Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 21.09.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема "Мисия Лондон" ??  
Автор Glamdring (врагоубиец)
Публикувано19.08.09 18:54



за първи път вестници и телевизии лудват по снимането на български филм !
особено през последните дни .. готвят го за Берлиналето догодина !
то резултатът ще е ясен при участието на Цео Елвиса, Андреа, ди джей еди кой си, Орлин Горанов, някава си от Биг брадър, Павел Чернев и т.н.
режисьора - дебютант, но пък "майстор на шоу-програми, като гореспоменатия Брадър" ..

но въпросът ми, книгата дали си заслужава ?



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор obafemen (непознат )
Публикувано20.08.09 13:26



голяма п.р. акция. явно няма да могат да си върнат парите. така като гледам състава май няма да е много претенциозен филма, от което може и да спечели:)



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: obafemen]  
Автор yoyouo (ценител)
Публикувано20.08.09 16:34



този филм и цялата реклама покрай него са просто нелепи и смешни
Всички актьори и режисьора си мислят, че правят нещо голямо, ама друг път
Според мен филмът ще се гледа само в България и ще има нулев международен успех . Разбира се не съм чак толкова злобен и ще се радвам от сърце ако филмът е добър, но едва ли

Чували ли сте за Камен Калев и "Източни пиеси"? Най-вероятно филмът му ще спечели наградата на фестивала в Сарево, който свършва днес, а освен това беше и в Кан
Е тва е бг филм, който си заслужава

К*рвето Андреа и още един куп "звезди" гарантират успех само сред чалга средите

пп. книгата мнай-вероятно си заслужава

Редактирано от yoyouo на 20.08.09 16:36.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано20.08.09 21:54



Кои са въобще тези елвиси, андреи, брадъри?

С изключение на О.Горанов, останалите са "любими" български актьори: Любо Нейков, Малин Кръстев, Ана Пападополу и т.н. По тошово време нямаше филм без специалното участие на народните артисти Георги Калоянчев и Стоянка Мутафова. Като гледам - тенденцията продължава - все едни и същи муцуни във всеки филм, и все комедианти.



Тема книгатанови [re: Glamdring]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано23.08.09 19:39



определено си заслужава. И предвид сюжета й цитираните имена може би не са крайно неподходящо подбрани. Че ще се гледа, за да се види как са го направили, по-скоро е ясно. Пи ар или не чак толкова - по въпроса може да се спори. А и онези, които не са чели книгата, как да разберат за филма?!

http://desisportrait.blogspot.com


Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Jedi]  
Автор Mixman (Sledgehammer)
Публикувано31.08.09 13:03



Ана Пападополу е добра актриса.

I have the touch!


Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор yoyouo (ценител)
Публикувано20.12.09 18:22



преди минути в шоуто на Росен Петров пуснаха някакъв трейлър. Визуално изглежда сравнително добре. Личи си, че е силно повлиян от "Гепи" и филмите на Гай Ричи. Освен това личат доста комедийни елементи, но аз все пак оставам скептичен. Ще се води шумна рекламна кампания май



Редактирано от yoyouo на 20.12.09 18:25.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано21.12.09 11:43



Гледах му трейлъра преди Аватар и цялата публика доста се посмя, включая себе си. Сега не знам може да се окаже поредната дебилщина, но определено мисля да го гледам този филм :)



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор yoyouo (ценител)
Публикувано17.04.10 21:50



bump
мнения?
някой гледа ли го



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: yoyouo]  
Автор пип (непознат )
Публикувано18.04.10 12:08



Преди два дена е излязъл все още... где ги тези ентусиасти. И аз ще следя с интерес.
Виждам, че патриотите са полазили ИМДБ и 193-ма от тях са гласували с 9.5.



Тема Филмътнови [re: Glamdring]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано18.04.10 18:27



е страхотен. Очаквах да са се престарали и да са прекалили с пародията, но не е така. Хареса ми и много се смях на моментите, в които толкова добре са ни показали.



http://desisportrait.blogspot.com

Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: yoyouo]  
Автор Great_Blondino (***)
Публикувано19.04.10 12:38



Аз не съм го гледал, но всеки път когато попадна на трейлъра имам чуството, че съм гледал някоя от селските реклами на Техномаркет с онзи клоун на Слави Трифонов. Българският опит за хумор е нещо много жалко, само в Улицата на Теди Москов съм намирал смислени попадения ...



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Great_Blondino]  
Автор blood2 ()
Публикувано19.04.10 12:45



Ти какво очакваш в малка и бедна страна?Комици от световна класа ли?



Щом си говориш с даден човек на език различен от този на останалите, значи го обичаш.

