Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:32 19.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 (Гроб съм)
Публикувано21.04.10 15:36



То нищо не му е на филма ама егати и рекламите за милиарди му удариха.





Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано21.04.10 15:54



Е, и взеха ли милиардите?





Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 (Гроб съм)
Публикувано21.04.10 16:07



Взеха---.

Ама като им се връзват на номерата.



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор Aмиpлин (път)
Публикувано22.04.10 08:55



Умопомрачителна дискусия! Супер поучителна и определено е по темата.

нека вали


Тема Re: Филмътнови [re: Aмиpлин]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 10:26



"за първи път вестници и телевизии лудват по снимането на български филм !"

Умопомрачителна реклама.

Писна ми от такива.За пръв път ---, абе кви са теа глупости.Ние не ядем доматите с колците.

А за книги се пита другаде, не в клуб кино.



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор bananafish ()
Публикувано22.04.10 13:24



Е и? Аз не-умопомрачителни реклами до сега не съм гледала. Явно нямаш намерение ни книгата да четеш, ни филма да гледаш. Пък да плюеш по нещо дето дори не си го гледал е леко нелепо. А книгите баш си имат място в клуб кино, защото доста филми от там тръгват. Ето, аз съм скептично настроена към българското кино, но заради книгата, която ми допадна, този път смятам да отида и да гледам филма. Ти си продължавай да обясняваш от какво ти е писнало. То лошо няма. Полза също, но това е отделен въпрос.

нека вали


Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано22.04.10 14:16



Ти, братле, като си толкова ербап, направи един гениален филм, който да не се рекламира никъде и да не изкарва нищо; никой да не го гледа, ама всички да твърдят, че е много хубав. Или пък го пусни безплатно в нета - така той най-честно ще си намери своите зрители, без да им влияят рекламата и цените на билетите.



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 14:26



Няма гениални филми.Има гениална действителност.Филмите са бледо отражение на действителността и авторски фантазии.


Не ни вкарвай живота в поредният филм.

Обичам филмите с цел създаващи положителни емоции и да се замислиш върху тях.Стига ми 1-2 да гледам такива на година.И ще си свалям аз, които си искам от торентите.
А иначе от одавна по телевизиите не съм забелязвал любовен филм.Само сексуално-кръчмарски истории.


Редактирано от blood2 на 22.04.10 14:28.



Тема Re: Филмътнови [re: bananafish]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.04.10 14:34



Книги не чета-съжалявам.За какво да чета книга, като само аз си изживявам емоцията като я чета?

Филма е ясно, че ще се проследи по поредната кабеларка като го пуснат.
На мен не ми пука за българското кино.Просто като включа телевизора и от първите 5-10 минути разбирам дали ме впечатлява филма или не.Ето напримерно филма за Дан Колов ми хареса.Обаче не бих проследил филма за Хемингуей.Не благодаря, поредната сексуална простотия.



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано22.04.10 16:22



Е, сега осра терена. Сваляй си к'вото искаш, ама не си налагай мнението за нещо, дето нито си го чел, нито видял. Остави хората да си харесват, каквото искат. Пък някой ден, ако имаш някакви лични впечатления и аргументи - заповядай пак. Няма нужда за пореден път да ни доказваш колко лошо е българското кино - това е обсъждано многократно тук. Но нека поне да му дадем шанс да дръпне напред - защото фактите от последните 1-2 години дават надежда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.