Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 19.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Бенджи, Закс и звездния принц беше маниянови [re: PhilipMarlowe]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано02.02.10 17:16



Това разклонител ли е, сешоар или паркетолъскачка?



Спомням си манията по "Синьо лято", който непрекъснато въртяха.
Отидеш на бригада - гледаш "Синьо лято".
На лагер или военно обучение - пак "Синьо лято".
На студентска бригада - айде, отново "Синьо лято"...
Имаше едни култови "Куклени фантазии" - един съученик донесе малък телевизор в класната стая, за да ги гледаме през междучасията...
Кърмит Звездния Жабок, принцеса Пиги, Гонзоло, Оби-Ралф Кеноби и Животното Вейдър...



Тема Re: Бенджи, Закс и звездния принц беше маниянови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Maзниcлaв (ентусиаст)
Публикувано02.02.10 17:24



а на бас, че пък римляните са били най-щастливи. Имали са си роби, имали са си гладиаторски битки и грациозни дрешки. Няма пълна обратна съвметисмост между поколенията, само частична. Но това не прави едни по-мизерни от другите.

Но съм съгласен за цапотенето по-горе. В училище имахме 8 простотии и 8те само списания с гримове разглеждаха. Съседката ми, много по-млада от мене, също я тресат хормоните зверски в момента :D . Един път се случи да им звъня за нещо, тя излезе цялата омазнена и налигавена. Как да я пипнеш по лицето?



Тема Re: За старата любов ;)нови [re: cineman]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано02.02.10 17:27



Еее, благодарско голямо


Гостенка от бъдещето, велико филмче, ех :)



Тема Re: За старата любов ;)нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано02.02.10 17:29



.





Тема Re: Бенджи, Закс и звездния принц беше маниянови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано02.02.10 18:21



Бяхме деца, нямахме грижи, затова всичко ни беше хубаво. Другото са глупости.

"Flying through hyperspace isn't like dusting crops, boy!"


Тема Re: За старата любов ;)нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано02.02.10 18:32



Може, може. Ако си бил в елитно училище за манекенки... примерно. Щото в мойто бяха гремлини и критърси.
А чалгата си я имаше и тогава. Само дето нямаха свободата да си я показват. Сега като се замисля... колко текезесарски физиономии имахме в класа... и да ти кажа честно - разлика не виждам. Същите селянчета, ама с по-скъпи дрешки. Та нали са поколението на раб. класа... как да са различни... то генът вода не става...

"Flying through hyperspace isn't like dusting crops, boy!"


Тема Re: За старата любов ;)нови [re: Jedi]  
Автор .Linda. (Loring)
Публикувано02.02.10 19:09



Няма тема да не си оцапал с маниакалната си политическа депресия


Мрън мрън текезесе, мрън мрън...
Едва ли навсякъде са били манекенки, само в твоя клас гремлини и критърси...то си е от нагласата, ще ти кажа, може да са си били хубави момичетата...



Тема Re: Бенджи, Закс и звездния принц беше маниянови [re: Jedi]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано02.02.10 19:29



е аз за това говоря... не за идологеми ... моето детство започна в края на 70-те и премина през 80-те ... това пионерчета, чавдарчета ми е било да не казвам през какво. Беше като задължението, да купувам хляб- по инерция. Игра до късно, фунийки, блъскане на топката, закачки с момичетата, плаж по цял ден лятото :)
Тези сериали ни идваха като бонус и ги ценяхме, щото го нямаше това презадоволяване от което страдат днешните мутантчета. Комсомолец не станах, не защото протестирах в себе си или гласно, а щото ме мързеше да уча абсолютни глупости, които не и бяха интересни, баш когато лятото започваше... никой не ме е гонил за това, макар, че бях слабост на доста даскали :)



Тема Re: За старата любов ;)нови [re: Jedi]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано02.02.10 19:34



ами, ами... до 8-ми клас бях в най обикновено, редово СОУ ... с момичетата и момчетата от квартала, без пришълци (5%) ... ръбове има във всяко даскало, бухльовци, неизмения хулиган, дето събираше по 2 и 5 ст ... и имахме чудни момичета :)
Най се харчеха тези които бяха художествена паралелка- рисунките :) момчетата им бяха пълен сдух ... и момите от моите паралелки бяха дивни ... и малките от по долните класове по нататък :)
чудно...



Тема Re: За старата любов ;)нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано02.02.10 19:44



Брей, как си се оправял в такава многотия?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.