Тема Re: Филмътнови [re: Cтpaнницa]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано20.04.10 00:13



Още не съм го гледал, но се очаква да се превърне в касов феномен и най-гледания български филм от ''демокрацията'' насам.
Нищо чудно да бие по приходи у нас и 2012 и Титаните.



Тема Re: Филмътнови [re: Diavolo]  
Автор пип (непознат )
Публикувано20.04.10 12:27



Много е отблъскващо това с боксофисите.

Иначе рекламата се шири по познатия от "Мила от Марс" и "Дзифт" начин. Най-добрият нов филм, дрън-дрън, роднините на филмаджиите по форумите.







Тема Re: Филмътнови [re: Diavolo]  
Автор blood2 ()
Публикувано20.04.10 12:37



Какво ме интересува кой колко пари ще спечели от даден филм?

Щом си говориш с даден човек на език различен от този на останалите, значи го обичаш.



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор BRAVEHEART (един точен тип)
Публикувано20.04.10 15:01



Книгата е много забавна, каквото и да казва официално авторът, всички знаят, че описва истински хора в нея. Президентшата е съпругата на Петър Стоянов - Антонина Стоянова и не случайно името й в книгата е толкова близко до истинското, а именно Деворина Селянова.
Хората от външно министерство знаят до един кои са персонажите, защото и имената им са винаги близки до реалните.
Не съм гледал филма, но книгата дава възможност да бъде още по-забавна при екранизация ако попадне в подходящи ръце при писането на сценария.

Това сравнение с Гай Ричи го забравете, убеден съм, че няма да има почва за такова, но филмът би имал шанс да бъде направен като една чудесна комедия на хаоса и абсурда - нещо като Мозъчни Донори, но се съмнявам да са успели да стигнат толкова високо.

"Всеки човек умира, но не всеки наистина живее" Уилиям Уолъс


Тема Re: Филмътнови [re: BRAVEHEART]  
Автор blood2 ()
Публикувано20.04.10 15:39



Сигурно е интересен филм, но аз знам , че царицата на --- е трагедията, а не комедията.



Щом си говориш с даден човек на език различен от този на останалите, значи го обичаш.

Редактирано от blood2 на 20.04.10 16:06.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано20.04.10 20:06



Гледах го..свидна, родна картинка - Бай Ганьо тръгнал из Европа.


Имаше смешки, както и поуки - разбира се, салона най - много се кефеше на пцувните Любови - на чист, звучен, натурален български - ми направи впечатление.
Много натрапчива реклама на Пещерскаи и цигарките Мерилин, колко ли са се изръсили...

Редактирано от impulce на 20.04.10 20:07.



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано21.04.10 01:43



А мен защо трябва да ме интересува теб както те интересува?



Тема Re: Филмътнови [re: Diavolo]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.04.10 10:05



Аз пиша фактите.Въобще не ме е еня за другите.

Те печелят пари от филма и слава, не аз.Но това да казваш, че някакъв филм е нещо повече от поредната форма на изкуство е глупост.Всичко е фалш и илюзия в киното.Неонови светлини, под които се печелят милиарди.

Щом си говориш с даден човек на език различен от този на останалите, значи го обичаш.

Редактирано от blood2 на 21.04.10 10:06.



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано21.04.10 11:34



Неонови и... ксенонови.


А какво повече трябва да е един филм от... "поредната форма на изкуство"? Повечето не са даже и това.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано21.04.10 12:03



След като най-после в България се появи нормална, гледаема комедия, значи вече има надежда за оправия. Че аман вече от Дюлгеровци и Дочободжаковци с измъчени претенции за "високо изкуство". Време е наистина да се спре кранчето на държавната хранилка за българската киномафия. Доверие - всекиму, вересия - никому!



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.04.10 12:26



Тогава защо е нужно толкова да прехваляте някой филм?Просто пишете какво ви харесва в него.Какви чувства ви навява.
Какви са тези суперлативи?Кой ви плаща , че да рекламирате този филм?



Щом си говориш с даден човек на език различен от този на останалите, значи го обичаш.

Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано21.04.10 13:16



Анджък, я! Аз, ако взема да рекламирам някой филм, първо искам да ме пуснат да го гледам безплатно!



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано21.04.10 13:17



Снощи гледах филма. Наистина страхотен напредък в българското кино. Без да си кривя душата, ще кажа, че ми хареса и то много. Препоръчвам го на всички. За пръв път не ме дразни актьорската игра и няма дълбокосмислени паузи в диалозите или пък натъртващи посткомунистически слогани и лозунги. От позицията ми на човек работещ професионално в тази област бих направил забележка единствено за звука. Както съм казвал и друг път "Винаги можеш да познаеш един български филм по звука". Никога не е плътен, чист и т.н. Глух, на моменти не се разбират отделни реплики и пр. Не е нормално в 21 век с технологиите, които съществуват да бъде така, но нищо. Това разбира се на фона на всичко останало бледнее. Браво и поздравления за екипа!



