Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 20.05.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема имам нужда от практически съвет...нови  
Автор Eol™ (God Of Winds)
Публикувано20.11.04 14:10



Наскоро се сдобих с автомобил които успях да пригодя така че да мога да го карам (ако някой има нужда от подробна информация къде и какво съм модифицирал да се обади - ще споделя надраго сърце)... това което ми трябва сега е някой да ме ориентира от къде да се сдобия с характерният син стикер който се лепва на колата и указва, че автомобила се управлява от човек с увреждане. Кой каквото ще да ми говори, но подобна лепенка би ми спестила няколко нервни бибипкания по кръстовищата пък и не само това... да не говорим, че колата съм я купил от провинцията и е все още с не-софийски номера (просто ми омръзна всеки 2-ри полицай да ме спира и да губя време в обяснения какви са тези лостове)
Та молбата ми е ако някой знае от къде (и как) да се сдобия с такова нововъведение и реши да сподели челен опит има шанс да спечели една почерпка :)

П.С. ядна позната ми каза да търся по книжарниците... проверих в няколко в нито една от тях не намерих :(



Тема Re: имам нужда от практически съвет...нови [re: Eol™]  
АвторNina (Нерегистриран)
Публикувано21.11.04 19:07



Idi v Office one superstore:)



Тема Re: имам нужда от практически съвет... [re: Nina]  
Автор kay_ ()
Публикувано23.11.04 12:22



dai tel ili mail za vruzka za da ti obiasnia za stikerite za invalidi



Тема Re: имам нужда от практически съвет...нови [re: Nina]  
Автор Eol™ (God Of Winds)
Публикувано24.11.04 17:31



thx Nina ... купих си два броя от там на цена 1.5лв единият. Лошото при тях е че не се залепват "челно" от вътрешната страна на стъклото и ще трябва да се мъсли допълнително решение.



Тема Re: имам нужда от практически съвет...нови [re: kay_]  
Автор Eol™ (God Of Winds)
Публикувано24.11.04 17:32



Имам го в профила



Тема Re: имам нужда от практически съвет...нови [re: Eol™]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с акъл)
Публикувано25.11.04 08:29



Можеш ли да го провесиш от огледалото? Аз моят там го завързах.

Пътят към ада е постлан с добри намерения.

~ John Милтън


Тема Re: имам нужда от практически съвет...нови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор Eol™ (God Of Winds)
Публикувано26.11.04 03:40



хм ... това е хитро :) и при добро изпълнение може да играе ролята и на украшение :)
И все пак - подобна лепенка има ли някаква "законова" тежест? м/удругото какви са ми привилегиите като човек с увреждане на пътя? т.е. къде мога да намеря ясна,кратка и точна информация по темата (ровенето из Интернет ме докарва до разни подзаконови актове, разпореждания на разни общински чичковци/лелички и др. такива което само по себе си е ценно, но не бих го нарекъл полезно)



Тема Re: имам нужда от практически съвет...нови [re: Eol™]  
Авторivanko (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 21:20



Ще си вземеш стикер за предното стъкло от "Соц.грижи" Зона Б 5.
Ако искаш и лепенка -на самия вход на пазара /халето/ в Красна поляна



Тема Re: имам нужда от практически съвет...нови [re: ivanko]  
Авторkoi (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 10:48



"Ще си вземеш ..." -лесно го казваш!!!
Взимането на изтинския стиокер от посоченото мястио - зона Б5, е доста нервна и времеангажираща операция.
Типична изява на бюрокрацията.
Ако някой иска допълнителна информация - да напише!!!



Тема Re: имам нужда от практически съвет...нови [re: koi]  
Автор Eol™ (God Of Winds)
Публикувано27.11.04 15:42



А каква е процедурата?
М/удругото... постоянното ми местожителство е в гр.Пазарджик. След телефонен разговор със Социални Грижи Пазарджик се оказа, че те нито знаят нито са чували при тях да се издават такива неща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.