Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 01.05.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хора, доста злоба сте натрупали  
Автор Чyбaka (непознат )
Публикувано08.12.03 19:53



Не знам защо такива реакции към здравите хора. В края на краищата никой не ни е виновен.



Тема Re: Хора, доста злоба сте натрупалинови [re: Чyбaka]  
АвторYD (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 23:11



Да, лесно е да натрупаш злоба, когато не можеш да си пълноценен член на обществото, когато те гледат подозрително, когато не можеш да се обадиш по телефона, когато не можеш да прочетеш книга, не можеш да се качиш на тамвай и да и идеш да изпиеш едно кафе, когато не можеш да гледаш телевизия, когато никой не иска да те наеме (следователно гладуваш), когато никой не иска да те чуе, когато не можеш да получиш образование, когато трябва да ти помагат да отидеш до тоалетната или да се облечеш, когато хората те отбягват, когато едно изречение не можеш да кажеш, когато една дъвка не можеш да си купиш... ясно? Не става дума за вина. Става дума за възможност.



Тема Re: Хора, доста злоба сте натрупалинови [re: YD]  
Автор Чyбaka (непознат )
Публикувано10.12.03 21:45



Да, наистина прекалено лесно е да прехвърлиш вината на другите хора, само защото не можем да правим всичко това. Въпроса е човек поне да опита да се пребори с този проблем. В края на краищата ние сами си избираме телата (или така си мисля, но може и да не съм прав).




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.