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 (Гроб съм)
Публикувано21.04.10 14:27



Е, пуснаха ли те?



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано21.04.10 14:44



От време на време.





Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 (Гроб съм)
Публикувано21.04.10 14:54



Е, ти затова толкова високопарно говориш.То преди викахте така и за Аватар за да привлечете тълпите.





Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано21.04.10 15:34



Аз отдавна нищо не съм говорил на тълпите. Заслугите ми са стари. Сега само рекетирам кинаджиите.

Чрез нахалство - към прогрес.
Пък и какво му беше на "Аватар"-а? Приятно филмче за хора без големи очаквания.



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 (Гроб съм)
Публикувано21.04.10 15:36



То нищо не му е на филма ама егати и рекламите за милиарди му удариха.





Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано21.04.10 15:54



Е, и взеха ли милиардите?





Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 (Гроб съм)
Публикувано21.04.10 16:07



Взеха---.

Ама като им се връзват на номерата.



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор Aмиpлин (път)
Публикувано22.04.10 08:55



Умопомрачителна дискусия! Супер поучителна и определено е по темата.

нека вали


Тема Re: Филмътнови [re: Aмиpлин]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 10:26



"за първи път вестници и телевизии лудват по снимането на български филм !"

Умопомрачителна реклама.

Писна ми от такива.За пръв път ---, абе кви са теа глупости.Ние не ядем доматите с колците.

А за книги се пита другаде, не в клуб кино.



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор bananafish ()
Публикувано22.04.10 13:24



Е и? Аз не-умопомрачителни реклами до сега не съм гледала. Явно нямаш намерение ни книгата да четеш, ни филма да гледаш. Пък да плюеш по нещо дето дори не си го гледал е леко нелепо. А книгите баш си имат място в клуб кино, защото доста филми от там тръгват. Ето, аз съм скептично настроена към българското кино, но заради книгата, която ми допадна, този път смятам да отида и да гледам филма. Ти си продължавай да обясняваш от какво ти е писнало. То лошо няма. Полза също, но това е отделен въпрос.

нека вали


Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано22.04.10 14:16



Ти, братле, като си толкова ербап, направи един гениален филм, който да не се рекламира никъде и да не изкарва нищо; никой да не го гледа, ама всички да твърдят, че е много хубав. Или пък го пусни безплатно в нета - така той най-честно ще си намери своите зрители, без да им влияят рекламата и цените на билетите.



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 14:26



Няма гениални филми.Има гениална действителност.Филмите са бледо отражение на действителността и авторски фантазии.


Не ни вкарвай живота в поредният филм.

Обичам филмите с цел създаващи положителни емоции и да се замислиш върху тях.Стига ми 1-2 да гледам такива на година.И ще си свалям аз, които си искам от торентите.
А иначе от одавна по телевизиите не съм забелязвал любовен филм.Само сексуално-кръчмарски истории.


Редактирано от blood2 на 22.04.10 14:28.



Тема Re: Филмътнови [re: bananafish]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 14:34



Книги не чета-съжалявам.За какво да чета книга, като само аз си изживявам емоцията като я чета?

Филма е ясно, че ще се проследи по поредната кабеларка като го пуснат.
На мен не ми пука за българското кино.Просто като включа телевизора и от първите 5-10 минути разбирам дали ме впечатлява филма или не.Ето напримерно филма за Дан Колов ми хареса.Обаче не бих проследил филма за Хемингуей.Не благодаря, поредната сексуална простотия.



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано22.04.10 16:22



Е, сега осра терена. Сваляй си к'вото искаш, ама не си налагай мнението за нещо, дето нито си го чел, нито видял. Остави хората да си харесват, каквото искат. Пък някой ден, ако имаш някакви лични впечатления и аргументи - заповядай пак. Няма нужда за пореден път да ни доказваш колко лошо е българското кино - това е обсъждано многократно тук. Но нека поне да му дадем шанс да дръпне напред - защото фактите от последните 1-2 години дават надежда.



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 16:54



Няма понятие, българско.В EC сме.

Всичко е въпрос на пари и преоритети.Всеки човек е отделна личност.
Каква надежда да има?За кого?Има живеене и творене.Това, че не харесваш чужденците си е твой проблем.
Единствено ако се кефим на чужденците може българското кино да дръпне и да бъде субсидирано от не-българи.Проблемът е един-езика.Какво голямо кино за 7 милиона само?


Редактирано от blood2 на 22.04.10 16:58.



