. Да не допусна някой гастрольор, интригант и словоблудец като abettor или неговите клонове да бъде избран за модератор.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?

Редактирано от Eдин на 04.01.05 03:39.



Тема Как да слагаме анкета в мнението синови [re: AHKETA]  
АвторAнkeтa (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 04:59



Как да слагаме анкета в мнението си - тук ще трябва да цитирам един много добър отговор на въпроса когато за пореден път се появи във "Въпроси и помощ" - Eто така:

{pollstart}
{polltitle=Име на анкетата}
{polloption=едно}
{polloption=две}
{polloption=три}
{polloption=и т.н.}
{pollstop}
Само че с тези скоби: [...]

И се получава:





Име на анкетата
едно
две
три
и т.н.

Резултати от гласуването



Тема Re: Аз към кои съм?нови [re: Elinceto]  
Автор lPA (член)
Публикувано04.01.05 05:03



Аха, ясно, то по канадските земи слънцето не е най-често срещаното явление.



Тема Re: Аз към кои съм?нови [re: Elinceto]  
Автор lPA (член)
Публикувано04.01.05 05:05



И като си с толкова отворени очи, що не ползваш Кредора, да пишеш на кирилица.

Редактирано от lPA на 04.01.05 05:13.



Тема Re: Аз към кои съм?нови [re: lPA]  
Автор Elinceto ()
Публикувано04.01.05 05:11



ела да видиш колко слънце има, със сигурност повече от там , където си ти, заради , което не можеш да видиш какво става в този клуб

доволна ли си сега, че пиша на кирилица?



Тема Re: Аз към кои съм?нови [re: Eдин]  
Автор lPA (член)
Публикувано04.01.05 05:11



1. Да не допусна клубът да стане модериран. Искам да знам, че съм в един клуб със зрели и отговорни хора, които сами могат да се контролират.


За мен ти не си зрял и отговорен човек, който може да се контролира.

2. Да не допусна някой гастрольор, интригант и словоблудец като abettor или неговите клонове да бъде избран за модератор.


Ще се опитаме да не си изберем такъв модератор.

В този си вид, клубът не става за нищо.
Скоро ще останете само двамата със Сапиенс /или новия му ник/ да си говорите.



Тема Re: Аз към кои съм?нови [re: Elinceto]  
Автор lPA (член)
Публикувано04.01.05 05:18



Благодаря, доволна съм, сигурна съм , че и много други хора ще бъдат доволни.

Не позна - нито за очите, нито за слънцето. Нито какво виждам в този клуб за 4 1/2 години.



Тема Re: То Елинцетонови [re: Eдин]  
Авторzaiadliv (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 08:01



вижда само каквото му кажат да видиА кой му казва има ли нужда да уточняваме Каква стана тя.......Чета ,чета,чета и само Един много яко се противи на идеята да се избере модератор,че и много ловко манипулира. Страх лозе пази дето се казва, ама как избутваме напред подбуди,които нямат нищо общо с причината да те е страх от този модератор, а? И защо ли ти единствен се страхуваш, няма да е безпричинно ,ако питаш мен.Абе не че ме питаш

В отговор на:

1. Да не допусна клубът да стане модериран. Искам да знам, че съм в един клуб със зрели и отговорни хора, които сами могат да се контролират.


Кой си ти,че да взимаш решения от името на цял клуб???? Нямал да допусне,нали ти е ясно,че ако хората ,които непрекъснато цитираш в менията си решат да има модератор ще има независимо дали ти го искаш или не.Всъщност ясно ти е , ти затова така си се пенил цял ден,обяснвайки на останалите каква напаст е модератора. А всъщност ти на твоите колеги готвачи казвал ли си ,че и ти модерираш тук там или си излъгал когато си го казал преди.Признай си,че не ми се търси сега цитат на твое изказване. Та там колко души пострадаха от модерирането или ти си единствения който може да го прави без жертви?

В Университета още във ваканция ли сте????



Тема А аз си мислех, че..нови [re: zaiadliv]  
Автор Sapiens-s-s (По-добрия)
Публикувано04.01.05 09:27



..детските ясли проработиха ...

"Мъдрецът го духа, за да се самоусъвършенства, Един само за кеф..."


Тема Re: Аз към кои съм?нови [re: lPA]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано04.01.05 11:13



В отговор на:

За мен ти не си зрял и отговорен човек, който може да се контролира.


Необоснованите обвинения не ти правят чест. Обоснови се или си вземи думите назад.

В отговор на:

В този си вид, клубът не става за нищо.
Скоро ще останете само двамата със Сапиенс /или новия му ник/ да си говорите.


А, така ли станало?! Значи и твоята нежна душа е дълбоко наранена от наличието на хора с различно мнение. Мъка! Ние значи сме ти били големия проблем. Не словоблудците. Ха сега се опитай да обосновеш това свое неистово желание да се отървеш от нас!

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: То Елинцетонови [re: zaiadliv]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано04.01.05 11:21



Задлив, ти нямаш думата. Като се регистрираш, се обади. Аз си имам цели и си ги преследвам и няма да търпя някой външен за клуба и при това нерегистриран индивид да ме пита кой съм аз, че да правя това или онова. Не съм нарушавал никакви правила -- писани или неписани. Ти също се намесваш тук с "благородните" си цели. Аз да те питам ли кой си, че да съдиш?

Разбира се, че модерирам тук и там. Но не в клубовете, а на места, където това е необходимо или неизбежно. Точно защото имам опит като модератор, не искам тук да има модератор. От моето модериране никой не е пострадал, но съм виждал достатъчно самозабравили се или изгубили всякаква връзка с реалността модератори да тормозят хората в местата, които модерират.

Разбира се, че ако достатъчно хора го поискат, тук също ще има модератор и аз ще трябва да се съглася с решението на мнозинството. Мнението ми е, че не трябва да има модератор и целта ми е да не го допусна, но това не противоречи на някакви права на другите участници в клуба. Всеки има право на собствено мнение и право да го защити.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.