Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 27.04.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Lost.......  
Автор nikrus (да бъдем добри)
Публикувано15.06.07 23:26



Някой може ли да ми каже нещо за LOST...ще има ли четвърти сезон то третия свърши доста загадъчно ......голям наркотик е този филм ве смятате ли?





Тема Re: Lost.......нови [re: nikrus]  
Автор Takeshi (непознат )
Публикувано16.06.07 12:56



личи си, че си дрогиран- нищо не си казал все едно ...

и още нещо, гледам нет имаш, не може да потърсиш информация ли, що ли?



Тема Re: Lost.......нови [re: nikrus]  
Автор manimal (APHELION)
Публикувано20.06.07 11:25



Четох някъде, че ще има още 3 сезона (само че по-къси - по 16 серии) всяка година до 2010, когато ще е последния.

Тъй като договора бил за 48 епизода, ABC съвсем естествено искали да удължат сезоните - и затова са решили да са по 16 серии.

Финала на 3-ти сезон е наистина неочакван и много добре измислен, накара ме пак да изгледам последните 2 серии, защото тези хора обърнаха цялата переспектива надолу с главата.
Това, казано от мен, е комплимент, тъй като по принцип сериалите са ми скучна работа. В Lost също има пълнеж доста, но края на този сезон пак ми доказа, че Линделоф и (как му беше името на другия) са хора с огромно въображение и страхотен усет за неочаквано развитие.



Тема Re: Lost.......нови [re: Takeshi]  
Автор galenceto666 (непознат )
Публикувано25.06.07 18:06



4akaite malko ne mo6e da ima o6te 3 sezona za6toto glavnite geroi umrqha pri pojar toest keit i jackno pak filma e brutalno qk -kakto prison break!!!!!!!!





Тема Re: Lost.......нови [re: nikrus]  
Авторчyпakaбpищe (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 12:23



тоя сериал е голям БОКЛУК, скапан долнопробен бълвоч, първи сезон ми беше интересен, втори сезон взе да ме дразни от средата и като видях на края, че никога нищо няма да се разплете, напълно се отказах да гледам. Такава БОЗА с милиони заплетени дивотии мога да ви напиша поне 10 сезона, и естествено, никога нищо няма да се разбере, понеже НИКОЙ ОТ АВТОРИТЕ НЕ ЗНАЕ. Очевидно е, че всичко се измисля в момента, адски дразнещо е. Същата схема като в сапунките на баба ти, единия епизод хоселеонсио се натиска на марияхуанита, в другия излиза, че тя е бременна от хорхе, после излиза че е сестра на пердита и хосе има БРАТ-БЛИЗНАК, който живее в барачката за инструменти на лусинда и тн



Тема Re: Lost.......нови [re: чyпakaбpищe]  
Авторsis (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 09:50



Е, че то никъде не е писано, че филмът е задължителен за гледане. Като не ти харесва не го гледай! На други пък няма да им харесват нещата, които ти гледаш, без да бълват простотии. Явно много ти е скучен живота, това е!



Тема Re: Lost.......нови [re: sis]  
Авторчyпakaбpищe (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 22:21



мне, живота е ок, само в офиса скучнее



Тема Re: Lost.......нови [re: чyпakaбpищe]  
Авторsis (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 14:45



Само така си мислиш! Та нали това зависи от теб и от никой друг

И недей разваля на хората впечатлението от филма. Донякъде си прав за тези неща и това е ужасно, защото аз искам да продължавам да гледам с интерес, а сега....



Тема Re: Lost.......нови [re: manimal]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано15.01.21 09:56



Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън ми препоръча Лазарев -
дотогава не знаех за този автор.
Госпожа Иванова, която спечели тендера за превода за проекта АЕЦ Белене.
Ами Буе 44.
преводач в екипа повече от 2 години.


Reinhard Haller: Die Narzissmus-Falle
453,683 views•May 28, 2013

2.7K

239

SHARE

SAVE

Търсене с ключова дума от страница 100
Schutzhalt

от книгата
Topographie
des Terroes

Gestapo, SS und
and so on...

page 102
3.7 "Schutzhalt"
____________________

"Schutzhalt" und "Verbeugungshaft" fur
Homosexuelle

Подпис:








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.