Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 22.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Непобедимитенови  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано30.08.10 02:06



Отдавна не се бях забавлявал така на екшън филм.



Ей това е, здрав екшън по старо му, почти без компютърни ефекти и здраво битки човек срещу човек, яко пуцане, ножове, патрони, взривове, готини типажи, готина музика и свежи тулупски лафове.

Само заради онази сцена в която се събират заедно Слай, бате Арни и момчето с потника си струва да се гледа и два пъти. Цялата зала се срина да се хили и да се кефи, евала на Слай за идеята. Как само си разменяха четки и удари под пояса двамата титани в екшън жанра, а срещу тях Брус Уилис с типичната за него хитра и коварна усмивка
Ааааааа, класика :)))
Джет Ли също с много забавен хумор и вечно оплакващ се, че парите са му малко...
А Слай и Стейтъм правят много добър тандем заедно.

Само мацката нещо не ми хареса, но здраве да е.
И познайте от един път без да сте гледали кой е лошия... ;))

Събрали са се Силвестър Сталоун, Долф Лундгрен, Джет Ли, Мики Рурк, Джейсън Стейтъм, ''Ледения'' Стив Остин, Гари Даниелс, Ерик Робъртс, Брус Уилис и Арнолд Шварценегер.

И малко любопитни сведения:
Слай е предложил роля и на Жан Клод Ван Дам, но белгиеца е отказал, защото ролята му се сторила несъществена.
Стивън Сегал също е отказал, защото не може да се диша с продуцента Ави Лърнър. Но него ще го гледаме скоро в ''Мачете'' на култовия Родригес.
И Уесли Снайпс е бил поканен, но той си има проблеми с държавата и данъците и така.

Чакаме продължение, Слай е казал, че ще има такова тъй като досега филмът прави близо 100 млн. и само от Щатите и Канада ще си избие парите, въпреки че предварително специалистите вещаеха супер провал, тъй като такива филми вече не били на мода.

Моля ви се, такива филми винаги ще бъдат на мода когато са правени от майстори.

Гледайте - да, безброй клишета има, но какво от това. Малко старата школа в действие.



Тема Re: Непобедимитенови [re: Diavolo]  
Автор obafemen (новак)
Публикувано30.08.10 14:38



много ме е яд, че жан клод и сегал не участват. Уесли не го свързвам екшъните от 80-те години, но също и доста от актьорите във филма не ги свързвам.



Тема Re: Непобедимитенови [re: obafemen]  
Автор kalignite (Shocker)
Публикувано30.08.10 14:59



Аз четох, че Ван Дам е отказал защото по сценарий трябвало да бъде победен в битка от Джет Ли

!

Още не съм гледал филма и не знам точно за коя сцена става дума, но ще го гледам 100000000000000000000 %!



beIng NorMaL iS serIoSLy oVERrated!

Тема Re: Непобедимитенови [re: kalignite]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано30.08.10 17:54



Ако е така тъпо :)
Той губи и без това кариерата му отдавна свърши то той сега живее повече в България, сметай... ;)
А иначе какво чудно има, нормално е Джет Ли да го бие и в действителност и на кини :))
Иначе ме е яд, че го няма, защото той си е класика в жанра, а филми като Кървав спорт, Лъвско сърце, Сайборг, Универсален войник, Трудна мишена и т.н. са невероятни просто.
И за Сегал ме е яд, знаеш, че ми е любимец ама ако има продължение, защо пък да не се появят там? :)



Тема Re: Непобедимитенови [re: obafemen]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано30.08.10 18:07



а аз като се замислих се сетих за още едно име, което щеше да стои отлично в отбора на Слай - Вин Дизел. След като Ли и Стейтъм играят един Дизел също щеше да стои отлично и би бодхождал на цялата атмосфера на филма, но то няма как да поканиш всички и всички да приемат, такива идеални неща просто не съществуват... ;) :/

п.с. за тези които не знаят и за да не бъдат разочаровани да им кажа, че Уилис и Шварценегер имат точно 2 минути екранно присъствие, но това е онази култова сцена, така че си струва :))

Редактирано от Diavolo на 30.08.10 18:07.



Тема Re: Непобедимитенови [re: Diavolo]  
Автор Jair ()
Публикувано31.08.10 09:49



Колекционерското издание на тоя филм трябва да бъде на протрита видеокасетка, дублиран на български само с един мъжки глас...може и женски от мен да мине. Никакви специални ефекти не могат да се сравнят с това усещане :)




Тема Re: Непобедимитенови [re: Diavolo]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано31.08.10 13:16



Някой трябва да каже на Сталоун да не облича къс ръкав... да не говорим, да се снима гол до кръста или нещо такова... освен ако не пропагандира, чрез себе си, до каква глупост може да доведе прекаляването със стероиди...

ей го, бат Арни само с костюми ходи, че и той яко е спихнал...





Тема Re: Непобедимите [re: PhilipMarlowe]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано31.08.10 13:57



Абеее, то и Джони Вайсмюлер на стари години не изглеждаше като Тарзан... Старостта не прощава.





Тема Re: Непобедимитенови [re: Diavolo]  
Автор kalignite (Shocker)
Публикувано31.08.10 15:28



Както каза, дай да оставим някой за продължението



Сега вече не мисля, че някой ще откаже



beIng NorMaL iS serIoSLy oVERrated!

Тема Re: Непобедимитенови [re: PhilipMarlowe]  
Автор kalignite (Shocker)
Публикувано31.08.10 15:44



И какво от това, и с бастуни да са, пак ще са супер "яки"



Ще им гледам всички филми, дори и да са с инвалидни колички.

Ей, това е идея за филм: старите дядовци, екшън герои с бастуните и инвалидните колички! Може да стане доста забавна комедия



beIng NorMaL iS serIoSLy oVERrated!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.