Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 18.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Тема Български ТВ сериалинови  
Автор CeLeBrltY (непознат )
Публикувано25.02.09 18:03



Мислите ли, че тъй като филмите струват по-скъпо, а и българският пазар е по-малък няма да е никак глупаво да се заложи повече на ТВ сериалите и ситкомите? Но нямам предвид тип сапунка, а по-скоро нещо като Далас или ситком като Женени с деца. Напоследък има доста добри отзиви за българските сериали. Къде е батко? е по-харесвано от самото Шоу на Слави, а Забранена любов също има висок рейтинг, въпреки обвиненията в рецитиране. Какво ще кажете? Аз мисля, че ТВ сериалите имат много предимства - по-лесно заснемане, по-подходящи за малък пазар като нашия и от там възможност за по-голяма възвръщаемост на инвестицията и по-малко рискове. Подочух, че това лято ще започнат снимките на българския вариант на "Женени с деца". Аз мисля да отида на кастинга.

Редактирано от CeLeBrltY на 25.02.09 18:28.



Тема Re: Български ТВ сериалинови [re: CeLeBrltY]  
Автор Пaньo Дoнeв (пират)
Публикувано25.02.09 18:07



а Забранена любов също има висок рейтинг, въпреки обвиненията в рецитиране

За първи път чувам за тези обвинения. Аз досега мислех, че всички там са просто идиоти, а те били рецитирали. Е това обяснява много. Този сериал е толкова изкуствен и театрален (в лошия смисъл на думата), че чак ми се струва проява на лош вкус да го коментирам, та камо ли да го гледам. Но явно си има своята аудитория.



Тема Re: Български ТВ сериалинови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор CeLeBrltY (непознат )
Публикувано25.02.09 18:28



Ами толкова по-зле за прехваленото НАТФИЗ.
Аз се снимам по реклами от време на време и според много хора играя по-добре от голяма част от младите "таланти" на НАТФИЗ. Но... дипломата не прави таланта.



Тема Re: Български ТВ сериалинови [re: CeLeBrltY]  
Автор cineman (видеографоман)
Публикувано26.02.09 12:56



А твоята диплома к`ва е?

----------
Дълга лента - голям филм!


Тема Re: Български ТВ сериалинови [re: CeLeBrltY]  
Автор Юr (нажежен)
Публикувано26.02.09 15:08



НАТФИЗ няма нищо общо с този сериал. Мисля, че НОВА ТВ са си продуценти и като такива, те диктуват правилата.

Per aspera ad astra!


Тема Re: Български ТВ сериали [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано27.02.09 23:04



Ох, аман от такива като теб!
Я ми кажи гледал ли си една серия поне, че въобще да даваш подобни оценки!? И не обиждай актьорите





Тема Re: Български ТВ сериалинови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор CeLeBrltY (непознат )
Публикувано28.02.09 02:29



Рецитират и то не всички, а само някои. Например манекенката.
Но май и тя вече не рецитира.
Просто се надявам да ме вземат за някоя епизодична роля там.



Тема Re: Български ТВ сериалинови [re: CeLeBrltY]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано28.02.09 09:17



Някой харесва "Къде е батко"????!!!!
Е, това наистина е новина!




I believe


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.