Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 13.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема АВАТАР (тема II)нови  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано28.01.10 21:13



Бях решила, че щом темата за "Аватар" достигне 200 мнения, ще я затворя и ще открия втора, за да продължим споровете, възхвалите и оплакванията в нея.

Ето я и втората.

Редактирано от Kpиc на 29.01.10 22:45.



Тема Re: АВАТАР IIнови [re: Kpиc]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано28.01.10 23:48



Хах, написала си го като сикуъл на Аватар. Всъщност съм на път да позная като казах, че ще има втора част. По повод успеха четох, че Камерън съвсем серизоно се е замислил да прави продължение, защо не и трилогия. Аз продължението го предрекох още след като гледах филма, защото колко му е "небесните ( или земните )" да смормират нов скуод от убийци и да се върнат на Пандора да си довършат мисията... При положение, че ще има касов успех, независимо дали ще е по-добър от първия, начинанието изглежда почти сигурно.



Тема Re: АВАТАР IIнови [re: TheExorsist]  
Автор пип (новак)
Публикувано29.01.10 20:17



Уф, да бе, във втора част Найтири е бременна и не се знае какво ще роди поради омесването на ДНК-то (все пак разликата между на'ви/аватар едва ли е само в броя пръсти). Накрая ражда по време на голямата последна битка, Съли с една ръка я изражда, с друга мята стрели.

В трета част се оказва, че все пак голямата битка предстои и Джейк умира - "never let go" - казва тя и го пуска. Нищо, синът му, мутантът, го замества - "Никога няма да се предадем, ура!"

Абе я!





Тема Re: АВАТАР IIнови [re: пип]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано29.01.10 20:28



Реално погледнато, няма как нещо да е по-зле от Аватар 1. Аз лично съм оптимист за евентуална втора част - 99.9% ще бъде по-добра. В най-най-най лошия случай - еднакво тъпа с първата. Но това ще е вселенско безобразие, което статистически е почти невъзможно.
Така че... хев ноу фиър.

"Flying through hyperspace isn't like dusting crops, boy!"


Тема Не ща сикуъл-инови [re: TheExorsist]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано29.01.10 22:48



Поправих заглавието, за да не звучи като тема за евентуалните 2 продължения на Аватар. Аз НЕ ИСКАМ продължения. Не виждам почти никакъв шанс те да успеят да се изравнят като въздействие с първата част, а и не желая земляните някога да се върнат на Пандора.



Тема Re: Не ща сикуъл-инови [re: Kpиc]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано30.01.10 05:34



Камерън го е решил вече.



Тема Re: Не ща сикуъл-инови [re: TheExorsist]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано30.01.10 11:54



Знам (за две), но това не ми пречи да не ги искам. Само ще развали хубавата история :(



Тема Re: Не ща сикуъл-инови [re: Kpиc]  
Автор sujinko ()
Публикувано30.01.10 18:12



Винаги има такава опасност.
Но пък човекът досега не е развалял сикуъл. Само Камерън може да бие Камерън :)
Четох някакви слухове, че действието няма повече да се развива на Пандора. Не знам колко е вярно, но допускам че ще има напълно нов сюжет, не просто още от досегашния.
Мисля, че рискът си струва с такъв режисьор.

пп. името на втората част - Аватарс
j/k :)



Тема Re: Не ща сикуъл-инови [re: sujinko]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано30.01.10 18:48



името на втората част - Аватарс

Хаха





Тема Re: АВАТАР (тема II)нови [re: Kpиc]  
Автор пип (новак)
Публикувано01.02.10 23:12



Да споделя този анализ на Аватар:

(2 видеа)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.