Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 20.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Филмътнови [re: Diavolo]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.04.10 10:05



Аз пиша фактите.Въобще не ме е еня за другите.

Те печелят пари от филма и слава, не аз.Но това да казваш, че някакъв филм е нещо повече от поредната форма на изкуство е глупост.Всичко е фалш и илюзия в киното.Неонови светлини, под които се печелят милиарди.

Щом си говориш с даден човек на език различен от този на останалите, значи го обичаш.

Редактирано от blood2 на 21.04.10 10:06.



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано21.04.10 11:34



Неонови и... ксенонови.


А какво повече трябва да е един филм от... "поредната форма на изкуство"? Повечето не са даже и това.



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано21.04.10 12:03



След като най-после в България се появи нормална, гледаема комедия, значи вече има надежда за оправия. Че аман вече от Дюлгеровци и Дочободжаковци с измъчени претенции за "високо изкуство". Време е наистина да се спре кранчето на държавната хранилка за българската киномафия. Доверие - всекиму, вересия - никому!



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.04.10 12:26



Тогава защо е нужно толкова да прехваляте някой филм?Просто пишете какво ви харесва в него.Какви чувства ви навява.
Какви са тези суперлативи?Кой ви плаща , че да рекламирате този филм?



Щом си говориш с даден човек на език различен от този на останалите, значи го обичаш.

Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано21.04.10 13:16



Анджък, я! Аз, ако взема да рекламирам някой филм, първо искам да ме пуснат да го гледам безплатно!



Тема Re: "Мисия Лондон" ??нови [re: Glamdring]  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано21.04.10 13:17



Снощи гледах филма. Наистина страхотен напредък в българското кино. Без да си кривя душата, ще кажа, че ми хареса и то много. Препоръчвам го на всички. За пръв път не ме дразни актьорската игра и няма дълбокосмислени паузи в диалозите или пък натъртващи посткомунистически слогани и лозунги. От позицията ми на човек работещ професионално в тази област бих направил забележка единствено за звука. Както съм казвал и друг път "Винаги можеш да познаеш един български филм по звука". Никога не е плътен, чист и т.н. Глух, на моменти не се разбират отделни реплики и пр. Не е нормално в 21 век с технологиите, които съществуват да бъде така, но нищо. Това разбира се на фона на всичко останало бледнее. Браво и поздравления за екипа!



Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 (Гроб съм)
Публикувано21.04.10 14:27



Е, пуснаха ли те?



Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано21.04.10 14:44



От време на време.





Тема Re: Филмътнови [re: cineman]  
Автор blood2 (Гроб съм)
Публикувано21.04.10 14:54



Е, ти затова толкова високопарно говориш.То преди викахте така и за Аватар за да привлечете тълпите.





Тема Re: Филмътнови [re: blood2]  
Автор cineman (In kino veritas)
Публикувано21.04.10 15:34



Аз отдавна нищо не съм говорил на тълпите. Заслугите ми са стари. Сега само рекетирам кинаджиите.

Чрез нахалство - към прогрес.
Пък и какво му беше на "Аватар"-а? Приятно филмче за хора без големи очаквания.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.