Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 25.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема дикаприо докага ще го ръгат...нови  
Автор maa916 (новак)
Публикувано30.11.08 11:36



в роли не гангстер,ченге или таен агент под прикиритие
всеки път като го видя да гледа лошо с муста4ки и ме напъва отвътре да акам
....от смях

например в титаник и хвани ме ако можеш много му подхождаха ролите
време е да върнат голямото коте където му е мястото щото му се губи таланта ина4е



Тема Re: дикаприо докага ще го ръгат...нови [re: maa916]  
Автор lila_va ()
Публикувано30.11.08 11:43



Аз никак не го харесвам в ролята на любовник.



Тема Re: дикаприо докага ще го ръгат...нови [re: maa916]  
Автор Takeshi (член)
Публикувано30.11.08 16:10



Навремето Скорзесе снимаше хамелеони като Харви Кайтел, Де Ниро ... сега се накъсва да снима с типажния, характерен и банален Ди Каприо. Те и филмите му напоследък нямат нищо общо с хубаво кино.

Вярно че, Лео-нсия не мога да я дишам, обаче и непредубеден човек трудно би възприел този тип, като сериозен актьор. Зорлем го правят такъв и нте мога да вдяна защо?! Изглежда адски нелепо, не само с мустаци...



Тема Re: дикаприо докага ще го ръгат...нови [re: Takeshi]  
Автор thyn (master)
Публикувано01.12.08 02:42



Нямам против Лео и играта му, но някой трябва да направи нещо по въпроса с тези бради... Така ми развали и Blood Diamond-a

Well i`m no Picasso but do you like it ?


Тема Re: дикаприо докага ще го ръгат...нови [re: Takeshi]  
Автор NlKlTA (dreamer)
Публикувано07.12.08 16:10



Хм, за мен въплъщението на хамелеони са Кей Бланшет и Леонардо ДиКаприо. Де Ниро винаги ми е изглеждал еднакъв навсякъде. Тhe Aviator, Catch me if you can, The Beach, The Man in the iron mask, Romeo + juliet, Total Eclipse... няма абсолютно нищо типажно в тези роли. Уникално еклектични бих казала... и той се справя прекрасно с всяка една от тях. С едно нещо съм съгласна обаче. И аз обвинявам Скорсезе, че е натикал Лео в някаква щампа, от която с удоволствие ще го гледам как излиза, завръщайки се към по-малки но по-качествени роли :)

N.




Тема Re: дикаприо докага ще го ръгат...нови [re: NlKlTA]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано07.12.08 16:45



Скорсезе има навика да се привързва към даден актьор(вж. Де Ниро). И при Спилбърг го има същият момент, но на него явно по-бързо му минава :) А това с връщането към по-малките роли не съм съгласен, щото в момента добива безценен опит от "големите" роли. Казвал съм го и преди: има актьорски качества момчето, но още не е настъпил моментът да избият на повърхността с всичкия потенциал. Засега само се усеща повърхностно. Нека го оплюват, един ден пак ще си говорим. Той Скорсезе хич не е сляп.

П.П. Welcome back!

Каза Вейдър и се сля с тълпата...


Тема Re: дикаприо докага ще го ръгат...нови [re: Jedi]  
Автор NlKlTA (dreamer)
Публикувано07.12.08 17:00



хехехе, още не смяташ, че е развил потенциала си "момчето"?! :) Какво още трябва да изиграе? :)
Абе аз имам противоположното съмнение, защото според мен ако го гледаш в Плажът примерно е много по-интуитивен, свеж и непринудед... докато в големите скорсезки като че ли нещо ограничен ми се струва... Искам да видя raw emotion unleashed, така както го правеше когато наистина си беше момче :)

П.П. Мерси :)

N.




Тема Re: дикаприо докага ще го ръгат...нови [re: maa916]  
Автор anna_22 (непознат )
Публикувано09.12.08 11:45



хъмм, я се сетете "Защо тъгува Гилбърт Грейп" - играе си момчето, та тръпки те попиват тогава - то и филма си беше доста добър



Тема Re: дикаприо докага ще го ръгат...нови [re: NlKlTA]  
Автор PhilipMarlowe (член)
Публикувано09.12.08 12:55



Преди една седмица гледах "The Basketball Diaries" ... същите пози, същите мимики, същия поглед, походка, писукане ... може и защото фасадата му откъм муцуна да не се подава на промяна.
Примерно Брус Уилис може да играе луд, супергерой и нелепо мъжленце ... Леонсо и като дебил и като милионер му знам всяка негова следваща мимика, изражение и отиграване... не е интересен като актьор, не ми грабва вниманието- не бих гледал филм заради него ... а се сещам за една дузина актьори заради които бих го направил, без значение в какво ще участват ...



Тема Re: дикаприо докага ще го ръгат...нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор NlKlTA (dreamer)
Публикувано09.12.08 13:30



Това, което е характерно за Лео е че той използва доста голям диапазон от изражения в повечето си роли, което рано или късно ще доведе до това ти да ги познаваш всичките. В крайна сметка и ти и аз имаме толкоз на брой изражения и туй то. При Брусчо се забелязва ефекта на една физиономия на роля, което създава илюзията за по-разнообразна игра. Аз пък да ти кажа Джак Никълсън навсякъде винаги ми е изглеждал абсолютно еднакъв... Тук е и момента да кажа, че въпреки че и тримата имат абсолютно различен начин на игра и тримата са много добри актьори.
А що се отнася до това за кой актьор ще гледаш филм, въпрос на вкус и на това какви филми като цяло избира актьора.



N.





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.