Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 27.09.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Наистина ХУБАВ филм напоследък?нови [re: hendy]  
Автор Alegra (с много цветя)
Публикувано04.06.09 23:49



Току що, и не е за деца! Имаше две хлапета, които бяха с ужасени физиономии накрая вкопчени в майка си

Иначе филмчето е много хубаво. Има доста психарски елементи, а като сцени е просто жестоко. Но лично според мен, можеха малко повече да развият историята. Някак ми изглеждаше претупано. Гледах го на 3Д и да си призная, очилата май само ми пречиха. Нещо не ме грабна, по-добре да го бях гледала без тази екстра. Имаше един момент в началото, който беше ефектен на 3Дто, но от там нататък, просто никакъв смисъл, според мен. Иначе го гледайте, филмчето е анимация не толкова за деца



Тема Re: Наистина ХУБАВ филм напоследък?нови [re: cineman]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано07.06.09 23:18



Ахахааа, Кунг-фу Панда ходих с кеф да го гледам 3 пъти с дъщерите, въпреки, че могат и сами да стоят в кино-салона. Тотално ме накефи!





Тема Re: Наистина ХУБАВ филм напоследък?нови [re: Alegra]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано07.06.09 23:25



Съгласна по всички забележки.
Баси, как можаха да го измислят това в копчетата вместо очи! И като си помисля, че бях на косъм да пусна моите госпожици сами да го гледат...


Абе ти да не си видяла моите хлапета вкопчени в мен



Тема Re: Наистина ХУБАВ филм напоследък?нови [re: hendy]  
Автор mim. (огнено)
Публикувано17.06.09 14:17



даа, филмчето наистина е "хващащо" и наистина не е за деца
въпреки, че аз ако бях дете, щях да се изкефя 100% и с да си изтърпя с кеф после всички кошмари
препоръчва се горещо на всички "непорастнали"

имаше 1 малък момент на "съшиване с бели конци" на историята, но се преглъща, а скоро ще го гледам пак, може и аз нещо да пропускам

Sheep go to Heaven! Gods go to Hell!



Тема Re: Наистина ХУБАВ филм напоследък?нови [re: mim.]  
Автор blood2 (Слуга на Злото)
Публикувано21.06.09 19:26



Азиатското кино е номер едно за мен.Който иска филм за чувствата а не екшън да ми пише.

Изгледах поне десетина и мога да кажа че те са най-добрите на света.



Почитам единствено Злото.То е моят свят и моята съдба.

Тема Re: Наистина ХУБАВ филм напоследък?нови [re: blood2]  
Автор houseofleaves (непознат )
Публикувано22.06.09 17:46



Препоръчай азиатски филми. Преди време гледах Git който ми хареса. След това се запалих и изгледах доста азиатски филми. Та ако можеш да споделиш...



Тема Re: Наистина ХУБАВ филм напоследък?нови [re: houseofleaves]  
Автор blood2 (Слуга на Злото)
Публикувано24.06.09 16:34



Любовен



Филм на ужасите


И двата филма са супер.

Ако изгледаш и двата филма(да не се стряскаш прекалено много от ужасите) ще изпиташ много чувства,любовта,болката,вълнението,тъгата,страха,безнадеждността,жестокостта,
злото,унижението.
Надявам се след като изгледаш и двата филма да разбереш че освен парите ,и чувствата имат значение в този свят.



Почитам единствено Злото.То е моят свят и моята съдба.

Редактирано от blood2 на 24.06.09 16:40.



Тема Re: Наистина ХУБАВ филм напоследък?нови [re: blood2]  
Автор Alegra (с много цветя)
Публикувано28.06.09 22:53



Ехе, ако става дума за азиатски филмчета (предимно корейски) и аз напоследък изгледах бая такива и съм очарована! Просто прекрасни филмчета и сериалчета имат! Препоръчвам:
Филми- A moment to remember, A Millionaire's First Love, A Frozen Flower, Virgin snow, The king and the clown, има ги в замунда и бгшер. В списъка ми е и Valley of Flowers, Hwang Jin Yi.
Сериали- за момента съм изгледала Hong Gil Dong и Boys before flowers, и двата са страхотни, има ги в замунда. В списъка са ми- Mars, Time Between Dog and Wolf, The Snow Queen, Over the Rainbow, Goong.

Няма да съжалявате, ако подхванете някое от тези, жестоки са корейците. Просто страхотно се справят с преплитане на драма, романтика и комедия. Харесвайте нещо и се насладете!



Тема Re: Наистина ХУБАВ филм напоследък?нови [re: Alegra]  
Автор милeйди (Gaara фенка)
Публикувано28.06.09 23:41



гледай----- devil beside you-------



кат си на азиатска вълна- таа драма е тайванска.

а също така от японското кино,правен по манга и аниме и много жесток криминално-фантастичен малко филм -----death note-------

LOVE YOURSELF

Тема Re: Наистина ХУБАВ филм напоследък?нови [re: милeйди]  
Автор Mapиo B. Дparaнoв (Съкровище)
Публикувано29.06.09 19:47



Много се зарибих по Dеатh Note. За съжаление изгледах първите десетина серии на сериала по AXN, а наскоро там даваха и продължението на игралната версия.
ННадявам се да извъртят и първата пак, че да я хвана. И сериалчето ми се гледа цялото, дано се сетят за един маратно.

ris.f.h - 21.12.2000-09.04.2007 R.I.P.
Raul Endymion - ????-09.04.2007 R.I.P.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.