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано22.04.10 17:17



МРАЗЯ БЕЗРОДНИЦИТЕ!!!
Слагаш ми в устата неща, които не съм казал!
И дрънкаш общи приказки като селска радиоточка...

Редактирано от cineman на 22.04.10 17:20.



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 17:20



Това че мразиш си е твой проблем.

Как можe да мразиш протегнатата ръка за помощ?



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано22.04.10 17:23



Ти ли ми протягаш ръка за помощ?!! Като хулеше "Стъклен дом" ти беше хубаво, защото там мненията ни съвпадаха. Ама сега хейтърът си ти.



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 17:32



Не.Ръка за помощ протягат чуждите народи.

Щом мразиш чуждите нации, значи искаш всичко да е твое и знанието и успехът и киното.
Не ми харесва Стъклен дом.Българи трудно добър сериал ще направят.Защото всеки сценарист дърпа чергата към себе си.



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано22.04.10 17:40



Не съм казал, че мразя чужденците!!! Откъде пък го измисли това?! Казах, че мразя БЕЗРОДНИЦИТЕ - т.е. онези, които лесно и бързо се отказват от своята родина, защото в чужбина е по-хубаво!
По тая логика не трябва да правим нищо българско, защото винаги можем да намерим нещо чуждо, по-добро. Да, ама другите нации, дори комшийските, не мислят така. Щото като си завреш главата в пясъка, задникът ти остава да стърчи и рано или късно някой ще се възползва от него...



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 17:50



Това да произвеждаш нещо нарочно само за твоят пазар е като самозадоволяването.Пълна глупост.И от него файда няма.
Няма понятие родина.Кой каквото го влече.Ама ти българките ли смяташ за най-красиви на света?



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано22.04.10 17:55



Чакай бе, човек, ако не произвеждаме нищо - откъде ще имаме пари за да съществуваме??? Ще ми кажеш: "Ходи на Запад". Е, не ща. Не ми се берат ягоди или маслини. А от българките не се оплаквам. Само те - от мен...


Ти що не се завлечеш в някой глобален форум, а тролиш тук?

Редактирано от cineman на 22.04.10 17:59.



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 17:58



Защото има само 7 милиона, а аз мога да чувствам само на български език.Тежко и горко ми.Ако родният ми език беше англииски и пари щях да изкарвам от писането си, но не биде.Е защо тогава да харесвам своята мило и родна страна?





Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано22.04.10 18:01



Ми да си се родил англичанин. Какво ми се оплакваш??! Харесвай Англия.



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 18:06



Харесвам я, но какво от това.





Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано22.04.10 18:07



Ами прави нещо.



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 18:26



Прави ти вместо мен.Аз не мога.



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано22.04.10 18:27



Аааа, така е лесно!





Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 18:37



Ако беше лесно и другите щяха да правят като мен.
Повярвай ми.Да не правиш нищо е най-трудното нещо на света.
Ама ти жена ли си?





Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано22.04.10 18:46



Не, извънземно съм.
Ама ти нищо ли правиш? И успяваш ли?



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 18:49



Нищо не правя.Само се мъча и пискам из форумите.

Че ми е гадно и , че съм най-бездарното същество на света.
Не успявам защото нищо не получавам в замяна.И ми е гадно и тъжно.

Аз не знам един мъж който нищо да не прави и да му е гот.Затова ми е странно защо така ми пишеш?Верно ли си извънземно?



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано22.04.10 19:04



Спокойно, и аз така се чувствам. Само че аз работя по цял ден и цяла нощ, ама пари не вземам. Поне не от това, което работя в момента.

Това само един "извънземен" може да прави.
Ама защо занимаваме хората с глупостите си?



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 23:14



Е, ти си извънземен(като Майкъл Джордън) щом работиш за без пари, значи много кошове забиваш.Хората не ме интересуват как ме четат.Искам просто да проникна в някое съзнание на някой и тогава съм щастлив.И аз не знам защо.



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано22.04.10 23:19



Абе... хубаво, че още не съм започнал да ровя из кошовете...
Иначе имаш интересно занимание. Да не си вампирясал умствено?



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 23:23



Не, за жалост това е единственото нещо с което мога да направя някой щастлив.
Не съм силен, умен или сръчен.
Как иначе да зарадвам някого?Енергия не искам, искам да радвам.





Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано23.04.10 00:01



Насила можеш да вземеш, но насила не можеш да дадеш.

Редактирано от cineman на 23.04.10 00:17.



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано23.04.10 00:04



аз знам как може да зарадваш хората... не пиши повече



Тема Re: Филмътнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.04.10 10:09



Все ще се намерят завистници българи които ми завиждат, че правя хората щастливи.Какво да направя като това е народопсихология?





Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.04.10 10:11



Тези бабини деветини ги разправяй на друг.Когато си в пълна безисходица, ако не ти дадът насила и не те научат отново да се храниш, ще умреш.


Щастието е дело на насилствени процеси.Като те насилват разбираш , че си ценен за тях и от това ти става добре.
Затова хората работят.За да ги насилват.




Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано23.04.10 10:45



Да бе, той и Хитлер така е "ощастливил"половината свят.
Айде, стига вече глупости!





Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано23.04.10 10:47



не знам как един видимо нещастен човек може да прави хората щастливи...



Тема Re: Филмътнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.04.10 10:50



Незнам, незнам, незнам дали съм бил там.
Е аз ти показвам къде си бил.Схвана ли?





Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.04.10 10:55



Хитлер унищожава.Има разлика между това да насилваш и да унищожаваш. Че то любовта към децата е голямо насилие.Всяка отговорност е насилие спрямо личността.От насилието ти става готино.





Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор пип (непознат )
Публикувано23.04.10 14:26



Моля ви, хора, не му отговаряйте. блъд2 е наспамил не един и два клуба. Единствената тема, която го интересува, е темата за него самия. Няма друго лечение освен игнора.



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано23.04.10 18:32



Ама ти гледа ли го най-накрая?





Тема Re: Филмътнови [re: Diavolo]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано24.04.10 01:33



Кой? Ако става дума за "Аватар" - гледах го в обикновено кино, 2D, с моно-звук. Хареса ми.



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано24.04.10 01:41



Ако го беше гледал и черно-бял - хептен щеше да ти хареса.





Тема Re: Филмътнови [re: Jedi]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано24.04.10 02:03



Аз се задоволявам и с малко, и с... нищо.





Тема Re:нови [re: Glamdring]  
Автор Maзниcлaв (ентусиаст)
Публикувано24.04.10 15:24



Интересен феномен - всяка по-разгорещена дискусия в интернет в едим момент стига и до Хитлер :) . А Хитлер не е бил чак толкова лош в сравнение с други... Сталин избил повече от своите. Пък да не говорим за физическите (и още повече интелектуални) поразии и трагедии на религиозните тикви, които от хиляди години върлуват. Използвайте Папата поне веднъж.



Тема Re:нови [re: Maзниcлaв]  
Автор blood2 ()
Публикувано24.04.10 15:36



За папата пират ли имаш предвид?



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано25.04.10 02:19



Ами за него де. Алелуя :))





Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: impulce]  
Автор bananafish ()
Публикувано25.04.10 16:37



Е, натрапчива, натрапчива, ама не колкото на КФС. Там се оляха просто. :-)

Народът в залата наистина се смя неистово на псувните. Не знам защо.

Аз съм на мнение, че филмът щеше да е много хубав, ако не играеха наши актьори. Не знам какво не им е наред, но просто...не се получава. Поне според мен. Особено момичетата /най-вече чистачката/ играеха отчайващо. Готвачът беше единствения свестен персонаж, но това предполагам, защото самия образ си беше типично нашенска карикатура.
Иначе забавен филм, който можеше да е много по-добър.

нека вали


Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa ()
Публикувано25.04.10 23:53



Всички тези Цецовци, Андреи, диджеи не са дори епизодични герои. Общото им екранно време вероятно не надвишава 1 минута, което разбира се не пречи на Андреа да даде 60 интервюта за това как се е снимала във филм и да иде първа на премиерата му. Дори гласът й не е нейния, но тя има опит в плейбека.
"Мисия Лондон" обаче успя да отговори на един въпрос, който отдавна ме мъчи - дали усещането за преиграване, декламиране, не кино, а театър, се дължи до голяма степен на привикналия на английска реч зрител, който не може да припознае родния език като киноезик. сега остава да направят филм с качествен звук, за да се убедя, че и това не е причината българските филми да създават впечатлението, че си в театрален, а не в киносалон. Ани Пападопулу всячески се стараеше да не изглежда като във "Вишнева градина", но не винаги й се получаваше. Изобщо българските актьори може да напуснат театъра, но театърът никога не ги напуска. Приличат на поп-фолк звезди, които пеят I will always love you - колкото и силен, обемен глас да имат, онова гадно чалга вибрато винаги изплува като пяна.
Иначе хубав сценарий, със задължителните за всяка комедия разбъркване на няколко сюжетни линии, които накрая се събират в кулминационната точка, за да стане най-смешно. По случайност чашата ми с кока кола беше с играчка (кво? що пък не?) заека от Алиса, се сетих за филма, та сценария на "мисия лондон" се издигна още една идея нагоре. за мен алиса е единственият филм с една сюжетна линия, който съм гледал или поне който си спомням.
Като цяло дразнещите моменти дойдоха не от филма, а от публиката, която не спираше да се залива от смях при всяко споменаване на "путка" и "да ти еба майката" или при всеки близък кадър на пещерска и загорка.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано26.04.10 00:54



Мда, правим се на сърби. Ама при тях псувните са като "добър ден", докато при нас те все още се произнасят с прикрито чувство за вина и силно концентриран емоционален патос.





Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор sujinko ()
Публикувано26.04.10 01:38



Много точно казано, че българският засега не е киноезик. Гърчещите паузи и диалози с депресирана интонация хич и не му помагат да стане. Не мога да забравя, че гледам актьори. Американските евтинджоси поне звучат по-малко кухо.
Това по принцип. "Мисията" ще я гледам по-нататък, пред Замундата всички са равни.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: bananafish]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано03.05.10 19:03



Аз съм на мнение, че филмът щеше да е много хубав, ако не играеха наши актьори. и аз мисля така, но дори и с наши актьори филма беше добър, вероятно ако бяха само английски актьорите щеше да кърти.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано03.05.10 19:09



дали усещането за преиграване, декламиране, не кино, а театър, се дължи до голяма степен на привикналия на английска реч зрител, който не може да припознае родния език като киноезик.
и аз съм се чудил, но след като гледах (само 10 минути издържах)

се убедих че причината е изцяло в българската школа и режисура. горния филм е изцяло на английски, не знаех че е български докато тласкан от любопитство КОЙ болен мозък го е правил, не проверих в интернет.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: sujinko]  
Автор Glamdring (врагоубиец)
Публикувано08.05.10 16:02



"Много точно казано, че българският засега не е киноезик"

Хм, сега гледам за N-ти път "Тримата от запаса" и нещо не мога да се съглася ..
Баш киноезик си е, само дето сценаристите навремето явно са знаели как да списват на този език ...



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.05.10 19:44



Така е. Сега им е беден речника и все на псувни го избиват.



Внимание.Контактувате с човек с генетика на боклук и отпадък.

Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано09.05.10 13:34



Няма защо да се хабим - американците и киноезик (па може и друг) ще ни дадат, и сценариите ни ще напишат, и филмите ни ще заснемат, а може и децата ни да направят...





Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано09.05.10 15:56



Всичко се купува.



Внимание.Контактувате с човек с генетика на боклук и отпадък.

Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано09.05.10 18:09



Всичко се продава, а дали се купува - не знам. Казват, че не.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано09.05.10 18:59



Всичко не може да се продава, защото никой няма Всичко.



Глупаците купуват Всичкото, а получават поредният боклук.

Внимание.Контактувате с човек с генетика на боклук и отпадък.

Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано09.05.10 19:59



Човек ако иска, може да продаде дори и това, което не му принадлежи - например парцел на Луната, някоя звезда или галактика. Или пък душата си. Но разговорът пак стана прекалено философски.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано09.05.10 23:20



То като няма философия у киното, поне у нета да пишем за нея.



Внимание.Контактувате с човек с генетика на боклук и отпадък.

Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано09.05.10 23:36



Философия в киното има, но вероятно не в онези филми, които гледаш.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: cineman]  
Автор bananafish ()
Публикувано10.05.10 10:08



Що не си размените skype имената или icq-номерата? Всички виждаме, че ви е голям кеф да си комуникирате.



нека вали

Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: bananafish]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано10.05.10 10:59



Да бе!





Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: bananafish]  
Автор blood2 ()
Публикувано10.05.10 11:30



Ние спорим културно, ти мислиш, че се харесваме. Не сме некултурни , че да псуваме.

Внимание.Контактувате с човек с генетика на боклук и отпадък.


Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: zaphod]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa ()
Публикувано11.05.10 22:08



тоя филм ми прилича на някое безумно творение от сорта на "боа срещу питон" или някакви евтини подукции, които излизат със заглавия, подобни на (обикновено също толкова тъпи) "блокбъстъри" (примерно "змии във влака", вместо "змии в самолета").





Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa ()
Публикувано11.05.10 22:17



не става въпрос доколко самият език е способен да изгради сценарий (богатство на думи, изразни средства и конструкции), а как сценариите се възприемат от публиката (главно тая, дето се смее на пръдни и псувни). i`ll be back звучи много по-драматично, терминаторско и куул от "язе жъ съ върна". представи си карамазов по мускули и каменно лице се обръща към камерата и с метален отблясък в лявото око казва "ще се върна". еми не е кул, кво ся. то затова и в "лайфстайл" списанията често използват английски думи, написани в оригинал, та да са по-лайф, още по-стайл и съвсем куул.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: sujinko]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано02.07.10 16:06



Гледах го най-после и аз туй нещо... Непретенциозно, но доста грамотно направен филм, доста смешен и забавен, хванал е пулса на публиката. Обаче хубавите неща май се изчерпват с това. Защото с приближаването на финала гадният вкус в устата ми все повече се засилваше. Кажи-речи всичко българско и родно в него беше осмяно, изгаврено и поругано. Но по-абсурдното е, че на публиката това й хареса. Показателен е фактът, че касовият успех на "Мисия Лондон" е сравним единствено с този на "Бай Ганьо тръгна по Европа" през последните 20 години (защо ли?!). Но докато г-н Балкански все пак буди някакви положителни симпатии, образът на българина в "Мисия..."-та май нямаше нито една положителна черта. Чудя се: какво ли биха видели в него чуждестранните зрители? Защото мен ме е срам от такава характеристика на нашия народ - колкото и недодялан да е той! След края на филма дълго се питах: дали някой не плаща на нашите "творци" да ни представят именно по този начин? Не знам за вас, но на мен ми е обидно... Навремето румънците също бяха направили серия от филми (май около 50) за селските влашки номера на пейзана бай Марин, но той също беше симпатяга...

Накрая - още едно необяснимо нещо: от кажи-речи половината реплики на българските актьори не се разбираше нищо, докато тези на английските направо звънтяха. Още по-странно: когато българите се мъчеха да говорят по английски, също им се разбираше, а на български те говореха бързо, мърляво
и без изразителна дикция, та поради това думите им се сливаха и "качваха" една върху друга. Честно, зрителите в салона се питахме един друг дали някой е разбрал какво говорят нашите "хубавци". А Георги Стайков пък беше върхът - на него май му разбрах само едно изречение - и то беше някаква псувня... Тъй че не е проблемът в звука на нашите филми - ако се говори ясно и отчетливо, дори да е с качеството на телефон, пак можеш да разбереш думите. Иначе и с 20-канално Долби да е озвучено киното, пак толкова ще му се разбира.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: cineman]  
Автор drumm ()
Публикувано02.07.10 22:51



и аз го гледах съвсем скоро най-после. Честно казано ми хареса, защото беше направен много професионално и най-важното - нито за момент не ми доскуча.
Залата беше пълна, което е супер успех като се има предвид, че филма върви вече 3-ти месец.
Разбира се това не е някакъв арт филм, който ще върви по фестивали, а филм за народа. Дано да има повече такива филми ... и от двата вида

Иначе и мен ме подразни това, което и теб. Постоянно се изтъкваше байганьовщината. Сигурно хората си мислят, че нещата в нашите посолства са наистина толкова зле и че в тях работят някакви пълни селяни. Може да сме зле (всъщност според мен не сме зле, смятайте ме за луд, но според мен дипломатите и политиците ни са достатъчно представителни), ама защо винаги трябва самите ние да се представяме като някакви издънки, а не обратното.
Например скоро гледах един английски филм с подобна тематика. Филмът беше политическа сатира. Казва се "In the Loop" . Там хуморът беше в съвсем друга насока.

Та моментът, който ме издразни супер много е моментът в който единият тип казва:
-От всичко най-много мразя българите
И Любо Нейков за мой ужас отговори:
-Аз също ги мразя

Това развали хубавия посредствен филм според мен. Просто не можах да разбера защо беше това? Никак не се връзваше с героя на Любо Нейков.
Имаше и други моменти на които съм клатил глава неодобряващо.
И ако наистина НЯКОИ българи в чужбина не са задружни и се мразят, защото това трябва да се изпъква, след като е супер срамен факт?
Аз проблеми със звука нямах, може да е бил някакъв дефект в твоята зала

Редактирано от drumm на 02.07.10 22:55.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: drumm]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано03.07.10 02:14



Това, че в българските посолства или в НЯКОЕ българско посолство има такива работи, го знаем. За съжаление, гледайки този филм, чужденците, на които авторите са го продали или тепърва ще го продадат, ще асоциират посолството с цялата българска територия... Така, както след филма за бай Марин всички румънци "проядоха" праз, така и за чуждестранния зрител всички българи ще заразмахват бутафорни мечове и ще колят патки...
Абе... комплексарска работа.
А киното наистина беше зле, обаче всички реплики на английски се разбираха... мааму!



