Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 11.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Няма място за старите кучетанови [re: beaт]  
АвторOckapчo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 18:27



Това "смотан" не ме предразполага към разговор. Не оспорвам това за героите. Даже казах, че ми хареса. Просто филмът е претенциозен и кофтито е, че му личи. Не обичам да ми пъхат в устата златна лъжица. Нека да ми я оставят подредена чинно отляво, пък аз сам ще се обслужа.

И тези крясъци "Искаме Оскар, искаме Оскар" дето ги чувах през цялото време, докато гледах филма...



Тема Re: Няма място за старите кучетанови [re: .]  
АвторT-Rex (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 12:08



Аз наистина взех че изгледах пак Фарго, но не за да броя трупове и гилзи, а да го сравня с гореспоменатия... Какво да кажа, просто ми се затвърди мнението че Фарго го превъзхожда във всяко едно отношение!! ..е, вярно че и във Фарго братята прекаляват на някои места с жокерите си (например това с акордеона и постера на Лундегард младши!), но им е простено. Между другото, интересно е че и в двата филма се появява някой за 5 мин екранно време, без да има значение за сюжетната линия или изграждането на характерите (Карсън Уелс респ. Майк Янагита). Тоя похват не можах да го разкодирам, признавам си - сигурно само те си знаят какво точно имат предвид...





Тема cheap airfareнови [re: Jedi]  
Авторkhapald (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 14:27



Please, send your abuse here!!! send.your.abuse.here@gmail.com



Тема cheap international airfare ticketнови [re: Jedi]  
Авторgytsdfe (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 14:55



Please, send your abuse here!!! send.your.abuse.here@gmail.com



Тема cheap airfares usaнови [re: Jedi]  
Авторkcglkcx (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 14:55



Please, send your abuse here!!! send.your.abuse.here@gmail.com



Тема da te eba poederasaнови [re: Jedi]  
Авторda te eba (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 16:50



da te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasada te eba poederasa



Тема da go eba tozi pederasнови [re: :)]  
Авторda go eba pederasa (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 16:51



da go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederasda go eba tozi pederas




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.