Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 26.04.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема "Мисия Лондон" ??нови  
Автор Glamdring (врагоубиец)
Публикувано19.08.09 18:54



за първи път вестници и телевизии лудват по снимането на български филм !
особено през последните дни .. готвят го за Берлиналето догодина !
то резултатът ще е ясен при участието на Цео Елвиса, Андреа, ди джей еди кой си, Орлин Горанов, някава си от Биг брадър, Павел Чернев и т.н.
режисьора - дебютант, но пък "майстор на шоу-програми, като гореспоменатия Брадър" ..

но въпросът ми, книгата дали си заслужава ?



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор obafemen (непознат )
Публикувано20.08.09 13:26



голяма п.р. акция. явно няма да могат да си върнат парите. така като гледам състава май няма да е много претенциозен филма, от което може и да спечели:)



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: obafemen]  
Автор yoyouo (ценител)
Публикувано20.08.09 16:34



този филм и цялата реклама покрай него са просто нелепи и смешни
Всички актьори и режисьора си мислят, че правят нещо голямо, ама друг път
Според мен филмът ще се гледа само в България и ще има нулев международен успех . Разбира се не съм чак толкова злобен и ще се радвам от сърце ако филмът е добър, но едва ли

Чували ли сте за Камен Калев и "Източни пиеси"? Най-вероятно филмът му ще спечели наградата на фестивала в Сарево, който свършва днес, а освен това беше и в Кан
Е тва е бг филм, който си заслужава

К*рвето Андреа и още един куп "звезди" гарантират успех само сред чалга средите

пп. книгата мнай-вероятно си заслужава

Редактирано от yoyouo на 20.08.09 16:36.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано20.08.09 21:54



Кои са въобще тези елвиси, андреи, брадъри?

С изключение на О.Горанов, останалите са "любими" български актьори: Любо Нейков, Малин Кръстев, Ана Пападополу и т.н. По тошово време нямаше филм без специалното участие на народните артисти Георги Калоянчев и Стоянка Мутафова. Като гледам - тенденцията продължава - все едни и същи муцуни във всеки филм, и все комедианти.



Тема книгатанови [re: Glamdring]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано23.08.09 19:39



определено си заслужава. И предвид сюжета й цитираните имена може би не са крайно неподходящо подбрани. Че ще се гледа, за да се види как са го направили, по-скоро е ясно. Пи ар или не чак толкова - по въпроса може да се спори. А и онези, които не са чели книгата, как да разберат за филма?!

http://desisportrait.blogspot.com


Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Jedi]  
Автор Mixman (Sledgehammer)
Публикувано31.08.09 13:03



Ана Пападополу е добра актриса.

I have the touch!


Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор yoyouo (ценител)
Публикувано20.12.09 18:22



преди минути в шоуто на Росен Петров пуснаха някакъв трейлър. Визуално изглежда сравнително добре. Личи си, че е силно повлиян от "Гепи" и филмите на Гай Ричи. Освен това личат доста комедийни елементи, но аз все пак оставам скептичен. Ще се води шумна рекламна кампания май



Редактирано от yoyouo на 20.12.09 18:25.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано21.12.09 11:43



Гледах му трейлъра преди Аватар и цялата публика доста се посмя, включая себе си. Сега не знам може да се окаже поредната дебилщина, но определено мисля да го гледам този филм :)



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор yoyouo (ценител)
Публикувано17.04.10 21:50



bump
мнения?
някой гледа ли го



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: yoyouo]  
Автор пип (непознат )
Публикувано18.04.10 12:08



Преди два дена е излязъл все още... где ги тези ентусиасти. И аз ще следя с интерес.
Виждам, че патриотите са полазили ИМДБ и 193-ма от тях са гласували с 9.5.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.