Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 29.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Прав е, наистина.нови [re: Maзниcлaв]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано02.02.10 23:57



Чувствата ни са взаимни, както казваше едно електронно цветенце на един извънземен от някакъв сериал, който гледах като малка.

Хич не ми е притрябвал някой, който го е гнус от книга, която ще да е тя. Е, май не съм съвсем права. Има много глупави книги - и повечето от тях са женски романи, но Здрач-поредицата, както и Гостоприемник (преведен като Скитница) не са от тях.
Ама за да го разбереш мяй трябва да си смениш пола, което не е необходимо. Затова го приеми на доверие ;)



Тема Re: Прав е, наистина.нови [re: Kpиc]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано03.02.10 00:08



Този сериал с цветенцето и аз си го спомням смътно, ама нищо повече не мога да се сетя...





Тема Re: Прав е, наистина.нови [re: Kpиc]  
Автор Maзниcлaв (ентусиаст)
Публикувано03.02.10 01:20



:) Да, като започна да се кастрирам, лакирам, гримирам, напивам с женски хормони и general видиотяване ще го разбера и харесам. Иначе кво ти харесва толкова много? Тази мистична любов, толкова древна и забранена. Въздържанието на двамцата, щото иначе не може? Dream boy? Толкова нежната любов?

Ето още картинки, знам, че ще ги оцениш :) :









Тема Нямаше нужданови [re: Maзниcлaв]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано03.02.10 10:17



Благодаря, но няма да ги оценя. В случая чукча не зрител, чукча читател.


А питаш какво ми харесва във въпросната любов? Определено не това, че е мистична, забранена, древна и ненеконсумирана. Харесва ми, че е неугасваща и вечна. И аз такава искам.
(това е малко като евтините трикове на Джеймс Камерън, но съм сигурна, че с изключение на неколцина мазохисти, всички хора на света биха предпочели именно такава любов.)



Тема Re: Нямаше нужданови [re: Kpиc]  
Автор Maзниcлaв (ентусиаст)
Публикувано03.02.10 11:56



Captain of Louisa: By the authority vested in me by Kaiser William II, I pronounce you man and wife. Proceed with the execution.

http://www.imdb.com/title/tt0043265/

Също така - The Longest Engagement. Все по-читави и много по-малко лигави.

--
(колко лесно било да омаеш жена в киносалона или черно на бяло... :D)



Тема Re: Нямаше нужданови [re: Maзниcлaв]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано03.02.10 14:21



Най-дългият годеж не успя да ме въвлече в историята си кой знае колко.



Тема Спилбъргнови [re: Jedi]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано03.02.10 14:31



Стивън Спилбърг определи "Аватар" като "най-емоционално наситен и невероятен научнофантастичен филм след "Междузвездни войни".

В искреността на това твърдение аз изобщо не се съмнявам - не, не че споделям напълно крайно позитивното мнение на Спилбърг, но си представям как е гледал филма - щастлив и развълнуван като малко момче, как го е преживявал и то двойно - и като зрител, и като режисьор.

Винаги съм обичала Стивън Спилбърг. Great minds think alike





Тема Re: Спилбъргнови [re: Kpиc]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано03.02.10 15:08



Четох го това. Беше някъде в началото на вълната. И много се кефих, въпреки, че в случая се разминаваме, но все пак... this is Spielberg for christ's sake. Някак... когато любимите хора се кефят и забравям за разногласията. Грешно е, ама съм си такъв.
Както и да е.
Но пък и знам, че той никога не говори необмислени неща и някак се взрях в думичката "след" :)

"Great minds think alike" - and modest ;)
Сетих се за филма "Няма Балами" с Пол Нюман, където той мъмреше адвоката си:
- Ти нали си евреин?
- Да.
- А защо не си хитър тогава?



"Flying through hyperspace isn't like dusting crops, boy!"

Тема Re: Спилбъргнови [re: Jedi]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано03.02.10 16:00



Е, че естествено ще е "след". Аз, за разлика от него не бих си и помислила да сравнявам :)



Тема Re: Не ща сикуъл-инови [re: Kpиc]  
Автор Hellen (...is back.)
Публикувано03.02.10 20:59



Абсолютно съгласна! Ще стане като с продълженията на Матрицата - бозави. Въпреки че отсега знаем какво ще се случи - Империята ще заотвръща на удара.

Е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.