Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 23.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Браво на Leoнови  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано23.01.10 00:57



от няколко години, не само заради развитието в играта си и филмите си, но и заради активността си по други въпроси страшно много ми се издигна в очите. Неприятно е, че все още има хора, които го мислят за лигав, но това е истински мъж за мен. You are the man Leo!



Тема Като мъж [re: TheExorsist]  
Автор Arachnoid (lekku admirer)
Публикувано23.01.10 09:08



не знам дали мога да го преценя правилно

... Като човек съм му драснал шестица за социална и екологична ангажираност. Като актьор - също такава оценка за избора на филми. Абе, пич си е. Доколко са му присъщи капризите и вирнатия нос на някои филмови звезди не мога да кажа за да го преценя пълно и като човек - може да се понаучи нещо от някои жълти източници, но на кой му се занимава?



Тема Re: Браво на Leoнови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome ()
Публикувано23.01.10 13:00



Евала, голям човек.



Тема Re: що?нови [re: TheExorsist]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано23.01.10 16:00



добре де, не мога да разбера, какво общо има това с актьорската игра и факта, че седи като негър с качулка на ККК във филми в които въобще не трябва да се мярка? Ми сори, ама мога да ти изброя поне 100 водещи актьори които се занимават с подобна дейност. И? Да им даваме Оскар за това ли? Ми браво, че се ангажира с такива каузи... но циника в мен нашепва, че повечето го правят от поза, не от съпричасност. Не че няма такива, на които наистина им пука... Не казвам, че Ди е точно такъв случай, но за голяма част, ситуацията е такава... човек който харчи пари за частен самолет, да му доведе фризьора от източното на западното крайбрежие и да дава пари за спасяването на джунглите в Амазонка е нищо повече от лицемер... Ал Гор, милия, бяха изчислили, че домът му харчи ток колкото за едно малко градче... иначе е еколог, нема спор...

а да... Лео за мен е ХАРАКТЕРЕН актьор... сори! Извинявам се, но Мишел Пфайфър ще изглежда с мустаци по реалистично от него...

а да, да допълня, че чух ужасния слух за новия филм на Мел Гибсън ... за викинги, които щели да говорят на староанглискийски... в главната роля, Ди?! Като невестата на главатаря? Момъка който топли Ерик Брадата по време на дългите преходи с дракара...


Редактирано от PhilipMarlowe на 23.01.10 16:14.



Тема Re: що?нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор lauresil (незапознат)
Публикувано23.01.10 19:11



поза или не, какво значение имат мотивите тук, след като е дал пари на хора, имащи нужда?



Тема Re: що?нови [re: lauresil]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано23.01.10 19:25



не става дума конкретно за Ди ... говоря по принцип ... написано е ясно, ама кой да чете?



Тема Re: Браво на Leoнови [re: TheExorsist]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано23.01.10 20:31



И аз да имах, щях да дам.
Но с една мъничка разлика - като анонимен. Ако не толкова от безкористност, то поне за да си скрия срама, че не ми стиска да си замъкна задника дотам и да погледна ужаса в очите.
В никакъв случай не омаловажавам постъпката. Просто аз бих постъпил различно.

От друга страна: не съм чул нито примерно Майкрософт или Ейпъл, или пък Интел да са дарили нещо?! Или те - логично - нямат нужда от такъв имидж. Те са само богати, без да са звезди. Респективно и всяка друга въшлива от пари корпорация.

Гледам - някакви емтиви маймуни направили концерт "Надежда за Хаити". Е те това е баш лицемерие. И те като журналистите - всякаква случка им е дюшеш, за да заработят малко. Само дето вторите не го правят за РR и нямат избор - те ще си горят в ада по default.

И бас държа, че във Facebook и останалите антисоциални групи е пълно с подобни подписки, лозунги и банерчета.
Гадост.

"Flying through hyperspace isn't like dusting crops, boy!"


Тема Re: Браво на Leoнови [re: Jedi]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано23.01.10 20:51



Аз пък вече пуснах SMS. Може да е левче, ама се трупат. Да не ни идва на нас до главата...
А на Лео му признавам само една роля - на идиотче...





Тема Re: Браво на Leo [re: Jedi]  
Автор TylerDurden ()
Публикувано24.01.10 10:16



За Епъл или Интел не съм сигурен, но фондацияна на Бил Гейтс е дарила доста пари. А, че някой ще направи малко РR в случая е без значение. По важното е, че е за добра кауза. Там поне си мисля, че парите ще отидат по предназначение, за разлика от тук където не се знае какво се случва след всевъзможните смс кампании.

Something wrong, Dear?


Тема Re: Браво на Leoнови [re: TheExorsist]  
Автор W1 (член)
Публикувано24.01.10 12:33



Аз пък вече заподозрях Клуни и Сандра Бълок - че си купуват бъдещите Оскари /и те дариха по милионче/. Ще поживеем, ще видим...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.