Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 16.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема кога идва 'суини тод'?нови  
Автор chilko (x-filez)
Публикувано13.01.08 19:01



май въпроса е насочен към прооптики



:::the truth is out there:.:

Тема Re: кога идва 'суини тод'?нови [re: chilko]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 19:27



не е ясно, но пък може да гледаш това:

REVOLVER ПРЕМИЕРА:
07.12.2009г.

http://www.prooptiki.bg/ProOptiki/m/index.do?movieKey=1443-96#





Тема Re: кога идва 'суини тод'?нови [re: .]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано13.01.08 21:11



не насочвай грешно човека

филмът е на Wаrner, респективно на Александра. и аз съм му се наточил

а инфото за Револвер е грешка, не се знае кога и дали изобщо ще го пускаме на кино.



Тема Re: кога идва 'суини тод'?нови [re: chilko]  
Автор W1 (минаващ)
Публикувано14.01.08 09:54



Ами май когато си го изтеглиш, хи-хи.

А аз добавям кога ще видим всички номинирани филми и въпросът ми е към всички разпространители?



Тема Re: кога идва 'суини тод'?нови [re: W1]  
АвторSweeney Todd (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 10:32



Специално това заглавие не бих казал че е удачно да си го дръпнеш от интернет, за голям екран си е. Филмът е много интересен и напълно си заслужава вече спечелените 2 Златни глобуса. Комбинацията от хорър и мюзикъл според мене ще бъде доста странна за повечето редови зрители, което се доказа и с ниските приходи в САЩ. Хубаво е все пак че покрай невероятният успех на Карибски пирати студията ( макар и комбинирайки се по 2, за да не рискуват много ) гласуват доверие на Джони Деп да направи поредната си уникална роля - за съжаление пак ще си остане само с номинация за Оскар ( ако я получи разбира се ), тъй като по всичко излгежда, че Даниел Дей Луис е сигурният победител тази година.
Иначе Суини Тод излиза на 8 февруари в България.



Тема Re: кога идва 'суини тод'?нови [re: Sweeney Todd]  
Автор W1 (минаващ)
Публикувано14.01.08 11:32



Ами сигурно е така, разбира се. По-скоро си насочих въпроса /или си мислех/ дали ще го пуснат въобще на голям екран, щото.......

абе не можем да чакаме тези филми сто години /ако въобще/ да стигнат до нас. Аз въобще не предпочитам да ги гледам на малък екран, ама си се чудя дали за някои няма да се наложи, това имах предвид.....



Тема Re: кога идва 'суини тод'?нови [re: chilko]  
Авторbreak (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 12:09



8 февруари



Тема Re: кога идва 'суини тод'?нови [re: break]  
Автор chilko (x-filez)
Публикувано14.01.08 12:14



благодаря

:::the truth is out there:.:


Тема Re: кога идва 'суини тод'? [re: W1]  
АвторSweeney Todd (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 12:59



Съгласен съм, че понякога се чака прекалено дълго за дадени заглавия. Наистина има и вариант такива заглавия, които е ясно че няма да донесат особени приходи, въобще да не се пускат на кино.

Все пак Изкупление вече е по кината, Суини Тод, No Country и There will be blood ще излязат в рамките на следващите месец - два.



Тема Re: кога идва 'суини тод'?нови [re: W1]  
Автор Jedi (-<O>-)
Публикувано14.01.08 13:06



Те не знаят кои са номинирани, ти питаш кога ще ги видим. Недей ги натирва с такива непосилни задачи;)

Каза Вейдър и се сля с тълпата...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.