Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 14.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Отиде си Патрик Суейзи...нови  
Автор cineman (въздухар)
Публикувано15.09.09 09:04




Дано вече е отишъл в рая, както в оня филм...




Тема Re: Отиде си Патрик Суейзи... [re: cineman]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано15.09.09 10:04



Много, много жалко... Беше излючително харизматичен актьор и танцьор.

Светла му памет.



Тема Нека почива в мир!нови [re: cineman]  
Автор Arachnoid (bantha poo-doo)
Публикувано15.09.09 12:52



Малко бяха филмите от последните години, с които ще се помни, но с няколкото класики от младините си ще има достойно място в световната кино-памет.
Иначе, наистина много харизматична личност!



Тема RIPнови [re: cineman]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано15.09.09 14:25



Bodhi ми беше любимия ми негов герой от Point Break, иначе страхотни филми и актьор с голяма каризма и излъчване. Ясно беше, че му остава малко живот, но някакси самата новина за смъртта е шокираща и тъжна.



Rest In Peace Patrick!



Тема Re: Отиде си Патрик Суейзи...нови [re: cineman]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано15.09.09 14:38



Попътен вятър в отвъдното!



И едно предложение имам: не пускайте повече постинги когато някой почине.
Адски ми е неприятно да влизам във форума и да чета подобни заглавия. По всички новинарски сайтове веднага се появяват подобни новини и няма начин някой да не е разбрал предварително. Така че не е необходимо и тук да се дублират.
Пишете за филмите, живота и т.н. Или ако не друго, то поне не ги озаглавявайте тия теми като некролози. Отвратително е!
Като толкова искате да пишете - пишете за филми и обсъждайте филми, а не да преписвате вестниците. Не вярвам, че някой е имал нужда от тая тема в случая. Както и не вярвам, че на някого му допада да му повтарят неприятни новини.
Надявам се да ме разберете правилно.



Тема Re: Отиде си Патрик Суейзи...нови [re: Jedi]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано15.09.09 15:15



Да но това е филмов форум. Напълно нормално е тук да се пусне подобен постинг, обсъжда се всичко с киното все пак и човекът е част от него. Някои хора отварят форумите първо преди новините и се информират там. Отделно си е нормално да се коментира темата и да се изкажат съболезнования. А и този актьор имаше ( има и ще има ) не малко фенове.



Тема Има нещо неестествено обаче -нови [re: TheExorcist]  
Автор Arachnoid (bantha poo-doo)
Публикувано15.09.09 15:54



вярно, излизат новината в медиите, пускаме тук "възпоменателна" тема. Към кого са съболезнованията обаче? Винаги съм ги считал за нужни по-скоро пред близките на починалия. За форума по-уместно ми се струва да се пусне някой клип със сцена която определя човека като актьор/режисьор/композитор и т.н., някое интервю, което прави впечатление и говори за реалната личност, нещо рядко, на което сме попаднали и сме счели, че може да се сподели. Имаше поне няколко такива филма с такъв край - събират се близки и приятели след погребението, но не със сълзи и скръб за смъртта на човека и болката в последните му дни, а с усмивки и спомени за добре изживяния му живот. Може и да звучи странно, но за мен е много по-приемливо.



Тема Re: Има нещо неестествено обаче -нови [re: Arachnoid]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано15.09.09 16:05



Прав си, но някакси такава е тенденцията навсякъде и не само за Патрик. Където и да отида и в ютюб и фейсбук все това срещам. Аз иначе пуснах една тема във фейсбук с клип от любимия ми филм с Патрик, Point Break и даже мисля да го гледам отново, сега гледах и интервю с него и Киану към трейлъра.





Тема Re: Има нещо неестествено обаче -нови [re: TheExorcist]  
Автор .Linda. (Loring)
Публикувано15.09.09 16:21



И аз мразя да чета теми от сорта на $Отиде си този...отиде си онзи...$
Достатъчно ги чета на други места





Тема Re: Има нещо неестествено обаче -нови [re: Arachnoid]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано15.09.09 18:59



Това е просто мъничък знак на съпричастност за загубата между хората, които са го гледали, харесвали са го, възхищавали са на образите, които е създал и т.н., и на които ще липсва. Не е вид надгробна епитафия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.