Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 22.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема СФФ 2015нови  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано07.03.15 12:31



Темите за СФФ от последните три години на една страница- говори много за активността тук:))
Айде, казвайте- кой, какво, как и защо?
Аз откривам днес с "Париж от севера". За сега със сигурност ще гледам Wild на 10ти, само той ми остана негледан от оскаровите. Иначе, щото съм тъп, чак сега открих колко са удобни кутийките с билетите- не се чудиш ще има ли места, няма ли да има, не се разкарваш... Въпреки че не знам за ново включилите се кина- Г8 , моловете, дали става.

The cake is a lie!


Тема Re: СФФ 2015нови [re: Sandino]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано09.03.15 09:55



Силно и горещо препоръчвам "Мандарини"! Много силен. Напомни ми малко на "Ничия Земя". От друга страна "Пътуване до Италия" не ми хареса особено- хубави гледки, но в един момент ми досади.

The cake is a lie!


Тема Re: СФФ 2015нови [re: Sandino]  
Автор Aenea-40606 (Съкровище)
Публикувано10.03.15 18:14



събота или неделя /14 и 15-ти/, ще ходиш ли на нещо? Да се придъединя и аз, че ако някой не ме завлече "насила" не знам дали и тази година ще отбележа поне едно присъствие. Дано единственеят ми досег не остане това, че се уредих да продаваме в магазина от въпросните кенчета. Освен въпросните кенчета, които са адско удобство за кномана, големият удар е златният билет. Само срещу 120 лв пълен достъп до фестивала. Като знам, че успявах да изгледам около 40 филма навремето си е супер изгодно. Ама време няма, времеее......



ris.f.h - 21.12.2000-09.04.2007 R.I.P.
Raul Endymion - ????-09.04.2007 R.I.P.

Тема Re: СФФ 2015нови [re: Aenea-40606]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано12.03.15 11:45



Ще прегледам програмата и ще видя. Довечера съм на Белият бог, от 19 в арената на мол България, ако искаш заповядай:)
Иначе тия дни гледах и Wild- препоръчвам, а вчера с Крис гледахме "Тихият час"- хич не препоръчвам и като бюджет и по- лошо, като сценарии, беше като студентски филм.

W1, къде си бе? На теб разчитах да кажеш две приказки, да кажеш нещо дето не трябва да се изпуска...

The cake is a lie!


Тема Re: СФФ 2015нови [re: Aenea-40606]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано13.03.15 10:54



На мен като фен на Фатих Акин ми се гледа "Раната". Късно ли ти е в неделя от 21 часа?

The cake is a lie!


Тема Re: СФФ 2015 [re: Sandino]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано13.03.15 17:29



Може и Дрифтър в събота от 16 в Люмиер. За по- късните ще ми е трудничко. Очаквам включване:)

Междувременно изгледах и "Белият бог". Хубав е, ама много ме натовари, много кучешко страдание, много нещо...

The cake is a lie!


Тема Re: СФФ 2015нови [re: Sandino]  
Автор TwinDaddy (котенце)
Публикувано13.03.15 22:45



Да, това е подходящ филм за завръщането ми в залите на СФФ. Десет години по-късно...
Направо като на филм...
С билетите как ще процедираме?

Tu Ridi




Тема Re: СФФ 2015нови [re: TwinDaddy]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано14.03.15 01:28



То ми е близо до нас, ще купя. Значи неделя 21, в мола на България.
Верно че е подходящо, мисля че "През юли" го гледахме заедно, нали?

The cake is a lie!


Тема Re: СФФ 2015нови [re: Sandino]  
Автор TwinDaddy (котенце)
Публикувано15.03.15 17:13



Хм, нещо ми няма поста от вчера.
Искаш ли да се срещнем по-рано, аз след около час приключвам?

Tu Ridi




Тема Re: СФФ 2015нови [re: TwinDaddy]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано15.03.15 18:47



Аз около 20 ще съм в мола. Дано го видиш това.

The cake is a lie!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.