Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:57 18.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "3:10 to Yuma"  
Автор Xeнтa-пeнтa (новак)
Публикувано10.09.07 13:46



Знае ли някой кога ще излиза този филм в България?Има ли дистрибутор за Бг или пак трябва да мечтаем някой да го купи?
За повече инфо за уестърна тук:






Тема Re: "3:10 to Yuma"нови [re: Xeнтa-пeнтa]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано10.09.07 19:13



доколкото знам, за момента никой дистрибутор не се е нагърбил с този филм.

___

"Скоро ще разбереш, че животът не е като този в приказките. Светът е жестоко място."


Тема Re: "3:10 to Yuma"нови [re: Xeнтa-пeнтa]  
Автормepи (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 22:50



това е направо срамота! Направо не е за вярване, че никой не се е ангажирал с такъв блокбъстър. Да не видим такъв шедьовър на екран?!..Пак ли ще го точим със съмнително качество? Несравнимо е! Убеждавам се за пореден път, че живеем в анти-държава





Тема Re: "3:10 to Yuma"нови [re: мepи]  
АвторRosin Dubh (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 01:25



Със съмнително HD качество? Съмнявам се държавата да ти предложи нещо по-лошо от това, дето можеш да си го гледаш у вас на качествен монитор/телевозор/проектор.
Че живеем с декада назад си е факт, но киното ни е последният проблем.



Тема Re: "3:10 to Yuma"нови [re: Rosin Dubh]  
Автор Xeнтa-пeнтa (новак)
Публикувано21.09.07 11:34



киното ни е последният проблем.
Не съм съгласен или поне за мен не е вярно последното ти твърдение.
Не може само да мислим за хляба и други първични нужди- с какво ще се наплюскаме и за разни други физиологични или околофизиологични придобивки.
Изкуството /според мен/ прави живота по-поносим и ако щеш по-красив и докато киното е изкуство,няма да е последният ни проблем.Друго е лошото,че политиците/и други властимащи/ искат да ни набият в главите,че ние нямаме нужда от кино,театър,книги,музика и какво ли още не творчество или че то седи на последно място в живота ни.Като че ли човек не е точно това- фантазиращо,мечтаещо,творящо светове създание.
Не споря с теб,само казах каквото имах да казвам.





Тема Re: "3:10 to Yuma"нови [re: Xeнтa-пeнтa]  
Автормepи (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 12:17



много добре казано. И храна за душата трябва все пак. То ако и киното ни вземат, какво ни остава...Съвсем се принизихме и оскотяхме.
Освен това да го гледам на компютър изобщо, ама изобщо не може да се сравни с изживяването на голям екран.



Тема Re: "3:10 to Yuma"нови [re: Xeнтa-пeнтa]  
Автор чepитa ()
Публикувано08.10.07 17:48



определено си заслужава да се види! особено след като Холивууд не е пускал уестърн скоро. отлична игра на двамата главни герои. историята те провокира да се замислиш къде е границата между престъпника и героя във всеки един човек?!



Тема Re: "3:10 to Yuma"нови [re: чepитa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано14.10.07 09:42



Филмът се проваля някъде между философията и зрелищността. Трябваше да изберат едно от двете и да се постараят малко повече там.



Тема Re: "3:10 to Yuma"нови [re: .]  
Автор .Linda. (Loring)
Публикувано02.12.07 17:26



Не ми хареса особено този филм, макар че личните ми пристрастия са доста там...
нещо не го бяха докарали, не знам какво му липсваше





Тема Re: "3:10 to Yuma"нови [re: .Linda.]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 22:05



гледах и оргиналът. лично според мен е по-добър, но нямат много общо.
Ако някой иска да гледа нещо качествено по темата - High Noon с Гари Купър.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.