Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 15.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Transformersнови [re: ..]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано15.06.07 15:33



че работя там, то е ясно

че, мнението ми е И реклама, също. както знаят редовните посетители на клуба обаче, никога не пиша за филми неща, които не мисля. ако не харесвам наш филм, просто не пиша нищо за него. това ми е политика

___

"Скоро ще разбереш, че животът не е като този в приказките. Светът е жестоко място."

Тема Re: Transformersнови [re: aaa]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано15.06.07 15:35



ако щеш ми вярвай, но аз лично не видях НИТО ЕДНО американско знаме! даже бях решил да напиша този факт в първото ми мнение, ама съм забравил



___

"Скоро ще разбереш, че животът не е като този в приказките. Светът е жестоко място."

Тема Re: Transformersнови [re: Gnomeo]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 17:33



значи си гледал някаква орязана версия...филм на Майкъл Бей БЕЗ американско
знаме ...няма





Тема Re: Transformersнови [re: Gnomeo]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 17:42



е едва ли за всички е било ясно, че мнението ти е реклама

но е хубаво, че си имаш политика ;)



Тема Re: Transformersнови [re: ..]  
Автор ifadriana (misbehave)
Публикувано15.06.07 21:36



Виж, не е тайна, че и Гномео и Амос вече работят за маркетинга на Прооптики, демек за мен. Намерих и двамата тук и не се притеснявам много от този факт. Ако се поразтърсиш из архивите, със сигурност ще видиш, че и двамата са плюли доста по компанията, което нито им е помогнало, нито попречило за работата

. Гарантирам, че не им въвеждам цензура или им вменявам мнения за наши или други филми - трябват ми мислищи и креативни хора, а такива не оцеляват в рамките на фирмена политика в извънработно време.

За Трансформърс - филмът е бъдещт блокбастър, но това не значи, че всеки ще го хареса. Ако искате да гледате по-...хм, друг тип кино - бягайте на НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ! Btw, и тва ли е автореклама?

Септември 2007 - зеленият месец

Тема Re: Transformersнови [re: ifadriana]  
Автор rebelheartous (...rebellion)
Публикувано15.06.07 21:55



Е, мерси, че ни разказа за фирмената политика на Прооптики. Точно от това имахме нужда в петък вечер



А Превръщачите ако направят 50+ за България ще е бая голям успех, имайки предвид непонятната за тукашните тематика. Е доместик-а сигурно ще мине 100, все пак бате Майкъл еБей ни е ясен




Тема Re: Transformersнови [re: ifadriana]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 23:14



благодаря за поясненията :) макар и честно казано да нямах нужда от тях, тъй като влизам в този форум доста преди теб или твойте колеги ;) и ако не пиша с ника си в случая, това е защото не искам да влизам в излишни полемики без да съм гледал филма.
между впрочем НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ е страхотен филм и е жалко, че за него не направихте повече усилия за реклама ;)



Тема Re: Transformersнови [re: ..]  
Автор rebelheartous (...rebellion)
Публикувано15.06.07 23:26



Ама нали разбра, той е "по-друг тип кино", каквото и да значи това





Тема Re: Transformersнови [re: rebelheartous]  
Автор AmosTrask (insider)
Публикувано16.06.07 20:13



Пич, все още чакам деня, в който ще видя твое мнение, което не е заяждане. Хубаво, "бунтовно сърце" си, но не е необходимо всеки път да се държиш като заядливо хлапе. Понякога може да пробваш да пишеш като зрял човек, за разнообразие.



Тема Re: Transformersнови [re: aaa]  
Автор VictoriaR ()
Публикувано05.08.09 20:31








Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.