Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 10.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: "3:10 to Yuma"нови [re: Xeнтa-пeнтa]  
Автор arachnoid (ДръФФче)
Публикувано02.09.08 15:29



По утвърдилата ми се вече система стигам до филмите близо година след излизането им по кината или на видео /тая думичка скоро може и да не говори нищо на по-младите/. Браво, Ръсел, браво, Крисчън, може би не толкова заради актьорски постижения /малко трудно би било да се блесне с нещо особено в уестърн/, колкото заради героите им от филма. И в тая връзка, браво, Бен Фостър, твоят къртеше миФФки и те качи още едно стъпало в класацията ми

.
Без да излиза извън рамките на шаблона за тоя тип филми /както го направи например "Непростимо"/ си беше приятно изживяване за два часа и възможност човек да се потопи в носталгия по младините, когато уестърните изобилстваха. За няколко опита в жанра се сещам през последните две - три години. Не изгледах "Open range" дори когато го даваха по Канала - не ми вдъхна доверие от самото начало. Ще видим другата седмица как е "Bury my heart at Wounded Knee" - уж доста го хвалеха.

When the flying gets tough the tough flee into hyperspace


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.