Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 18.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Зов за завръщаненови  
Автор .Linda. (Loring)
Публикувано10.08.12 13:32



На никого ли не му е любопитно какво ще представлява новият Зов за завръщане?!





Тема Re: Зов за завръщаненови [re: .Linda.]  
Автор Zapa (новак)
Публикувано10.08.12 18:30



от днес е по екраните, не препирай толкова, ще го гледаме





Тема Re: Зов за завръщаненови [re: .Linda.]  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано13.08.12 00:24



са се връщам от прожекцията....хареса ми

просто като отидедете, не се питайте що не сте на Марс и къде дъ фак е Арни.
ако си го гледате с кофа пуканки, като самостоятелен филм си става. Доста ефектен, с половината каст от "Подземен свят", и не е на 3Д



Тема Re: Зов за завръщане [re: .Linda.]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано31.08.12 08:45



Изненадващо доста ми хареса. Очаквах някоя пълна помия в стил G.I.Joe, но той пък взе че се оказа готин ... може и аз да затъпявам, знае ли човек.



Тема Re: Зов за завръщаненови [re: .Linda.]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано01.09.12 13:52



На мен ми беше любопитно, но това което видях ще същиса. Един от най-слабите филми на годината, а Колин Фарел беше изключително неубедителен както и целия филм общо взето. :о



Тема Re: Зов за завръщаненови [re: .Linda.]  
Автор Лaнc Линk тaйният areнт (маймун)
Публикувано08.10.12 14:03



Като отидеш с подходящите очаквания филма си е много добре.



--------------------------
Там където свършват всички Надежди ... започва Обеля!

Тема Re: Зов за завръщане [re: WOLVERlNE]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано02.11.12 23:48



В отговор на:

не се питайте що не сте на Марс и къде дъ фак е Арни.



Е как да го постигнем това?



Тема Re: въобще не ми липсва стероидния чичко [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор PhilipMarlowe (ветеран)
Публикувано06.11.12 12:05



ореола на тези стари филми (стари, стари, от нашето детство) е толкова нелеп, че няма накъде... направо ми се доповръща от мрънкането на разни драскачи... Арни, та Арни. Ми не струва Арни. Като актьор не струва. Какво правеше той във филма на Верховен? Трепеше. Както правеше това в Командо, Хищникът, Терминатор и прочие пуцалки. Трепеше клиширано, по онзи невъобразимо осмян начин в Смотаняци 2.

Ролята на главния герой предполага някаква драматична игра, някаква обърканост, двойна игра която сам не осъзнава. Айде пуснете си Арни и се посмейте... това нещо може да произнася от 3 до 5 реплики и всеки опит да играе е комичен сам по себе си. Дай му да си нацепи бицепса докато държи леката картечница и не го търси за друго...

Не че новото Зов за завръщане няма слаби моменти- но със сигурност Кейт е по красивата Лори от Шарънчето, а Джесика Бийл по красивата Мелина. Както и Колин не би следвало да се сравнява с мистър Фалирах Най Богатия Щат. Първият е актьор. Вторият- културист.



Тема Re: въобще не ми липсва стероидния чичко [re: PhilipMarlowe]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано06.11.12 15:32



Хората си обичат детството и го връзват с каквото им попадне на акъла. Не мисля, че някой, някога го е взимал сериозно.
Арнолд, специално, е тъп клоун, който дори и бездушен робот от бъдещето не може да съживи като образ. Освен, че "нацепва бицепса" на екрана, го и нацепва(ше) в подкрепа на Дж.Буш Мл., откъдето ми стана и двойно противен.

Съгласен съм, че новият Зов е в пъти по-добър. Като темпо, напрежение, убедителна игра и т.н. Жените - аз не можах да си "избера" - различни и красиви по своему. А Колин Ф. играе колкото и както трябва.



Тема Re: Зов за завръщане [re: .Linda.]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано06.11.12 17:48



Ne sym osobeno meraklia, no bih go vidial samo zaradi edin moment - onaia izvynzemnata s trite ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.