Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 09.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Здрач 3нови  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано11.07.10 11:59



Аз пък гледах Здрач 3.
Тъй като историята в книгите ми е интересна, и филмите понасям без особени забележки (е, само дето вампирите не са кой знае колко хубави, а и историята е просто кратко резюме на тази от книгите).
Ако не са ви харесали първите 2 серии, не очаквайте тази да ви допадне (обратното също е в сила ;)

Между другото преди месец специално си купих книгата "Пусни ме да вляза" - четох, че "това е то книга за вампири, а не като онези простотии и лиготии Здрач". Е, въпрос на вкус, наистина, но едва я предъвках до края, като от средата нататък ми присядаше всяка дума. Изобщо не ми влезе под кожата, освен, за да ми остави горчив вкус и усещане за самоцелни гнусотии, жестокости и воня. Не препоръчвам на себеподобни.



Тема Re: Здрач 3нови [re: Kpиc]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано11.07.10 21:15



На мен пък ми хареса книгата, по интересен и по- различен ъгъл беше погледната вампирската история. Здрач не съм я чел, та не мога да правя сравнение между двете.



Тема Re: Здрач 3нови [re: .Linda.]  
Автор kalignite (Shocker)
Публикувано12.07.10 02:39



На мен 3 ми хареса повече от 2. Имаше повече екшън и повече се обърна внимание на взаимоотношенията между героите, даже имаше и няколко много смешни момента в любовния триъгълник.
Заслужава си!

А "Пусни ме да вляза" отдавна го има на филм:



[TEAM JACOB]

beIng NorMaL iS serIoSLy oVERrated!

Тема Re: Здрач 3нови [re: .Linda.]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано12.07.10 23:15



На този въпрос ти ще отговориш - съмнявам се да не си отишла да видиш как се развива Джейкъб ;)



Тема Re: Здрач 3нови [re: kalignite]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано12.07.10 23:23



Всъщност и на мен 3 ми хареса повече от 2. То и с книгите беше така.

А за "Let the right one in" отдавна съм в течение, даже го изтеглих, но винаги съм предпочитала книгите пред филмите, правени по тях. А след тази книга нещо не ми се гледа филма... Ще поизчакам да я позабравя.



Тема Re: Здрач 3нови [re: Sandino]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано12.07.10 23:33



Бе съмнявам се да ти харесат... въпреки че гиуспявам да ги пробутам на четвърти приятел от мъжки пол и имам 2 успеха, 1 почти успех ("първата и втората не ми харесаха, ама третата и четвъртата са друго нещо") и 1 ... ми почти неуспех ("ми то нищо не става... само последната бива, че най-сетне имаше екшън").

Виж при жените е друго нещо - всичките 4 (аз явно на по четирима души от всеки пол ги давам) ги изядоха с кориците и питаха за още (тогава им давам "Скитница" ;) )



Тема Re: Здрач 3нови [re: .Linda.]  
Автор ckитoмa (еа)
Публикувано13.07.10 12:13



Хахах, още не съм гледала 3, но мога да кажа, че хлапето, което играе Джейк, е май единственото, което ми харесва дотук със сигурност.





Тема Re: Здрач 3нови [re: ckитoмa]  
Автор Maзниcлaв (ентусиаст)
Публикувано13.07.10 13:15





по-спокойно, жено.



Тема Re: Здрач 3нови [re: Maзниcлaв]  
Автор ckитoмa (еа)
Публикувано13.07.10 13:36



Хахахах, няма опасност





Тема Re: Здрач 3нови [re: Kpиc]  
Автор tchupakabra (маймун)
Публикувано15.07.10 14:04



Съвсем изпедерастиха вампирите мама му стара, скапани тинейджърски лигави розови сополи отвсякъде, бляаа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.