Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 18.04.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Асистент за независим животнови  
Автор Koтkaтa Mapтa (Gemini inside)
Публикувано13.10.04 14:16



Не искам да разлайвам кучетата, но може ли някой да ми каже на какъв етап от действие е програмата "Асистент за независим живот" и защо сайтът и форумът са в такова състояние?
Също така, защо са прекратени редовните печатни издания /бюлетин и списание/ на Центъра за независим живот?

... тъжно ми стана...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: Асистент за независим животнови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 14:25



Мани ги тия мошенници!
По добре напиши какъв ти е проблема и ако някой може да ти помогне ще е по-добре.



Тема Re: Асистент за независим животнови [re: :))))]  
Автор Koтkaтa Mapтa (Gemini inside)
Публикувано14.10.04 22:16



Нямам проблем. Бъдещ лекар съм. Догодина се връщам в Бълкгария и проучвам възможности да помагам активно.

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Единственият човек...нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор abettorМодератор (все по-хубав)
Публикувано15.10.04 08:43



....който може да ти оговори на тези въпроси е г-жа Капка Панайотова - изпълнителен директор на ЦНЖ.

Кой ще прави палачинките утре?


Тема Re: Единственият човек...нови [re: abettor]  
Автор Koтkaтa Mapтa (Gemini inside)
Публикувано15.10.04 10:46



Писах им мейл със запитване защо са спрени печатните издания на ЦНЖ. Едва ли ще получа отговор, но кой знае...
Иначе съм си харесала Фондация "Покров Богородичен". Или в крайна сметка БЧК, там съм била като малка.

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: Единственият човек...нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Авторkoi (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 20:58



Някои бе дал пари и за около година 30-тина души разбраха какво е това!
Целта беше и бластващите да разберат и да продалжат.
Те обаче видяха само повод да си направят актив, наричайки 100 лева обезщетение за безработни "заплата на личен асистент"?!

Мисля, че номера мина и отново обществото остана с впечатление, че инвалидите са получили нови грижи (т.е. пари) от даржавата (т.е. от управляващите).

Мисля, че центара за независим живот едва ли можеше да направи повече от това, което фактически направи.



Тема Редовните БЕЗПЛАТНИ издания..нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Maймyнa™Модератор (Тъп, но грозен)
Публикувано16.10.04 15:15



..са прекратени, защото е прекратено финансирането им.
Само се чудя, щом толкова много хора са ги харесвали, защо толкова малко хора са се абонирали за новото ПЛАТЕНО издание?!

Сайта и форума за пореден път си смениха дизайнера - очаквайте включване



Тема Re: Асистент за независим животнови [re: :))))]  
Автор soldier of fortune ()
Публикувано18.10.04 09:55



"Мани ги тия мошенници!" - Май имаме различни разбирания и впечатления...
Сподели твоите.

.....and let the sun shine....


Тема Re: Абсолютно!нови [re: soldier of fortune]  
Автор:))))) (Нерегистриран)
Публикувано21.10.04 13:34



Колко пъти писах но има един полигофрен където ми триеше писаното и това ще го изтрие!
Естественно че разните му там фондации и пр. са а да не пиша какви.... само гледат как да изцицат пари я от община, я от некаде другаде и накрая какво, 1 голямо нищо! Да се отчете дейност и това е, точно по нашенски.
Само за едно ще попитам, макар че го пиша сигурно за 3-ти път. Кому са нужни ония оранжавите железа по центъра на София, щом до тях плътно е спрял някой И с бмв? Е така да се отчита дейност и да се усвояват кинтите а после?
.....
ареее



Тема Re: Абсолютно!нови [re: :)))))]  
Автор musha-busha ()
Публикувано21.10.04 19:32



И да, и не. Това, че някой пич си е паркирал БМВто до рампата не е по вина на която и да е организация. Както и това, че той пречи на хората да я ползват. Факт е, че има рампа, което е важното.

Замисли се и за следното: въпросната организация как да насоса общината или който и да е властимащ, когато на публичните събития се събират обичайните заподозрени 10-20 души? От общината поглеждат през прозореца и виждат една малка ошмулена групичка. И не ги е еня. И са прави. Десет или двадесет души не променят нещата.

Същата групичка на път към общината може да мине през центъра и да спука въздуха от гумите на пича с БМВто. Е, тогава определено ще се случи нещо, казвам ти.

запазвам си правото да не съм права и когато ми е удобно да съм неудобна



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.