Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 15.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ау... ауууууууууууунови [re: bananafish]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано17.12.10 18:31



Тази дето направи лабиринтите и след това дизайна на сънищата, се казва Ариадне ... аууууууууууууу, каква символика... всички американци са чели гръцката митология и за тях Минотавър не е поредния кеч стероид...

А сценариста може да ме целуне по седалищните части, без уважение... ог филма човек разбира, че някакви мега могъщи люде, които ще заграбят тока на половината свят, имат охрана само в сънищата и няма нищо по лесно от това за една седмица да си на метър от тях в спалнята им или да им боднеш игличка с опиати по време на полет... мерси, за останалото не ми се коментира, тотален шит... колкото по омагьосан, толкова повече почитатели разсъждаващи до безкрай, кое е в началото, сънят или реалността... майко мила...



Тема Re: "Inception"нови [re: bananafish]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано18.12.10 17:23



Не ми хареса. Скучен ми стана след 10та минута някъде.



Тема както винагинови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Marccus (aka Series700 )
Публикувано18.12.10 23:01



много добре казано - кратко и точно.
Евала, пич.



Sofia, Bulgaria

Тема Re: както винагинови [re: Marccus]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано20.12.10 04:50



глупости на търкалета





Тема Re: както винагинови [re: Diavolo]  
Автор soundtrack^ (adamant ♥)
Публикувано20.12.10 05:22



негативисти





Тема Re: както винагинови [re: Diavolo]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано20.12.10 09:18



баце, извинявам се, обаче, целия филм ми е някаква мъгла откъм реализъм... то и фантастиката понякога трябва да е стъпила на някаква логика. А този филм не се води фантастика, а Action | Crime | Mystery...

- ти сънувал ли си? всеки който е сънувал знае, че в съня има отделни детайли, но не съвършенни детайли в цялата си пълнота... ако един сън трябва да се филмира, то той би бил пълен с бели петна, а не пълнокръвен свят до най малката подробност, полъх на вятър, полюшващи се коси, бръмбъри и аромати на кафе... примерно
- и как точно дизайнера проектираше сънищата? че и ги налагаше в съзнанието на другите? ... заради общата система от скачени игли?


- най ми беше смешен "света" който двете влюбени гургулици си бяха направили- некъв кошмар от архитектурни безмислици... мнооо романтик... но пък сигурно идеално се връзваше с рушащия се сън в концепцията на режисьора за постапокалипсис...
- толкова нелогично съшит филм отдавна не бях гледал... ако искаха да го направят толкова фантасмагоричен, можеха да измислят друг калъп, не точно сънища...



Тема Re: "Inception"нови [re: bananafish]  
Автор kpилe ()
Публикувано22.12.10 00:57



Безумно тъп филм, който се мъчи да комбинира матрицата с abre los ojos и в крайна сметка се получава скучна холивудска манджа с грозде и големи претенции.

Не успях да го догледам.



Тема Re: както винагинови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано22.12.10 01:01



човек вие гледахте филма когато аз вече го забравих, баси...


иначе ок уважавам мнението ти, но не съм съгласен, не виждам смисъл да спорим ;)
само да вметна, че това е нф и в нф няма смисъл да търсиш толкова подредена логика. в един сън не винаги има бели петна, справка сънят ми през изминалата нощ когато се бях вкарал в цял филм и всичко беше толкова реално, че чак плашещо и всичко си спомнях, но за съжаление само секунди след като се събудих... :О Това е неизследвана/тъмна част от науката както и човешкия мозък. за него знаем по-малко отколкото за космоса и океанското дъно...



Тема Re: както винагинови [re: Diavolo]  
Автор kpилe ()
Публикувано22.12.10 01:29



В отговор на:

за него знаем по-малко отколкото за космоса и океанското дъно...




ти знаеш по-малко



Тема Re: "Inception"нови [re: kpилe]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано22.12.10 12:49



Киселяци.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.