Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 29.05.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Синдром на Уест  
Автор Koтkaтa Mapтa (планктон)
Публикувано14.09.04 12:17



В ”Медицина” ми дадоха някои много полезни стартови насоки.
Изчетох един куп американски сайтове, но трябва да е възможно лечението и рехабилитацията на дете с този проблем да се провеждат и в България, най-малкото в София.

Ще съм благодарна, ако някой може да ми подаде валидни координати на Фондация ”Център за Надежда”, както и на Фондацията на родители на деца с епилепсия, както и на други организации, които помагат, съветват и дават насоки в такива случаи.

Може би някой може да ме насочи и към добър детски невролог/епилептолог, както и да ми подаде някаква информация за възможна рехабилитация на детенце със сериозно изостанало психоневрологично развитие.

Изобщо, каквото се сетите може да се окаже от помощ!
Благодаря...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: Синдром на Уестнови [re: Koтkaтa Mapтa]  
АвторAFRODDlTA (Нерегистриран)
Публикувано09.10.04 14:46



Фондация "Център за Надежда" ул. "Граф Игнатиев" N6, ет. 3, тел: 02/989 38 32.



Тема Re: Синдром на Уестнови [re: AFRODDlTA]  
Автор Koтkaтa Mapтa (Gemini inside)
Публикувано13.10.04 13:48



Много благодаря! Това е, което и аз намерих, но не бях сигурна, доколко са актуални координатите.
3наеш ли нещо повече за фондацията и работата й? Има ли пансион за деца инвалиди и деца с множествени увреждания в Обеля, каквито бяха плановете преди много време (2-3 години)?

Поздрави

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.