Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:36 02.07.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема "Sunshine" или "Ебаси недъгавия тъпизъм"нови  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 12:37



"Sunshine" , готино звучи, поне така си помислих и реших да го гледам. . . Грешка.
Няма да кажа нищо повече, просто който го е гледал да сподели впечатления. Ще се радвам на смислен отговор на въпроса, що аджеба в IMDB т'ва нещо има рейтинг 7.



Тема Re: "Sunshine" или "Ебаси недъгавия тъпизъм"нови [re: Xм]  
Автор cineman (кинозавър)
Публикувано07.05.07 13:09



Предположих го... още когато видях трейлъра. Щом в трейлъра няма нищо смислено, значи и в целия филм няма...

----------
Always look on the bright side of life!



Тема Re: "Sunshine" или "Ебаси недъгавия тъпизъм"нови [re: Xм]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано07.05.07 15:22



единственият "недъг" на филма е, че не е main streem. бях абсолютно сигурен, че повечето мнения ще са такива. както за Изворът на живота - или се влюбваш във филма или не можеш да разбереш защо някой би направил подобен " недъгав тъпизъм".

___

"Скоро ще разбереш, че животът не е като този в приказките. Светът е жестоко място."


Тема Re: "Sunshine" или "Ебаси недъгавия тъпизъм"нови [re: Gnomeo]  
АвторTpи Дeбилa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 20:10



Е, щом филма не е main stream, значи няма да говоря за него.





Тема Re: "Sunshine" или "Ебаси недъгавия тъпизъм" [re: Xм]  
Автор Mixman (Sledgehammer)
Публикувано07.05.07 22:53



Единственото, което ми липсваше е чувство, емоционално съприживяване, някаква драма. А и в един момент ми заприлича на "Смъртоносен хоризонт". Иначе имаше интересни неща, при все че фантастичният жанр отдавна не е толкова свеж.

I have the touch!


Тема Re: "Sunshine" или "Ебаси недъгавия тъпизъм"нови [re: Xм]  
Автор elpharan1 (блондорка)
Публикувано08.05.07 07:40



Аз пък да ти кажа, че ми се е случвало понякога гледам филм с що годе висок рейтинг в IMDB, пък той вземе, че се окаже бозица... така че наистина - трейлъра ако не ти покаже нещо, което да те грабне, или пък инфото на филма....





Тема Re: "Sunshine" или "Ебаси недъгавия тъпизъм"нови [re: Gnomeo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 14:08



Не знам защо сравняваш т'ва недоносче, със прекрасна философска интерпретация каквато е "The Fountain".В "Sunshine, поне за мен, няма много смислени неща, напротив по- скоро съм склонен да го възприемам, като извратена пропаганда на някой, чието мислене е изцяло погълнато от съвремието в което си мисли, че живее или по-скоро, в съвремието, в което са го накарали да си мисли че живее.Изобщо не винаги филмите които изглеждат различно са различни, това няма как да им се отрече, холивуд умее да представя всичко всякак.



Тема Re: "Sunshine" или "Ебаси недъгавия тъпизъм"нови [re: Xм]  
АвторTpи Дeбилa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 00:42



Колко прекрасно е философски Фонтана. :възхита:



Тема Re: "Sunshine" или "Ебаси недъгавия тъпизъм"нови [re: Xм]  
Автор TylerDurden ()
Публикувано11.05.07 10:43



Наистина несправедлив рейтинг. От мен получи 10



Something wrong, Dear?

Тема Re: "Sunshine" или "Ебаси недъгавия тъпизъм"нови [re: TylerDurden]  
Автор chilko (x-filez)
Публикувано12.05.07 16:49




от мен също

:::the truth is out there:.:


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.