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: cineman]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано04.07.10 12:34



Мдааа... Не е лесно да си вицешампион.
Поне "Мисия Лондон" разби един дълго насаждан мит - че българите не искат да гледат български филми. Не знам кой и защо го насаждаше това, но стана ясно, че нашенецът просто не иска да гледа лоши и скучни родни филми без ясна идея и адресат. Не че "Мисия..."-та е велик шедьовър, но той неимоверно вдигна летвата. Отсега нататък българските кинаджии ще трябва да обясняват защо техните филми не са изкарали два милиона и половина приход.
Да, възможно е печалбите да се усладят на авторите и да се отприщи една вълна от филмова чалга, която да бъде яхната от нашата мафия (не филмовата, а истинската). Е, тогава ще трябва да чакаме появата на родния Копола, защото залогът ще бъде голям.
Всъщност, като стана ясно какъв е интересът към нови български комедии, представяте ли си какъв комедиен потенциал се крие в бъдещите истории за мутри, фолкпевици и политици? Никой досега не е поглеждал нещата от тази страна. Но дали някои "фактори" ще го позволят?!



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: cineman]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано05.07.10 14:38



мен не ме е срам - това че по една или друга причина едни сме родени в бг, не значи че трябва да се чувстваме отговорни за глупостите на други, също родени в бг. винаги ми е било чудно тва нещо наречено патриотизъм. да седя аз и да се ГОРДЕЯ с некви баири, реки, и неща станали преди два века, само щото са станали тук в българия а не в занзибар. и да чувствам някаква ЗАДРУЖНОСТ с абсолютни пейзани само защото СИТЕ СМЕ БЪЛГАРЕ. щом няма положителни черти, явно няма - не виждам защо трябва да има драми относно това. човек всеки ден се сблъсква със същите тарикати като от филма, какво са виновни хората там че са показали нещата така както са ..



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: LordVader]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано05.07.10 15:10



И не сме отговорни, и сме. Понеже на повечето хора тук не им пука, затова тарикатите си правят каквото щат. То бива толерантност, ама пък чак толкова... Едно - че такива хора ни излагат, и друго - че във филма те се превръщат в събирателен образ на ВСИЧКИ българи - волно или неволно. В този филм нямаше един нормален българин бе! Ние тая работа я разбираме, ама това нещо няма да го гледат само българи. Почувствах се гадно да ме асоциират само с тарикати, далавераджии, простаци, комплексари и измекяри...



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: .Linda.]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано05.07.10 17:42



Ооо, да, права си - посланикът беше пич. Ама се загуби някак покрай останалите... Ей, как го забравих тоя хубав човек!
Ти имаш опит с посолства и посланици, така че ти вярвам на впечатленията.

Обаче кажи ми честно, тоя филм не беше ли някакъв български вариант на "Борат"?



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано30.12.20 13:45



Bulgarian umbrella - в Уикипедия няма линк към други езици, това си е феномен отвсякъде. Говоря на себе си.
we have other key



Колкото и да мразят разузнавателните служби, аз съм на тяхна страна.

За да не съм ОФ - случката с чадъра е нечия Мисия Лондон.
Песимист за оптимистите.
we have other key


Колкото и да мразят разузнавателните служби, аз съм на тяхна страна.


Редактирано от funy77 на 30.12.20 13:47.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: sujinko]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано02.01.21 17:52







Тема Мисия Лондон..нови [re: Secret_boy]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 14:59



като за сефте - копие от клуб кино на клубарка с маниакална привързаност към паметната дата 10 арил - е, не е 2010 година, но това е по подразбиране.
цифроманията илюминатска не прощава.



ограмотете се по повод ГРУ

Спецназ ГРУ. Волкодавы. @История

а пък това е новата ми страница в профила.


подпис:






Тема Re:МисияЛондоннови [re: blood2]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 15:31



като за сефте - копие от клуб кино на клубарка с маниакална привързаност към паметната дата 10 арил - е, не е 2010 година, но това е по подразбиране.
цифроманията илюминатска не прощава.



ограмотете се по повод ГРУ

Спецназ ГРУ. Волкодавы. @История

а пък това е новата ми страница в профила.


подпис:






Тема Re: . . . .нови [re: пип]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 15:31



като за сефте - копие от клуб кино на клубарка с маниакална привързаност към паметната дата 10 арил - е, не е 2010 година, но това е по подразбиране.
цифроманията илюминатска не прощава.



ограмотете се по повод ГРУ

Спецназ ГРУ. Волкодавы. @История

а пък това е новата ми страница в профила.


подпис:






Тема Мисия Лондон" ?нови [re: blood2]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано20.01.21 08:30



подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.

Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от вак с вашите тъпи морални ценности.
У лево!

Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте написах видеата.
МАСЛИНКИ БЪРЗО ИЛИ ХАПОВЕ.. not for me.
Allah is very angry.
Той ме опази да не полудея когато гледах Червената линия - филма за Сирия.
Споделям много лично преживяване.

Видеотеката ИДИЛи4на.


Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.
Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от вак с вашите тъпи морални ценности.
У лево!
Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте ведеата.

Видеотеката идилична.
Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.