Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 27.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Да сънуваш филм  
Автор CeLeBrltY (непознат )
Публикувано25.02.09 22:58



Случвало ли ви се е на сън да сънувате, че гледате измислени филми?
Е на мен ми се случи преди 1-2 часа, когато бях легнал за малко.
Сънувах филм с интересното заглавие "Лампата, часовникът и още нещо".
Търсих филма в Интернет, но не дава такова заглавие. Има ли такъв български филм или е плод на въображението ми? А вие имали ли сте подобни сънища с филми, които не съществуват?



Тема Re: Да сънуваш филмнови [re: CeLeBrltY]  
Автор kpилe ()
Публикувано26.02.09 00:03



да не е било "Лъвът, Вещицата и Гардероба"?





Тема Re: Да сънуваш филмнови [re: CeLeBrltY]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано26.02.09 08:43



Аз съм сънувала, но филма си го има

Може би наистина си повлиян от "Нарния"?


I believe

Тема Re: Да сънуваш филмнови [re: CeLeBrltY]  
Автор .Linda. (Loring)
Публикувано26.02.09 09:11



Оо, аз постоянно сънувам филми, само че моите са R18





Тема Re: Да сънуваш филмнови [re: .Linda.]  
Автор cineman (видеографоман)
Публикувано26.02.09 12:58



Затова ли ти е такова аватарчето? Нали така се казваше картинката?

----------
Дълга лента - голям филм!


Тема Re: Да сънуваш филмнови [re: CeLeBrltY]  
Автор cineman (видеографоман)
Публикувано26.02.09 13:00



Фелини първо си е сънувал филмите.



Двама си говорили. Единият попитал: "Ти сънуваш ли?"
Другият отговорил: "Абе, остави се, само едни глупости дават!"


----------
Дълга лента - голям филм!

Тема Напоследък не.нови [re: CeLeBrltY]  
Автор Arachnoid (bantha poo-doo)
Публикувано26.02.09 13:22



Обичайните игри на подсъзнателното по време на сън едно време включваха напрежение, много кръв, насилствена смърт - моята, най-вече, след която продължавам съня си като страничен наблюдател. Най-яркият ми спомен е за кратък сън, в който обърната с гръб към "камерата" фигура в дебела мушама разстила кървави човешки кожи на каменен плот в слабо огрявана от пламъците на две-три факли мрачна средновековна тъмница. Образът не беше на цял екран. Саундтракът - някаква натрапчива и потискаща готическа мелодия. Кожите още по време на съня оприличих на прекалено големи палачинки с ягодово сладко.



Тема Re: Напоследък не.нови [re: Arachnoid]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано26.02.09 13:24



Човече, трябва да спреш хорър филмите и готик метъла!





Тема Там е работата -нови [re: Jedi]  
Автор Arachnoid (bantha poo-doo)
Публикувано26.02.09 13:31



готик метъл тогава не бях слушал още, хорър филмите също бяха пренебрежим брой в сравнение с това, което се изгледа впоследствие

. Ако трябва да се екстраполира според тази градация на влиянията вече би следвало да съм преминал от сън към реалност.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Arachnoid на 26.02.09 13:32.</EM></FONT></P>

Редактирано от Arachnoid на 26.02.09 13:33.



Тема Елиън...нови [re: Arachnoid]  
Автор Kyle Katarn (freelancer)
Публикувано28.02.09 11:39



Откакто гледах филма от твоя аватар сънувам някаква многосерийна хорор-история с Пришълци на камари (интерено никога не сънувам царицата, само малките лицеприлепвачи и войниците) и аз в центъра на действието (досега не съм умирал). Това продължава над 20 години вече, сигурно съм го сънувал поне няколко десетки пъти. Смахната работа! Отначало се плашех и будех плувнал в пот, сега вече не.

Безпорния хит беше случая когато съм заспал с дясната си ръка върху челото, пръстите разперени върху лицето ми. Можете да си представите вече какво става - сънувам пришълци и се събуждам с нещо чуждо на лицето (ръката ми беше изтръпнала до рамото). Съжалявам че нямаше камера да ме снима, щях да пожъна успехи в Ютуб - изправяйки се в леглото с невероятна скорост хващам чуждия предмет с лявата ръка и го хвърлям срещу прозореца с зверска сила - предметът полита, с плясък се връща в лицето ми и чак в този момент осъзнавам че това е ръката ми. Класика! Добре че бях млад, размина ми се инфаркта...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.